kabergoliiniga (suukaudne) ettevaatusabinõud

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, kui te kasutate seda ravimit veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere ja muud testid süda võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et võite olla rase igal ajal, kui te kasutate seda ravimit. Kui te olete rase, veenduge, et teie arst teaks, kui te ka kõrge vererõhk. Teie ja teie arst peaks arutama, kas te peate jätkama seda ravimit võtta raseduse ajal.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on sümptomid minestamine, hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), peapööritus, kinnine nina või kiired südamelöögid.

See ravim võib suureneda risk tõsiste südame, neerude, kopsude või seedehäired. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või pitsitustunne rinnus, väsimus, alaseljas või küljes valu; ühekordsete või hellus maos; püsiv köha; õhupuudus; rahutu hingamine või paistetus käte, pahkluude, sääred või jalgu.

Samuti rääkige oma arstile, kui teil on püsiv köha koos õhupuudus või rahutu hingamine, kui te kasutate seda ravimit. See võiks olla sümptomid tõsine nimetatud kopsuhaiguse kopsufibroosi.

Mõned inimesed, kes on kasutanud seda ravimit oli ebatavaliste muutuste suhtes oma käitumist. Rääkige oma arstiga, kui teil esineb probleeme hasartmängudega või suurenenud sugutung selle ravimi kasutamise ajal.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.