Combipatch

Östrogeenid või ilma progestiinid ei tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk SVT, kopsuarteri trombemboolia, insult, müokardi infarkt ja invasiivse rinnavähi tekkest. Suurenenud risk dementsuse postmenopausis naistel 65-aastased või vanemad, on täheldatud ka. On suurenenud risk endomeetriumi vähk naistel, kellel on emakas, kes kasutavad vastastamatu östrogeene. Östrogeenid või ilma progestiinid tuleks ette väikseimaid efektiivseid annuseid ja võimalikult lühikese aja jooksul, mis on kooskõlas ravi eesmärke ja riske individuaalselt igale naisele.

Kasutab Combipatch

Therapeutic Klass: östrogeeni / progestiini kombinatsiooni

Farmakoloogilise Klass: Östrogeeni

See ravim on kombinatsioon kahe hormooni: östrogeeni hormoon (östradiooli) ja progestiini hormooni (noretindroon). Need hormoonid imenduvad läbi naha oma keha. See pärsib sümptomid, nagu tunded soojust näole, kaelale ja rinnale või äkiline tugev tunne soojust ja higistamine (kuumahood) naistel menopausi ajal.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Combipatch

Kasuta CombiPatch® ei ole näidustatud lastele.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju CombiPatch® ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on rinnavähk, insuldi või dementsus, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad östradiooli ja noretindrooni. See ei pruugi olla omased Combipatch. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Enne alustamist CombiPatch® ravi, peate rääkima oma arstile, kui te kasutate praegu pidevalt östrogeeni või kombinatsioon östrogeeni ja progestiini ravi. See võimaldab oma arstiga, et teha kindlaks, millal alustada ravi.

Teil võib olla igakuine veritsus või määrimine lõppedes iga tsükli.

See transdermaalne plaaster süsteemi tuleb kasutada naha alakõhus (alakõhu piirkonnas) kaks korda nädalas, sõltuvalt teie annustamisskeemi (kas pidev kombineeritud raviskeemi või pidev järjestikune raviskeem), nagu arsti poolt.

Et kasutada plaastrit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine östradiooli ja noretindrooni

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke laigud toatemperatuuril suletud anumas, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Säilitage avamata kotikesed toatemperatuuril kuni 6 kuud. Ärge säilitage plaastrit väljaspool oma tasku.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Vaagna eksam, rindade eksam ja mammogrammi (rindade röntgenuuring) võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude, kui arst ei ole teisiti. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Combipatch

On vähetõenäoline, et postmenopausis naisel võib rasestuda. Aga sa peaksid teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski võttes trombid, insult või südameinfarkt. See risk võib jätkata ka pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Teie risk nende tõsiseid probleeme on veelgi suurem, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase veres, diabeet või on ülekaalulised või suitsu sigaretid. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib valu rinnus, segasus, öeldes, kahekordne nägemine, peavalu, võimetus liigutada käte, jalgade või näolihaste või võimetus rääkida.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski endomeetriumi vähk, rinnavähk, või emakavähk. Rääkige oma arstiga seda riski. Pöörduge arsti poole, kui teie kogemused ebanormaalne vaginaalne verejooks.

Ärge kasutage seda ravimit, kui teil on olnud teie emakas (emakas) eemaldada (hüsterektoomia).

Selle ravimi kasutamine võib suurendada dementsuse riski, eriti naistel 65-aastased ja vanemad.

Pöörduge arsti poole, kui tugev peavalu või äkiline nägemise kaotus või muid muutusi tekib nägemise, kui te kasutate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, peapööritus või uimasus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või selle ravimiga.

Combipatch kõrvaltoimed

Combipatch (östradiooli / noretindroon)

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist enne, kui operatsioon või kui teil on vaja voodis pikemat aega. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl võivad muuta selle suurust ravim, mis imendub organismis.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara

Atroofiline vaginiit östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro

Atroopilist URETRIIT östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro

Hüpoöstrogenismi östradiooli, Premarin’i, Estrace, Climara, Vivelle-Dot, Activella