cleocin HCl suulise

Pseudomembranoosset koliit on teatatud peaaegu kõikide antibiootikumide, sealhulgas klindamütsiini ja raskus võib varieeruda kergest kuni eluohtlik. Seetõttu on oluline silmas pidada selle diagnoosiga patsiendid, kellel esineb kõhulahtisus järgnenud antibiootikumide manustamise. Kuna klindamütsiini ravi on seostatud raske koliit, mis võib lõppeda fataalselt, tuleks see jätta tõsiste infektsioonide, kus vähem mürgine antimikroobsete ainete ei sobi. Kõhulahtisus, koliit ja pseudomembranoosne koliit on täheldatud, et alustada kuni mitu nädalat pärast ravi lõpetamine klindamütsiin.

Clostridium difficile seotud kõhulahtisus (CDAD) on teatatud peaaegu kõikide antibiootikumide, sealhulgas klindamütsiini ja raskus võib varieeruda kergest kõhulahtisusest kuni eluohtliku koliit ja seda on täheldatud, et alustada rohkem kui 2 kuud pärast antibiootikumide manustamise. Oluline on arvestada selle diagnoosiga patsiendid, kellel esineb kõhulahtisus järgnenud antibiootikumide manustamise. C. difficile põhjustatud kõhulahtisuse või kahtlustatav antibiootikumravi ei ole suunatud Clostridium difficile võib olla vaja lõpetada. Kuna klindamütsiini ravi on seostatud raske koliit, mis võib lõppeda fataalselt, tuleks see jätta tõsiste infektsioonide, kus vähem mürgine antimikroobsete ainete ei sobi.

Kasutab Cleocin HCl

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: linkoosamiid

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Cleocin HCl

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga klindamütsiini lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju klindamütsiini ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus koliit, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega klindamütsiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad klindamütsiini. See ei pruugi olla omased Cleocin HCl. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Võtke kapsel koos klaasi (8 untsi) vett. See on ärrituse vältimiseks söögitoru (toru vahel kurgu ja mao).

Mõõda suukaudsete vedelate õigesti kasutades märgistatud mõõtelusikas, mis on koos paketiga. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui teil on “streptomütsiini ” infektsioon, siis peaks hoidma selle ravimi kasutamist vähemalt 10 päeva. See on eriti oluline” streptomütsiini “infektsioonid. Raske südamega probleeme võiks kujuneda hiljem kui teie infektsioon ei õnnestu täielikult. Samuti, kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta iga annuse juures ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel. Kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine klindamütsiini

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse edusamme pärast ravi. See on tagada, et nakkus on lahendatud täielikult ning võimaldada oma arsti, et kontrollida soovimatute mõjude. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cleocin HCl

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Cleocin HCl kõrvaltoimed

Cleocin HCl (klindamütsiin)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Naha ja pehmete kudede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Sinusiit prednisooni, tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, klindamütsiini

Bakteriaalne vaginiit metronidasooli, klindamütsiin Cleocin, tinidasooli