colcrys

Therapeutic Klass: Podagravastased

Kasutab Colcrys

Kolhitsiin kasutatakse ka raviks harvaesineva seisundi perekondlik Vahemere palavik (FMF) täiskasvanutel ja lastel vanuses üle 4 aasta vanused.

Kolhitsiin võib kasutada 2 viisil. Enamus inimesi võtta väikeses koguses seda regulaarselt pikka aega (kuid või isegi aastaid), et vältida tõsise rünnatakse või muid probleeme põhjustatud põletik. Teised inimesed võtavad suurtes kogustes kolhit- ajal lühikest aega (mitu tundi) ainult siis, kui ravim on vaja leevendada ründavad et on toimunud. Võimalus tõsised kõrvaltoimed on palju väiksem esimese (ennetav) liiki ravi.

Kuna mõned kolhit- on kõrvaltoimed võivad olla väga tõsised, arutage oma arstiga kasu, et see ravim võib teha ka riske kasutamist.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, kolhit- kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Kui te võtate kolhit- mõni neist tingimustest, järgmised andmed võivad lisanduda

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Colcrys

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju kolhit- lastel podagra. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga kolhit- lastel FMF. Kuid ohutust ja efektiivsust kolhit- ei ole tõestatud lastel FMF nooremad kui 4 aastased.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kolhit- eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerude või maksaga, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide kolhit-.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid selle ravimi muuta mõningaid muid ravimeid te võtate või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kolhit-. See ei pruugi olla omased Colcrys. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke rohkem see, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Ärge muutke annust ega lõpetage selle ravimi kasutamist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Patsientidel, kes väikestes kogustes kolhit- regulaarselt (profülaktiline)

Patsientidel, kes suures koguses kolhit- ainult siis, kui vaja, et leevendada rünnak

Õige kasutamine kolhit-

Jätkake selle ravimi jaoks täielik ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes.

Greip ja greibimahl võib suurendada mõju kolhit- koguse suurendamisega selle ravimi keha. Sa ei tohi süüa greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Colcrys

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teil on vaja võtta kolhit- pikka aega (ennetav ravi), võib arst kontrollida teie korrapäraseks külastused. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Seedehäired võib olla tõenäolisem, kui te tarvitate suurtes kogustes alkohoolseid jooke, võttes samal ajal kolhit-. Ka liiga palju alkoholi võib suurendada kusihappe sisaldust veres. See võib vähendada mõju kolhit- kui seda kasutatakse, et vältida podagrahood. Seega, inimesed, kes võtavad kolhit- tuleb olla ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus nad joovad.

Patsientidel, kes väikestes kogustes kolhit- regulaarselt (profülaktiline)

Kolhitsiin võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui arst ütleb, et suurendada ravimitega, mida võtate või kui teil on hakanud just seda ravimit, öelge seda kindlasti arstile kohe, kui teil lihasvalu, hellust või nõrkust.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Colcrys kõrvaltoimed

Colcrys (kolhit-)

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine ajalugu 06 aastat Tablet; Oral FDA heaks 2009

Podagra, Äge naprokseen, ibuprofeen, metüülprednisoloon, Aleve kolhitsiiniga, indometatsiin, Advil, Motrin

Podagra, profülaktika kolhit-, Mitigare

Loidoos kolhit-