kaasasündinud neerupealiste hüperplaasia toimetuleku ja tugi

Emased klassikalise kaasasündinud neerupealiste hüperplaasia -, kes puutuvad emakas on kõrgenenud meessuguhormoonide – on tõenäolisem kui tüdrukud ilma et seda tingimust eelistavad tavaliselt meessugu rolle ja tegevusi kogu elu. Nad võivad olla suurema tõenäosusega tuvastada biseksuaalsena või homoseksuaalne.

Seksuaalsed probleemid on ühised tütarlaste ja naiste hulgas, kellel on kaasasündinud neerupealiste hüperplaasia, sealhulgas

Varajane ja stabiilne toetus pere ja tervishoiuteenuse osutajatele aitab tüdrukud kasvavad üles normaalset enesehinnangut ja rahuldust ühiskondlikus elus. Veenduge nõustamine on kantud oma lapse raviplaani ning et teie ja teie lapse tervishoiuteenuse osutajate pöörama tähelepanu oma vaimse ja emotsionaalse tervise kui ka tema füüsilist heaolu.

Lisaks saate oma lapse vastupanu tung overprotect teda, mis võib ainult teda veenda, et ta on erinevad või piiratud. Kui sul on probleeme toimetulek oma lapse seisundi või tunduda mure, pidage nõu oma arsti viidata sa psühhiaatri. Kogenud terapeudi aitab teil tegeleda oma tundeid ja arendada tervislikke lastekasvatuse strateegiaid.