cleocin: märke kõrvaltoimed, hoiatused

Cleocin kasutatakse

Harva on raske, harva surmaga, soole probleeme, mis võivad tekkida pärast kasutamist Cleocin. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib püsiv kõhulahtisus, kõhuvalu, või verd või lima väljaheites. Need sümptomid võivad ilmneda nädalat pärast ravi kasutamist Cleocin. Ärge kasutage antidiarrhea tooteid või narkootiliste valuvaigistite, kui teil esinevad need sümptomid. Need tooted võivad sümptomid hullemaks. Arst jälgib teid tähelepanelikult, kui te kasutate Cleocin.

Cleocin on linkomütsiinile antibiootikum. Cleocin tapab tundlik bakterid, peatades tootmise eeterlike valgud vajatava bakterid ellu jääda.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

MITTE kasutada Cleocin kui

Teatud haigused võivad suhelda Cleocin. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda Cleocin. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui Cleocin võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage Cleocin, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Enne Cleocin

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada Cleocin.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Kerge kõhulahtisus; iiveldus; oksendamine.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); verine või tõrva meenutav väljaheide; vähenenud urineerimine; liigesevalu või turse; raske või püsiv kõhulahtisus; raske kõhukrambid või valu; ebatavaline tupest, kihelus või lõhn; naha kollasus või silma.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest valitsusele.

Kontakt 222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Hoida Cleocin toatemperatuuril, vahel 68-77 kraadi F (20-25 ° C), tihedalt suletud anumas. Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia Cleocin välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta Cleocin või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet Cleocin. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida Cleocin. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid Cleocin.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Naha ja pehmete kudede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Sinusiit prednisooni, tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, klindamütsiini

Bakteriaalne vaginiit metronidasooli, klindamütsiin tinidasooli, MetroGel-Tupe

Kuidas kasutada Cleocin

Oluline ohutusteave

Võimalikud kõrvaltoimed Cleocin

Üleannustamise kahtlusel

Üldine informatsioon

Cleocin (klindamütsiin)