COLAZAL suukaudne, rektaalne

Aspiriin võib kasutada ka selleks, et vähendada võimalust südameatakk, insult või muid probleeme, mis võivad tekkida, kui veresoon on blokeeritud vere hüübimist. Aspiriin aitab vältida ohtlikke trombide tekkimist. Kuid see mõju aspiriin võib suurendada riski tõsise verejooksu mõned inimesed. Seetõttu aspiriini tuleks kasutada selleks ainult siis, kui arst otsustab, pärast õpib oma tervisliku seisundi ja ajalugu, et oht trombide on suurem kui risk verejooksu. Ärge võtke aspiriini, et vältida vere hüübimist või südameatakk, kui ta on tellinud arst.

Kasutab COLAZAL

Salitsülaadid võib kasutada ka muudel tingimustel määrab arst.

Kofeiin olemas mõned neist toodetest võib anda täiendavat leevendust peavalu või kiirem valu.

Mõned salitsülaadid on saadaval ainult teie arst on või hambaarsti retsepti. Teised on võimalik osta ilma retseptita, kuid oma arsti või hambaarsti võib olla erilisi juhiseid õige nende ravimite annuseid teie tervislik seisund.

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega dieedil. Regulaarne kasutamine suurtes kogustes Naatriumsalitsülaadi (nagu artriit) saab lisada suures koguses naatriumi oma dieeti. Naatriumsalitsülaat sisaldab 46 mg naatriumi iga 325 mg tablett ja 92 mg naatriumi iga 650 mg tablett.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ära anna aspiriini või teiste salitsülaatide, et laps või teismeline palavik või muud sümptomid viirust, eriti gripp või tuulerõuged, eelnevalt konsulteerinud selle kasutamist nõu oma lapse arsti. See on väga oluline, sest salitsülaadid võib põhjustada tõsiseid haigust nimega Reye sündroomi lastel ja noori koos palaviku viiruse poolt põhjustatud infektsiooni, eriti gripp või tuulerõuged.

Mõned lapsed võivad vajada võtta aspiriini või muu salitsülaatide regulaarselt (nagu artriit). Kuid teie lapse arst taha enam ravimi kasutamist samas kui palavik või muud sümptomid viirust tekkida. Arutage seda oma lapse arsti, et te teate enne tähtaega, mida teha, kui teie laps saab haige.

Tähtsust Dieet

Lastel, kes ei ole viirusinfektsiooni võivad olla ka tundlikumad mõju salitsülaadid, eriti kui nad on palavik või kaotanud suurtes kogustes kehavedeliku tõttu oksendamine, kõhulahtisus või higistamist. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Eakad inimesed on eriti tundlikud mõju salitsülaadid. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Salitsülaadid ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte inimestel. Uuringud sünnidefekte inimestel, on tehtud ka aspiriini, kuid mitte teiste salitsülaadid. Kuid salitsülaadid põhjustatud sünnidefektide loomkatsetes.

Mõned aruanded on näidanud, et liiga palju aspiriini kasutamine hilja raseduse võib põhjustada vähenemist vastsündinu kaal ja võimaliku surmaga lootele või vastsündinul. Kuid emad need aruanded olid võtnud palju suuremaid summasid aspiriini kui tavaliselt soovitatav. Uuringud võtnud emade aspiriini doosid, mis on tavaliselt soovitatav ei näidata need soovimatud mõjud. Kuid on olemas võimalus, et regulaarne salitsülaatide kasutamist hilja raseduse võib põhjustada soovimatut mõju südamele või verevoolu lootel või vastsündinul.

Salitsülaatide kasutamist, eriti aspiriini, viimase 2 rasedusnädalal võib tekitada verejooksu probleemid lootel enne või sünnituse ajal või vastsündinul. Ka liiga palju salitsülaatide kasutamist viimase 3 kuu ajal võib suurendada pikkus raseduse pikendada tööjõu põhjustada muid probleeme sünnituse ajal või põhjustada tõsiseid verejooks ema enne, selle ajal või pärast sünnitust. Ärge võtke aspiriini viimase 3 kuu ajal, kui see on tellitud arst.

Uuringud inimestel ei ole näidanud, et kofeiin (olemas aspiriini tooted) põhjustab sünnidefekte. Kuid uuringud loomadel on näidanud, et kofeiin põhjustab sünnidefekte, kui seda väga suurtes annustes (summadega kohal 12 kuni 24 tassi kohvi päevas).

Salitsülaadid erituda rinnapiima. Kuigi salitsülaadid ei ole teatatud põhjustada probleeme laste hoidmisse, siis on võimalik, et probleeme võib tekkida, kui suures koguses võetakse regulaarselt, nagu artriit (reuma).

Kofeiin imendub rinnapiima väikestes kogustes.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad salitsülaatide. See ei pruugi olla omased COLAZAL. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit pärast sööki või koos toiduga (va Gastroresistentsete kapslid või tabletid ja aspiriini ravimküünlad) vähendada mao ärritus.

Võtke tablett või kapsel vormid seda ravimit koos klaasi (8 untsi) vett. Samuti ei pikali heita umbes 15 kuni 30 minutit pärast allaneelamist ravimit. See aitab vältida ärritust, mis võib kaasa tuua probleeme neelamisega.

Patsientidel aspiriini (sh puhverdatud aspiriini ja / või tooteid, mis sisaldavad kofeiini)

Et kasutada aspiriini suposiidid

Enne Kasutades COLAZAL

Selleks, et võtta koliini ja magneesiumi salitsülaadid (nt Trilisate) suukaudset lahust

Selleks, et võtta Gastroresistentsete Naatriumsalitsülaat tabletid

Kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti

Kui kasutatakse artriidi (reuma), seda ravimit tuleb võtta regulaarselt korrastatud arst, et see sind aidata. Kuni 2 kuni 3 nädalat või kauem võib läbida, enne kui täit ravimi toime.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine salitsülaatide

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad aspiriini või teiste salitsülaatide (sh vismutsubsalitsülaati [nt Pepto-Bismol] või šampooni või naha ravim, mis sisaldab salitsüülhapet või muud salitsüülhappe), kontrollige oma tervishoiutöötaja. Võttes või kasutades neid koos see ravim võib põhjustada üledoosi.

Kui Te võtate salitsülaadid pikka aega (rohkem kui 5 päeva järjest lastele või 10 päeva järjest täiskasvanutele) või suurtes kogustes, peab arst kontrollima teie korrapäraseks külastused.

Tõsised kõrvaltoimed võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Vahel tõsised kõrvaltoimed võivad tekkida ilma igasuguse hoiatuseta. Kuid võimalik ohumärke on sageli esineb, sealhulgas näo, sõrmed, jalad ja / või sääred; tugev kõhuvalu, must, tõrva meenutav väljaheide, ja / või oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaks, ebaharilik kaalutõusu ja / või nahalööve. Samuti ilmnevad tõsised südameprobleemid võivad ilmneda näiteks valu rinnus, pigistustunne rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö või ebatavaline punetus või soojust nahka. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge oma arsti poole, kui te märkate mõnda neist hoiatusmärgid.

Pöörduge arsti või hambaarsti

Patsientidel, aspiriini, et vähendada võimalust, südameatakk, insult või muude probleemide põhjuseks vere hüübimist

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal COLAZAL

COLAZAL kõrvaltoimed

Võtnud teisi ravimeid koos salitsülaatide võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi. Risk sõltub sellest, kui palju iga ravimit võtate iga päev ja kui kaua te võtate ravimeid koos. Kui arst suunab teid nende ravimite koos regulaarselt, järgige tema suunas hoolikalt. Samas ei võta järgmistest ravimitest koos salitsülaatide rohkem kui paar päeva, kui arst ei ole suunatud teil seda teha ja pärast oma edu

Sest diabeetikutel

Ärge võtke aspiriini 5 päeva enne operatsiooni, sh hambaoperatsioon, kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti. Aspiriini võtmine selle aja jooksul võib tekitada verejooksu probleeme.

Patsientidel, kes puhverdatud aspiriini, koliini ja magneesiumi salitsülaadid (nt Trilisate) või magneesiumi salitsülaat (nt Doan’i)

Kui te võtate lahtistav tselluloosi sisaldavad võtta salitsülaatühend vähemalt 2 tundi enne või pärast te võtate lahtistav. Nende ravimite lähestikku võib vähendada mõju salitsülaatühend.

Patsientidel, kes seda ravimit suu kaudu

Patsientidel, kasutades aspiriini suposiidid

Salitsülaadid võivad segada tulemused teatud meditsiinilisi teste. Enne teil on mingeid meditsiinilisi analüüse, rääkige arstile, kes vastutab, kui olete võtnud mõnda nendest ravimitest viimase nädala jooksul. Kui võimalik, see on parim vaadata koos arstiga, et teada saada, kas ravim võib võtta nädala jooksul enne katset.

Patsientidel, kes ühe toote, mis sisaldavad kofeiini

Kui te arvate, et teie või keegi teine ​​on võtnud üledoosi, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi need ravimid võivad põhjustada teadvuse kadu või surma. Üleannustamise krambid (hood), kuulmislangus, segadus, helin või sumin kõrvus, raske uimasus või väsimus, raske põnevust või närvilisus, ning kiire või sügav hingamine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.