COBAL

Kasutab COBAL

Therapeutic Klass: toitev Agent

Farmakoloogilise Klass: Vitamiin B (klass)

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Tavaline päevane vajadus vitamiini B12 varieeruda vastavalt vanusele.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tsüanokobalamiin süsti eakatel patsientidel.

Enne Kasutades COBAL

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tsüanokobalamiin. See ei pruugi olla omased COBAL. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot lihasesse.

Kui te kasutate seda ravimit raviks B12 vitamiini puudus tingitud aneemia, siis tuleb kasutada ravimit oma ülejäänud elu.

Rääkige oma arstile, kui te olete taimetoidule.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vere ja teiste laboratoorsete uuringute võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Õige kasutamine tsüanokobalamiin

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

B12 vitamiini puudus tsüanokobalamiin, B12-vitamiin, B-12, hüdroksokobalamiiniga, Nascobal

Aneemia tsüanokobalamiin, vitamiin B12, B-12, Nascobal

B12 toitumisvaegus tsüanokobalamiin, B12-vitamiin, B-12, Nascobal, Eligen B12

Schilling Test tsüanokobalamiin, B12-vitamiin, B-12, hüdroksokobalamiiniga, Nascobal

 või minna liituda COBAL 1000 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal COBAL

COBAL kõrvaltoimed

COBAL 1000 (tsüanokobalamiin)