cnl8 aktuaalne

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab CNL8

Tsiklopiroksi kreemi, geeli või kreemiga on nahale.See raviks

Tsiklopiroksi geeli või šampooni võib kasutada ka peanaha raviks seborroiline dermatiit.

Tsiklopiroksi aktuaalne lahendus (lakk) kantakse küüntele raviks Sild küüned (tinea unguium).

Tsiklopiroksi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud selle ravimi kohta on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine ciclopirox lastel vanuses alla 10 kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades CNL8

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine ciclopirox eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad ciclopirox. See ei pruugi olla omased CNL8. Palun lugege hoolikalt.

Patsientidel, kasutades kreemi, geeli või kreemiga kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades šampooni näol seda ravimit

Patsientidel abil aktuaalne lahendus kujul seda ravimit

Kui ciclopirox kasutatakse raviks teatud tüüpi seene infektsioonid, naha Rõhksideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) ei tohiks kasutada üle meditsiinis. Selleks võivad nahka ärritada. Ärge kandke õhukindlasse hõlmab üle seda ravimit, kui teil on käskinud teha arst.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades ciclopirox täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kuna seene infektsioonid võivad olla väga aeglane koristama, siis võib olla, et jätkata ravimi kasutamist iga päev mitu nädalat või rohkem. Kui te lõpetate ravi liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 2 kuni 4 nädala jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Teavitage oma arsti kohe, kui ala, kuhu rakendatakse ravimi märke suurenenud ärritust (nt punetus, sügelus, põletustunne, villid, turse või pihkumine), sest see võib olla allergiline reaktsioon.

Küünte probleemid ravida aktuaalne lahendus kujul see ravim võib kesta kuni 6 kuud, et alustada parandada.

Õige kasutamine ciclopirox

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja. Järgmised meetmed aitavad vähendada hõõrdumise ja ärritust ning aitab hoida alal jahedas ja kuivas.

Kui teil on küsimusi need meetmed, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal CNL8

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Onychomycosis, Toenail Terbinafiinile, Lamisil, itrakonasool, Griseofulviini, Jublia, ciclopirox aktuaalne

Seborröadermatiit prednisooni, deksametasooni, hüdrokortisoon paikseks, ketokonasooli paikseks, Decadron

Onychomycosis, libistada Terbinafiinile, Lamisil, itrakonasool, Griseofulviini, ciclopirox aktuaalne, Penlac

Naha pinnale kandidoos nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne

CNL8 kõrvaltoimed

CNL8 Nail (ciclopirox aktuaalne)

 või minna liituda CNL8 Nail tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.