Healoomuline Paroksüsmaalne Positional Vertigo (BPPV) -Kui Et kutsuda arst

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on peapööritus (peapööritus) ja

Jessica Levin kunagi läheb kaduma. “Mul on kummaliselt hea suunataju,” ütleb 33-aastane president turustamise firma Edison, NJ “Kui ma olen käinud enne, isegi 10 või 20 aastat tagasi, ma ei saa minna tagasi ja tea, kuidas saada umbes; Inimestele meeldib Levin ei ole kaasasündinud suunataju. mis neil on tasumata tunnustamise ja ruumilise mälu: see tähendab, et osade mälu, et salvestada aspekte oma keskkonnas ja kui need aspektid on seoses iga mistahes muud …

Helistage oma arstile ajakava kohtumine, kui

Kui sümptomid viitavad healoomuline kramplik asendi peapööritus (BPPV), tähelepanelik oodanud võib olla asjakohane. Aja jooksul BPPV võib ära minna omal. Aga ravi lihtmenetlus oma arsti kabinetti (kas Epley või Semont manöövrit) saab tavaliselt peatada oma kõrgusekartus kohe. Rääkige oma arstiga. Kui teie peapööritus häirib normaalse päevase tegevuse või põhjustab iiveldust ja oksendamist, siis võivad vajada ravi.

Järgmised tervishoiutöötajad on võimalik diagnoosida ja ravida BPPV ja põhjuste peapööritus

Valmistada oma ametisse, Making enamiku oma nimetamine.

Sa minestanud (kaotas teadvuse); Sul on sümptomid insult, selline; Järsud tuimus, kipitus, nõrkus või kaotus liikumise oma nägu, käsi või jalg, eriti ainult ühel pool keha; Järsud nägemishäired; Järsud hädas rääkides; Järsud segadust või raske mõista lihtsaid avaldusi; Järsud kõndimis- või tasakaalu; Ootamatu, tugev peavalu, mis erineb mineviku peavalu.

Sul on rünnaku peapööritus, mis on erinevad nendest, teil on olnud enne või sellest, mida teie arst oodata; Sa pead meditsiin kontrollida põhjustatud iivelduse ja oksendamise tõsine kõrgusekartus.

See on esimene kord, kui on olnud rünnaku peapööritus; Sul on madala kaldega möirgav, helin, või susisev heli kõrva, eriti kui sa ei ole olnud varem. Seda nimetatakse tinnitus; Sul on sagedased või raske episoode peapööritus, mis häirivad oma tegevusega.

Pere docto; General Practitione; Arsti assistan; Nurse Practitione; Internis; Otolaryngologis; neuroloog