Condylox geeli: kasutusalad, kõrvaltoimed ja hoiatused

Mis on Condylox?

Condylox kasutatakse raviks kondüloomid, mis ilmuvad väljaspool keha, aga see ravim ei ravi kondüloomid.

Condylox võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage Condylox iga tüükad või naha kasvajate, mida ei ole kontrollinud arst. Kasutades rohkem Condylox ei tee seda tööd paremini ning võib suurendada kõrvaltoimeid. Vältige seda ravimit silma. Kui see juhtub, loputage veega ja pöörduge arsti poole. Ärge pange geeli või lahendus teie pärasoole tuppe või kusiti. Kui seda ei saa ühtegi neist valdkondadest, loputa veega.

oluline info

Vältida kaitsmata seksi. Condylox ei ravi kondüloomid, ja see ei kaitse sugulisel teel levivate haiguste nagu klamüüdia, gonorröa, herpes, HIV, süüfilis ja trihhomonoosi. Rääkige oma arstiga, kuidas turvalisel viisil ülekandumise vältimiseks seksi ajal.

Peske käsi enne ja pärast kohaldamisel Condylox.

Te ei tohiks kasutada Condylox kui te olete allergiline Podofilox. Ärge kasutage seda ravimit mis tahes tüükad või naha kasvajate, mida ei ole kontrollinud arst.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Condylox kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda kasutades Condylox. Ei ole teada, kas podofüllotoksiin eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage Condylox ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Enne Condylox

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Kasuta Condylox täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav. Järgige oma retseptil. Teie tervishoiuteenuse osutaja võib näidata teile, kuidas rakendada seda ravimit kodus.

Kasutades rohkem Condylox ei tee seda tööd paremini ning võib suurendada kõrvaltoimeid. Peske käsi enne taotluse Condylox. Ka pesta nahka ravitav piirkond, ja võimaldab tal täielikult kuivada ravimi pealekandmist.

Kanna Condylox kasutades puuvilla aplikaatori või sõrmega. Kanna Condylox ainult kondüloomide koes ja vältida saada see terve nahaga. Kui suguelundite tüügaste on nahavolt, levitada naha peale ja rakendada meditsiinis. Laske ravida naha kuivamist enne levitava nahavoldi.

Condylox rakendatakse tavaliselt hommikul ja õhtul 3 päeva järjest, millele järgneb 4 päeva ei kasuta meditsiinis. See 7-päevase ravitsükli tuleb korrata kuni 4 korda või kuni sa ei saa enam näha mingeid märke kondüloomide koes.

Peske käed pärast uuesti kohaldada Condylox.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane pärast 4 ravitsükli jooksul.

Condylox ei ravi kondüloomid ja see ei pruugi hoiab sind levib see tingimus teistega läbi tupe, päraku või oraalseks. Teil võib tekkida uusi kahjustusi ravi ajal Condylox. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage ravimit kogu aeg arsti poolt.

Hoidke Condylox toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada. See ravim on tuleohtlik. Ärge kasutage seda lähedal suure kuumuse või lahtise tule või kui olete suitsetamisest.

Kasutage vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üleannustamise sümptomid võivad tekkida juhul, kui sa taluda seda ravimit läbi naha kehtestatud liiga palju. Sümptomid võivad olla iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, palavik, gripi sümptomid, haavandid suus ja kurgus, tuimus või surin kätes või jalgades, segadus, hingamisraskus või haigushoog (krambid).

Ära seksida päevadel te rakendate Condylox.

Vältige Condylox silma. Kui see juhtub, loputage veega ja pöörduge arsti poole. Ärge pange geeli või lahendus teie pärasoole tuppe või kusiti. Kui seda ei saa ühtegi neist valdkondadest, loputa veega.

Vältida kaitsmata seksi. Condylox ei ravi kondüloomid, ja see ei kaitse sugulisel teel levivate haiguste nagu klamüüdia, gonorröa, herpes, HIV, süüfilis ja trihhomonoosi. Rääkige oma arstiga, kuidas turvalisel viisil ülekandumise vältimiseks seksi ajal.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Condylox: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri. Pesta meditsiin ja helistage oma arstile, kui teil on tõsine nahareaktsioon, nagu tugev sügelus, põletustunne, eritus, veritsus või naha muutused, kus ravimit kasutatakse.

Vähem tõsised Condylox kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kerge nahaärritus, hellus, verejooks, kuivus, koorimine, kipitus, löövet, villid, koorikute teke või naha paistetust, kuhu ravimit rakendati

Kuidas ma peaksin kasutama Condylox?

uneprobleemid (unetus)

ebameeldiv lõhn nahal

iiveldus, oksendamine; või

valu vahekorra ajal.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada paikselt Condylox. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

1.04.03 / 04/2010 3:36:59

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Condylomata acuminata Imikvimoodkreemiga aktuaalne, Aldara, interferoon alfa-2b, Zyclara, Podofilox aktuaalne, intron A, Veregen, sinecatechins aktuaalne

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida?

Condylox kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Condylox?

Condylox (podofüllotoksiin aktuaalne)