depressioon: mida see tähendab?

Depressioon ulatub tõsidust kerge, ajutine episoode kurbusega raskekujuline, püsiv depressioon. Kliiniline depressioon on raskem vorm depressioon, mida tuntakse ka depressiooni või depressiooniga. See ei ole sama nagu depressioon põhjustatud kaotus, nagu surma kallimale või meditsiiniline seisund, nagu kilpnäärmehäiret.

On diagnoositud depressioon, siis peab vastama sümptom kriteeriumid depressiooniga in diagnostiline ja statistiline käsiraamat Mental Disorders (DSM), mis on publitseeritud Ameerika Psühhiaatrite Assotsiatsioon. Käesolev juhend on kasutusel vaimse tervise pakkujad diagnoosida vaimsete seisundite ja kindlustusseltsid hüvitama ravi.

Kliinilise depressiooni, sul peab olema viis või rohkem järgmistest sümptomitest üle kahe nädala jooksul, enamiku päevast, peaaegu iga päev. Vähemalt üks sümptomeid peab olema kas masendunud meeleolu või huvi kadumine või puhkuse eesmärgil. Märgid ja sümptomid võivad olla

Teie sümptomid peab olema piisavalt tõsine, et põhjustada märgatavaid probleeme suhetes teistega või päevast-päeva tegevust, nagu töö, kool või ühiskondlikus tegevuses. Sümptomid võivad põhineda oma tundeid ega märkusi kellegi teise.

Kliiniline depressioon võib mõjutada igas eas inimestele, kaasa arvatud lapsed. Siiski on kliiniline depressioon sümptomid, isegi kui raske, tavaliselt paraneb psühholoogiline nõustamine, antidepressant ravimeid või nende kahe kombinatsioon.

koos

külastada oma arsti