Cipro iv

Fluorokinoloonid, sealhulgas tsiprofloksatsiin, seostatakse suurenenud risk Kõõlusepõletiku ja rebendi igas vanuses. Risk suureneb koos vanusega üle 60 aasta, samaaegne steroidiravi ja neeru, südame või kopsu siirdamist. Fluorokinoloonid, sealhulgas tsiprofloksatsiini toimel võivad lihasnõrkus isikutel müasteenia. Vältida patsientidel, kellel on teadaolevalt esinenud müasteenia.

Kasutab Cipro IV

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: fluorokinolooni

Ciprofloxacin kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse kinoloonantibiootikumid. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Cipro IV

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga tsiprofloksatsiini süsti lastel. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatlikult, pärast teisi alternatiive on kaalutud ja / või ei olnud efektiivne. Tsiprofloksatsiini süsti võib kasutada lastel, et vältida siberi katku nakkuse pärast võimalikku kokkupuudet ja raviks raske neeru- infektsioonid.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga tsiprofloksatsiini süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, või tekivad tõsised kõõluste probleemide (sh kõõluse rebend), mis võib vajada ettevaatusega patsientidel tsiprofloksatsiini süsti.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tsiprofloksatsiin. See ei pruugi olla omased Cipro IV. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravimit manustatakse aeglaselt, nii et nõel jääb alles umbes tund aega.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Joo ekstra vedelikku, et sa ei liigu enam uriinist, kui te kasutate seda ravimit. See hoiab neerusid toimib hästi ja aitab vältida probleeme neerudega.

Arst annab teile või teie lapsele mõne annustest kuni teie seisund paraneb, ja siis võib minna üle suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse edusamme, kui olete selle ravimi saamist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge võtke tisanidiiniga (Zanaflex®), kui olete selle ravimi saamist. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on ka kasutades teofülliin (Theo-Dur®) või muid tooteid, mis sisaldavad kofeiini (nt kohvi, sooda, šokolaad). Kasutades neid ravimeid koos võivad suurendada riski rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ciprofloxacin võib harva põhjustada põletikku (Kõõlusepõletiku) või rebeneb kõõlus (nööri, mis kinnitub lihased luud). See võib juhtuda, kui te kasutate ravimit või pärast kasutamise lõpetamist see. Oht, kõõluste probleeme võib suurendada, kui te olete üle 60-aastane, kasutavad steroid ravimitega (nt deksametasoon, prednisoloon, prednisoloon, Medrol®), on tõsiseid probleeme neerudega, on esinenud kõõluste probleemide (nt reumatoidartriidi artriit), või kui olete saanud elundi (nt südame, neerude, kopsude). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on äkiline valu või turse kõõluste pärast treeningut (näiteks pahkluu, tagasi põlve või sääre, õla, küünarnuki või randme), sinikate kergem pärast vigastust või ei suuda kanda kaalu või liigutada kahjustatud piirkonda. Hoiduda kasutamise kuni arst ütleb teisiti.

Õige kasutamine tsiprofloksatsiini

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on tume uriin, savikarva väljaheide, kõhuvalu või kõhuvalu, või kollased silmad või nahk. Need võibolla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Ciprofloxacin süstimine võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel alustada võttes tuimus, kihelus või põletav valu kätes, käte, jalgade või jalgu. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Mõned inimesed, kes saavad tsiprofloksatsiini süstimine võib muutuda tundlikuks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada tõsiseid päikesepõletuse või nahalööve, punetus, sügelus või värvimuutusi. Kui teie või teie laps hakata selle ravimi saamist

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Tsiprofloksatsiini süstimine võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cipro IV

Kui teil on diabeetikul võttes diabeedi ravimit suu tsiprofloksatsiinlaktaati võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase) mõnedel patsientidel. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. Kui teil või teie lapsel ilmnevad sümptomid madala veresuhkru, lõpetage tsiprofloksatsiini ja pidage nõu oma arsti kohe

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Cipro IV kõrvaltoimed

tsiprofloksatsiini

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kuseteede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Levaquin

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Epididümidiit, sugulisel teel levivate tsiprofloksatsiin, doksütsükliin, Levaquin, levofloksatsiinist tseftriaksoonilahuseid

Sinusiit prednisooni, tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, klindamütsiini