Healoomuline Paroksüsmaalne Positional Vertigo (BPPV) -Muud ravi

Harjutused kasutatakse raviks healoomuline kramplik asendi peapööritus (BPPV). Need harjutused aitavad osakesed poolringikujuline kanalid oma sisekõrva liikuda, nii et nad ei põhjusta peapööritus. Kuigi harjutused tavaliselt peatada peapööritus või aastaid, siis võib tagasi tulla ja põhjustada teie sümptomid tagasi tulla.

Harjutused, mida võib kasutada, et ravida BPPV hulka

Need harjutused on võimalik vabaneda BPPV sümptomeid. Epley ja Semont manöövreid tavaliselt on mugavam kui Brandt-Daroff kasutamise ja nad töötavad kiiremini ühe või kahe ravi mitte korrata mitu korda päevas nädala jooksul. Nii et need manöövrid on saanud esimese rea ravi. 1

Epley manöövri ja Semont manöövrit. Need harjutused on sageli ravida BPPV liigutades osakesed oma sisekõrva, nii et need ei mõjuta oma tasakaalu. Nende harjutuste arst aitab teil hoida oma pea positsioonide jadana. Sageli ühe ravi on piisav. Sul võib olla õpetanud tegema neid harjutusi oma kodus; Brandt-Daroff kasutamise. See harjutus võib proovinud kui Epley või Semont manöövreid ei tööta. Õppuse käigus, siis korduvalt minna istuvas asendis kuni lamava kuni peapööritus peatub. See harjutus võib aidata kiirendada aju võimet kohaneda vastuolulisi tasakaalu signaale see muutub. Sa pead tegema neid harjutusi mitu korda päevas nädalaid neid töötama.