chickweed

Ühine nimed: Chickweed ka tuntakse hiire kõrva, satinflower, starweed, starwort, keele rohi, valge linnulennuline, winterweed ja chickenwort.

Efektiivsus-ohutuse hinnangud

O … vähe või puuduvad tõendid efektiivsuse.

ohutus hinnangud

Chickweed on tavaline taim, eriti Euroopas ja Põhja-Ameerikas. See madala kasvuga aastane on õhuke karvane vars terava ovaalsed lehed. Ta toodab väike, valge, tähekujuline lilled peaaegu kogu aasta.

Chickweed on kasutatud rahvamuuseumina abinõu sajandeid paljude tingimustega, sealhulgas astma, verehaiguste, konjunktiviit, kõhukinnisus, põletik, düspepsia, nahahädasid ja rasvumus. Chickweed ekstrakti on kasutatud sisemiselt demultsenti, kuid on veel tüüpilisemalt kasutatakse välispidiselt raviks nahalööbe ja haavandid. Noored võrsed on söödavad ja on kasutatud salat rohelised. Homöopaatia, taime kasutatakse, et leevendada reumavalude ja psoriasis.?Chickweed märkida kui folk vahend paljude tingimustega, sealhulgas astma, verehaigused, konjunktiviit, kõhukinnisus, põletik, seedehäired, naha tervisehäired ja ülekaalulisus.

Ei ole tõendeid, et mõni tehase koostisosad omavad terapeutilist aktiivsust. Selle vitamiini sisaldus on liiga väike, et olla toimiv. Ülevaade kliiniline uuring näitab, et taim ei ole aktiivselt uurimise all, kuna puuduvad uued farmakoloogilised andmed aru.

Ei ole viimastel avaldatud kliinilised tõendid, et suunata annus vesihein.

Vastunäidustused ei ole veel kindlaks tehtud.

Informatsioon ohutuse ja efektiivsuse raseduse ja imetamise ajal ei ole.

Puudub hästi dokumenteeritud.

Inimese juhtudel halvatus on esinenud suurtes kogustes infusiooni.

Ei ole mingit põhjust arvata, et chickweed on mürgine.

viited