complera otstarbeks, doosi ja kõrvaltoimete

Mis on Complera?

Complera kasutatakse HIV raviks inimestel, kes ei ole kunagi varem HIV-ravimid enne. See ravim on mõeldud kasutamiseks täiskasvanutel ja lastel, kes on vähemalt 12 aastat vana.

Complera ei ravi HIV-i või AIDS.

Complera ei tohiks võtta koos teiste viirusevastaste ravimitega ravida HIV või AIDS.

oluline info

On palju teisi ravimeid, mis võivad anda Complera vähem efektiivne ja ei tohiks kasutada samal ajal. Rääkige oma arstile kõikidest ravimitest, mida te kasutate.

Complera võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse laktatsidoosi. Pöörduge arsti poole, kui teil on isegi kerged sümptomid, nagu: lihasvalu või nõrkus, tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel, hingamisraskused, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kiire või ebaühtlane pulss, peapööritus või väga nõrk või väsinud.

Kui teil on hepatiit B teil tekkida maksa sümptomid pärast ravi lõpetamist Complera. Arst võib kontrollida teie maksafunktsiooni mitu kuud pärast selle ravimi kasutamist lõpetada.

Te ei tohi võtta Complera kui te olete allergiline emtritsitabiini, rilpiviriinile, või tenofoviirresistentsuse.

Enne ravimi võtmist

Ärge võtke Complera koos teiste ravimitega, mis sisaldavad ka emtritsitabiini, rilpiviriinile tenofoviir, adefoviirresistentsusega või lamivudiini.

On palju teisi ravimeid, mis võivad anda rilpiviriinile vähem efektiivne ja ei tohiks kasutada samal ajal

deksametasooni

Naistepuna

Tuberkuloosi ravi – rifabutiin, rifampitsiin rifapentiin

krambid meditsiin – karbamasepiin, okskarbasepiinist, fenobarbitaal, fenütoiin; või

maohappe reduktorid – dexlansoprazole esomaprasooli, lansoprasool, omeprasool, rabeprasool.

Veendumaks Complera on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

neeruhaigus

maksahaigus (sealhulgas B- või C)

oli depressioon või vaimuhaigus

isiklikku või perekonna pika QT sündroom; või

osteoporoosi või osteopeenia (madal luutihedus).

Mõned inimesed võtavad tenofoviiri arendada tõsine seisund, mida nimetatakse laktatsidoosi. See võib tõenäolisemalt naistel, patsiendid, kes on ülekaalulised või on maksahaigus ja inimestel, kes on võtnud HIV / AIDS ravimeid pikka aega. Räägi oma arstiga teie risk.

HIV võib kanduda lapsele, kui te ei ravita raseduse ajal. Võtke kõik oma HIV ravimeid vastavalt juhendile, et kontrollida oma infektsioon. Rääkige oma arstiga, kui te rasestute ravi ajal. Kui te olete rase, oma nimi võib olla toodud raseduse registris. See on jälgida tulemusi raseduse ja hinnata mõju selle meditsiin last.

Naised, kellel on HIV või AIDS ei tohi last rinnaga toita last. Isegi kui teie laps on sündinud, ilma et HIV viirus võib lapsele edasi kanduda rinnapiimaga.

Complera ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks noorem kui 12-aastane.

Võtke Complera täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Võtke alati Complera koos toiduga.

Kuidas ma peaksin Complera?

Kui laps kasutab Complera, rääkige sellest oma arstile, kui lapsel on muutused kaal. Annused põhinevad kaal lapsed ning kõik muudatused võivad mõjutada teie lapse doos.

Kuigi kasutades Complera, võib tekkida vajadus sageli vereanalüüse. Teie luutiheduse ka vaja katsetada.

Kui teil on hepatiit B teil tekkida maksa sümptomid pärast te lõpetate selle ravimi võtmist, isegi kuud pärast ravi lõpetamist. Arst võib kontrollida teie maksafunktsiooni mitu kuud pärast selle ravimi kasutamist lõpetada.

HIV / AIDS ravitakse tavaliselt ravimite kombinatsiooni. Kasutage kõiki ravimeid mida arst. Loe ravimi juhendis või patsiendi juhiseid iga ravimit. Ärge muutke ravimi annuseid ega ajakava ilma arstiga nõu. Iga isik, kellel on HIV või AIDS peaks jääma arsti hoole.

Hoidke Complera originaalpakendis toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele on Complera HIV-nakkuse

1 tablett suukaudselt üks kord päevas; Kommentaarid; Efektiivsuse loodi Viroloogiliselt-rõhutud (HIV-1 RNA alla 50 koopia / ml) patsiendid stabiilne ritonaviiriga võimendatud proteaasi inhibiitor sisaldava raviskeemi .; -Replacement Praeguste raviskeemi seda ravimit korral võib kaaluda: ei oleks patsientidele ajaloo viroloogilise ebaõnnestumise patsientidel on stabiilselt allasurutud (HIV-1 RNA alla 50 koopiat / ml) vähemalt 6 kuud enne üleminekut ravile patsientidel on praegu esimesel või teisel retroviirusevastase raviskeemi enne üleminekut ravi, ei oleks patsientidele ajaloo resistentsus ükskõik millise 3 komponendid .; -Pärast Asendades ravi lisajärelevalve HIV-1 RNA ja raviskeemi taluvuse soovitav hinnata potentsiaalse viroloogilise ebaõnnestumise või tagasilöögi .; Kasutamine: Kui terviklikku raviskeemi raviks HIV-1 infektsiooni Antiretroviraalravi mittesaanud patsientidel HIV-1 RNA 100,000 koopiat / ml või vähem alguses teraapia ja teatud Viroloogiliselt supresseeritud (HIV-1 RNA alla 50 koopiat / ml) patsiendid stabiilne retroviirusevastase raviskeemi ravi alguses, et asendada oma praeguse retroviirusevastast ravi

Complera võib kahjustada neerusid. See efekt on suurem, kui kasutate ka teisi ravimeid, kaasa arvatud: viirusevastased ained, kemoteraapia, süstitakse antibiootikume, meditsiin soolehaiguste, meditsiin, et takistada organi äratõukereaktsiooni ja mõned valu või artriidiravimid (sh aspiriin, Tylenol, Advil ja Aleve) .

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Kindlasti võtke ravimit koos toiduga. Kui teil on rohkem kui 12 tundi hiljaks, ärge vahelejäänud annust. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Võttes Complera ei takista teid HIV teistele inimestele. Ei ole kaitsmata vahekorras või jagada pardlid või hambaharjad. Rääkige oma arstiga ohutu võimalusi, et vältida HIV ülekande seksi ajal. Jagades narkootikumide või meditsiini nõelad ei ole kunagi ohutu, isegi terve inimene.

Kui te võtate antatsiidkoostist, võtab see vähemalt 2 tundi enne või 4 tundi pärast Complera. Kui te võtta ka kõrvetised või GERD meditsiinis (näiteks Tagamet, Pepcid, Zantac), võtke see vähemalt 12 tundi enne või 4 tundi pärast Complera.

Complera doseerimisinfo

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Complera: lööve, villiline nahalööve koos palavikuga; haavandid suus, silmade punetus; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Millised teised ravimid mõjutavad Complera?

Mõned inimesed välja laktatsidoosi, võttes samal ajal HIV ravimeid. Varajane sümptomid võivad süveneda aja jooksul ja see seisund võib lõppeda surmaga. Pöörduge arsti poole, kui teil on isegi kerged sümptomid, nagu: lihasvalu või nõrkus, tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel, hingamisraskused, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kiire või ebaühtlane pulss, peapööritus või väga nõrk või väsinud.

Helistage oma arstile, kui teil on

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

segadust, raske depressioon, ebatavalised mõtted või käitumine, enesetapumõtted või meetmete

suurenenud janu ja urineerimine, isutus, nõrkus, kõhukinnisus

neeruprobleemid – vähe või üldse mitte urineerimisel, valulik või raskendatud urineerimine, turse jalad või pahkluude, väsimus või hingeldus

Mis juhtub üleannustamise korral?

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad); või

põletikunähud keha – lümfisõlmede, gripisümptomid, kerged verevalumid või verejooks, raske surin või tuimus, nõrkus, valu ülakõhus, kollatõbi (naha kollasus või silmad), valu rinnus, uued või süvenevad köha koos palavikuga, hingamisraskused

Complera võib suureneda risk teatud infektsioonide või autoimmuunhaiguste muutes viisi, kuidas immuunsüsteem töötab. Sümptomid võivad ilmneda nädala või kuu jooksul pärast ravi alustamist. Rääkige oma arstile, kui teil on

märgid uus infektsioon – palavik, öine higistamine, lümfisõlmede suurenemine, kõhulahtisus, kaalulangus

valu rinnus (eriti kui sa hingata), kuiv köha, vilistav hingamine

külmavillid, haavandid teie suguelundite või päraku piirkonnas

ärevustunne või ärrituvus, nõrkus või kipitav tunne, tasakaaluhäired, või silmade liikumine

hädas rääkides või neelamisraskused, raske alaselja valu, kaotus põie või soolestiku kontrolli; või

paistetus kaelal või kõri (laienenud kilpnäärme), menstruaaltsükli muutused, impotentsus, huvi kadumine seksi vastu.

Ühine Complera kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

peavalu, peapööritust, väsimust

depressiivne meeleolu, unehäired (insomnia), ebatavalised unenäod

lööve

iiveldus, kõhulahtisus; või

muutusi kuju või asukoht kehal (eriti käed, jalad, nägu, kael, rinnad ja talje).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Complera võib kahjustada neerusid. See efekt on suurem, kui kasutate ka teisi ravimeid, kaasa arvatud: viirusevastased ained, kemoteraapia, süstitakse antibiootikume, meditsiin soolehaiguste, meditsiin, et takistada organi äratõukereaktsiooni ja mõned valu või artriidiravimid (sh aspiriin, Tylenol, Advil ja Aleve) .

Paljud ravimid võivad suhelda emtritsitabiini, rilpiviriinile, tenofoviiril ja mõned ravimid ei tohiks kasutada koos. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Complera. Saada nimekirja kõigist oma ravimeid mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

3.05.2016-03-25, 07:46:26.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Complera?

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Complera kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Complera?

HIV-nakkus Truvada’na Atripla’ga, Stribild, Vireadile, Norvir, Prezistaga, lamivudiin, Isentressis abakaviiri, tenofoviiri Kaletra raltegraviir Epivir’iga, ritonaviir, Epzicom, Sustivaga, efavirens, Viramune’i, Reyatazile, darunavir atasanaviirist, emtritsitabiini nevirapiinita, Ziageni Intelencega

Complera (emtritsitabiini / rilpiviriinile / tenofoviir)