Cervarix

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab Cervarix

HPV infektsioon on tavaliselt sugulisel teel levivate haiguste (STD) ning levib kergesti seksides nakatunud inimesega. See vaktsiin aitab ennetada emakakaelavähki ja ebanormaalne või vähieelsete haiguste emakakaela tüdrukutel ja naistel 9-25-aastased. See vaktsiin ei ravi nende haiguste või sind kaitsta haiguste eest, mida põhjustavad teised HPV tüübid. Vaktsiin Samuti ei kaitse sugulisel teel levivate haiguste, mis ei ole põhjustatud HPV.

See vaktsiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju inimese papilloomiviiruse kahevalentne vaktsiin noorematele lastele 9-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju inimese papilloomiviiruse kahevalentne vaktsiin ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Cervarix

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. Seda manustatakse tulistas lihaste õlavarre.

Et saada parim võimalik kaitse nakatumise HPV viirus, siis tuleb täita vaktsiini annustamisskeemi, isegi kui sa ei ole otseselt kokku puutunud HPV.

See vaktsiin manustatakse tavaliselt kolm lasku. Sa pead teise annuse 1 kuu ja 6 kuud pärast esimest annust, kui arst ei ole teisiti.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

On väga oluline, et teie või teie laps tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal kõikide annuste puhul. Kindlasti teavitada oma arsti kõikidest esinevad kõrvaltoimed pärast teie või teie lapse vaktsineerimist.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, keele ja kõri, või hingamisprobleemid pärast saad süsti.

Oluline on öelda oma arstile, kui te rasestuda. Arst võib teil liituda rasedusregistrit patsientide vaktsineerimist.

See vaktsiin ei asenda oma rutiinse emakakaelavähi (pap test). Sa pead oma arsti sõelumiskatseid ka pärast vaktsineerimist.

Teie või teie laps võib tunda nõrkust, peapööritust või uimasust kohe pärast vaktsiini. Istudes või lamades 15 minutit pärast saate vaktsiini võib aidata. Kui mõni neist kõrvaltoimetest, siis ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võiks olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik. Kui see probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Nõelakatet on eeltäidetud süstal sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on Lateksiallergia enne vaktsiini.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Cervarix’i

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Inimese papilloomiviiruse profülaktika Gardasil, Gardasil 9

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cervarix

Cervarix kõrvaltoimed

Cervarix (inimese papilloomiviiruse vaktsiin)