chorex

Kasutab Chorex

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Gonadotropin

Naistel kooriongonadotropiini kasutatakse, et aidata kontseptsiooni tekkida. Seda manustatakse tavaliselt koos teiste ravimitega, nagu menotropiinid ja urofollitropiin. Paljud naised, keda ravitakse nende ravimitega tavaliselt juba proovinud ainult klomifeentsitraadile (nt Serophene) ja ei ole suutnud ette kujutada veel. Kooriongonadotropiini kasutatakse ka in vitro viljastamise (IVF) programmid.

Meestel LH ​​ja kooriongonadotropiini stimuleerida munandid tootma meessuguhormoonid nagu testosterooni. Testosteroon põhjustab laienemise peenise ja munandite ja kasvu kubeme piirkonda ja kaenla juuksed. Samuti suurendab sperma produktsiooni.

Kuigi kooriongonadotropiini on välja kirjutatud, et aidata mõnedel patsientidel kaalus, see ei tohiks kunagi kasutada sel viisil. Kui kasutatakse valesti, kooriongonadotropiini võib põhjustada tõsiseid probleeme.

Kooriongonadotropiini manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Chorex

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kooriongonadotropiin, kui seda kasutatakse raviks cryptorchidism (sünnidefekti kus munandid jäävad keha sees), on tekitanud suguorganite mõne meessoost lastel arendada liiga kiiresti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kooriongonadotropiini. See ei pruugi olla omased Chorex. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et ravim toimib ning kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Naised, kes võtavad seda ravimit rasestuda

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine kooriongonadotropiini

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Hüpogonadism, Mees testosterooni, AndroGel®, Axiron, HCG, Depo-Testosteroon, Testim

Naine Viljatus Clomid, klomifeen, HCG, Pregnyl, kooriongonadotropiini (hCG), Ovidrel

Ovulatsiooni Clomid, klomifeen, HCG, Pregnyl, kooriongonadotropiini (hCG), Ovidrel

Prepubertaalse cryptorchidism HCG, Pregnyl, kooriongonadotropiini (hCG), Novarel, Ovidrel

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Chorex

 või minna liituda Chorex tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Chorex kõrvaltoimed

Chorex (kooriongonadotropiini (hCG))