chondrosarcoma juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Chondrosarcoma on teatud tüüpi vähi tihedalt seotud luuvähk. Kuid chondrosarcoma vormid kõhre, sitke kuid paindlik kude, mis padjad otsad luud ja read liigesed, mitte luukoe ise .; See vähk tekib tavaliselt kõhre et read luud vaagna, reie, õla, roided või käe. Kuid üks harvaesinev chondrosarcoma areneb pehmete kudede, näiteks lihaste, närvide või rasva, käte ja jalgade. Haigus võib tekkida ka olemasolevast noncancerous (healoomuline) kasvaja Vapper. Kuid enamikul juhtudel, arstid ei tea, miks see arendab .; Kord chondrosarcoma on moodustunud, võib kiiresti kasvada või aeglaselt. See võib tungida lähedal kudede ja levikut (metastaseerunud) kõhre ja luude mujal organismis. See võib levida ka ülejäänud koed ja organid, nagu kopsud .; Kui vähk levib (metastasizes) luud või kõhre vähi teise kehaosa, näiteks rinna-, see ei ole chondrosarcoma. Pigem nimetatakse metastaatilise rinnavähiga .; Chondrosarcoma võib esineda igas vanuses, kuid see mõjutab peamiselt täiskasvanutele vanuses üle 40. Sellest esineb harva lastel .; Sümptomid; Kõige sagedasemad sümptomid chondrosarcoma on; valu kahjustatud piirkonnas, mis võib halvendada öösel või kehaline aktiivsus; turse valus ala; ühekordse või mass; laienemine olemasoleva kasvu; lonkamine; liikumisraskused jalale; muutused urineerimine (eest vaagna kasvajad).

Sümptomid

Kõige sagedasemad sümptomid chondrosarcoma on; valu kahjustatud piirkonnas, mis võib halvendada öösel või kehaline aktiivsus; turse valus ala; ühekordse või mass; laienemine olemasoleva kasvu; lonkamine; liikumisraskused jalale; muutused urineerimine (eest vaagna kasvajad).

diagnoos

Diagnoos algab tavaliselt füüsilise läbivaatuse ja haiguslugu. Arst kontrollib märke haigusest. Ta küsib oma tervise harjumusi ja eelmise haiguste ja ravi kohta.

Kui kaua see kestab?

Chondrosarcoma kasvab-ja võimalusel levida-kuni ravida.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Praegusel ajal ei tunta viis vältida chondrosarcoma.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Ravi chondrosarcoma sõltub mitmest tegurist. Need sisaldavad

Kui külastada arsti

Helistage oma arstile, kui teil tekib mõni sümptomid chondrosarcoma. Need sisaldavad

prognoos

Väljavaated patsientidel chondrosarcoma varieerub inimeselt inimesele. See sõltub mitmest tegurist. Need sisaldavad