Climara pro plaaster: kasutusalad, annus ja kõrvaltoimete

Mis on Climara Pro?

Östradiooli on vormis östrogeeni, naissuguhormoon, mis reguleerib paljusid protsesse organismis. Levongestreel vorm progesterooni, naissuguhormooni oluline reguleerimiseks ovulatsiooni ja menstruatsiooni.

Climara Pro kasutatakse raviks menopausi sümptomid nagu kuumahood ja vältida osteoporoosi (luu kadu) menopausis naistel.

Climara Pro võib kasutada ka muuks otstarbeks, kui on loetletud siin.

oluline info

Ärge kasutage Climara Pro laigud, kui olete rase.

Te ei tohiks kasutada Climara Pro kui teil on olnud hüsterektoomia, või kui teil on mõni järgmistest tingimustest: maksahaigus, ebatavaline veritsus tupest, ajalugu rinnaga või emakavähk, või kui teil on hiljuti olnud südameatakk, insult, või tromb.

Climara Pro plaastrid ei tohiks kasutada ära hoida südamehaigusi, insulti või dementsus, sest see ravim võib tegelikult suurendada oma risk haigestuda nendes tingimustes.

Pikaajaline kasutamine Climara Pro võib suurendada rinnavähi riski, emakavähk, südameatakk, insult või tromb. Räägi oma arstiga teie individuaalne risk.

Enne Climara Pro

Et olla kindel Climara Pro aitab teie seisund, peate olema regulaarne füüsiline eksamid iga 3 kuni 6 kuud. Võib ka olla, rindade mammograafia. On oluline, et te ei jätaks ühtegi planeeritud arstikülastust. Helistage oma arstile igal ajal, kui teil on ebatavaline veritsus tupest.

Te ei tohiks kasutada Climara Pro kui te olete allergiline ja levonorgestreeli, või kui teil on mõni järgmistest

hiljuti olnud insult, südameatakk või trombe

maksahaigus

ebanormaalne vaginaalne verejooks, et arst ei ole kontrollinud

esinenud rinna-, emaka-, või hormoonidega seotud vähi

kui teil on olnud hüsterektoomia; või

kui te olete rase.

Veendumaks Climara Pro on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

südamehaigus

riskifaktoreid südame isheemiatõbi (nagu diabeet, suitsetamine, ülekaalulisus, millel on kõrge vererõhk või kõrge kolesteroolitase, kelle perekonnas on esinenud südame isheemiatõbi, või kui teil on olnud hüsterektoomia)

pärilik angioödeem (immuunsüsteemi häire)

neeruhaigus

sapipõie haigus

astma

epilepsia või muu häire

migreen

luupus

endometrioos või emaka fibroidkasvajad

Kuidas ma peaksin kasutama Climara Pro?

kilpnäärme häire; või

kõrge kaltsiumi tase veres.

Pikaajaline kasutamine Climara Pro võib suurendada rinnavähi riski, emakavähk, südameatakk, insult või tromb. Räägi oma arstiga teie individuaalsete riskide enne selle ravimi kasutamist pikemas perspektiivis.

Climara Pro ei tohiks kasutada ära hoida südamehaigusi, insulti või dementsus, sest see ravim võib tegelikult suurendada oma risk haigestuda nendes tingimustes.

Valitsus raseduse kategooria X Ärge kasutage Climara Pro kui te olete rase. Rääkige oma arstile, kui te rasestute ravi ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ja levonorgestreeli võib erituda rinnapiima. See ravim võib aeglustada rinnapiima tootmist. Ärge kasutage Climara Pro laigud, kui te toidate rinnaga last.

Kasutage Climara Pro laigud täpselt nii, nagu arst on teile nende eest ise. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Climara Pro kaasas patsiendi juhised ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks. Järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Kanna nahale plaastri kuivale nahale oma alakõht. Plaaster tuleks kanda umbes-the-clock ühe nädala jooksul. Vali teine ​​koht oma alakõhu iga kord, kui kohaldatakse uus plaaster. Vältida nahale, mis on õline, ärritunud või kahjustatud.

Ärge kasutage naha plaaster oma rinnad. Ärge kasutage plaastrit, kus see võib maha hõõruda kitsaste riietega, nagu all elastne värvel.

Kui Climara Pro plaaster tuleb lahti, proovige panna see tagasi, et erineva naha pindala, vajutades plaaster kohale 10 sekundit. Kui plaaster ei jääda võite taotleda uut.

Kui teil on vaja operatsiooni või meditsiinilisi analüüse või kui sul on voodire peate lõpetama selle ravimi kasutamise lühikest aega. Iga arst või kirurg, kes ravib sa peaksid teadma, et te kasutate Climara Pro.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Arst peaks kontrollima oma edusamme regulaarselt (iga 3 kuni 6 kuud), et teha kindlaks, kas te peate jätkama seda ravi. Ise läbi oma rindu tükid igakuiselt kasutades Climara Pro transdermaalne.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoidke seda ravimit fooliumtaskust kuni kasutamiseks valmis.

Mida tuleks vältida?

Kanna nahale plaastri niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke plaastrid teha unustatud annust.

Vältige plaastri päikesevalguse või solaariumist, kui kannad seda nahale.

Climara Pro kõrvaltoimeid

Greip ja greibimahl võivad suhelda östradiooli ja põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid. Arutage greibitoodete oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Climara Pro: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

valu rinnus või raskustunne, valu levib lõualuu või õla, iiveldus, higistamine, üldine halb enesetunne

äkiline tuimus või nõrkus (eriti ühel kehapoolel), äkiline tugev peavalu, ebaselge kõne, nägemis- või tasakaal

äkiline köha, vilistav hingamine, hingeldus, veriköha

valu, paistetus, soojust, või punetuse ühes või mõlemad jalad

oksendamine, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

ebatavaline veritsus tupest; või

Põle oma last.

Ühine Climara Pro kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

puhitus, kõhukrambid

peavalu

rinnavalu

juuste väljalangemine; või

tupe sügelus või eritis, vaheveritsus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Climara Pro, eriti

nefasodoon, naistepuna

antibiootikum – klaritromütsiin, erütromütsiin, telitromütsiin; seenevastased ravimid – itrakonasooli, ketokonasooli, posakonasoolile, vorikonasool; südameravimeid – nikardipiin, kinidiin

C-hepatiidi ravimid – botsepreviirina, telapreviiri; HIV / AIDSi ravimeid – atasanaviir, delavirdiiniga, efavirens, fosamprenaviirist, indinaviir, nelfinaviir, nevirapiinita, ritonaviir, sakvinaviir

Millised teised ravimid mõjutavad Climara Pro?

krampide ravi – karbamasepiin, fosfenütoiin, okskarbasepiinist, fenobarbitaal, fenütoiin, primidoon; Tuberkuloosi ravi – isoniazid, rifabutiin, rifampitsiin rifapentiin.

See loetelu ei ole täielik ja on palju muid ravimeid, mis võivad suhelda Climara Pro transdermaalne. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid ja näidata seda mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

Climara Pro (östradiooli / levonorgestreeli)

3.01.2013-07-17, 09:35:59

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine ajalugu 10 aasta jooksul on valitsus heaks 2005

Osteoporoosi ennetamine alendronaatravi Fosamax Evista’ga, Actonel, raloksifeenile, Boniva, Reclast, ibandronaati risedronaadi Zoledroonhappega, Microgestin Fe 20/01, Necon 1/35

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara, Vivelle-Dot, Premarin’i Tupe, Activella, Gildess Fe 20/01, Necon 1/35