Kaloreid alkoholi

Kas teadsite, standardne klaas veini võib sisaldada nii palju kaloreid kui tükk šokolaadi ja pint õlut on umbes sama kalorimääraga kui pakk krõpse?

Keskmine veini viinamees Inglismaal võtab umbes 2,000kcal alkoholi iga kuu.

Joomine viis pinti õlut nädalas lisab kuni 44,200kcal üle aasta, mis vastab söömine 221 sõõrikud.

Paljud joodikud lisada oma kalorimääraga omades suupisted, nagu krõpsud, pähklid või Seakrõpsud, et koos tema napsitama.

Näpunäiteid, et vältida kaalutõusu

Raske joomine istungil järgneb sageli ebatervislik hommikusöök, mis aitavad toime tulla igand, mis omakorda aitab vaia naela.

Lähen Pyttipannu asemel oma tavalist kausi teravilja võib lisada täiendava 450kcal et kalorimääraga alates õhtul.

Uuringu tulemused põhinevad online-küsitluse ligi 2000 täiskasvanud Inglismaal 2009. aasta märtsis YouGov Department of Health.

Töö läbi, kui palju kaloreid on teie lemmik napsitama meie alkoholi kalorite tabelit

Regulaarselt joomist rohkem kui soovitab võib olla märgatav mõju oma vöökohale samuti põhjustada vähem selge, kuid rohkem tõsiseid terviseprobleeme.

Paljud naised ei mõista, et kaks suurt klaasi valget veini mitte ainult paneb neid üle soovitatav päevanorm regulaarne alkoholi tarbimine, vaid ka annab neile ligi 20% nende päevase kalorite tarbimist, umbes 370kcal kokku.

Kui palju kaloreid on joogi sisse?

Enamik inimesi neil ei õnnestu tarbivad terve klaasi ühe kreemi, kuid ei mõtlema kalorisisaldust paar pinti. Aga kalorisisaldust on sarnased ja aja jooksul, liigne alkoholi tarvitamine võib kergesti kaasa kaalus juurde.

Vein, õlu, siider, alkohol ja kõik meie lemmik jooke on valmistatud looduslikest tärklis ja suhkur. Kääritamine ja destilleerimise teatavate jookide valmistamiseks kasutatakse alkoholisisaldus. See aitab selgitada, miks alkohol sisaldab palju kaloreid – seitse kalorit grammi tegelikult peaaegu sama palju kui ühe grammi rasva. Ja muidugi täiendavaid kaloreid võivad esineda lisatakse segisti jooke.

“Regulaarselt” tähendab joomist seda summat iga päev või peaaegu iga päev nädalas.

Et vähendada võimalusi kaalus alkoholi tarbimist, järgige nõuandeid Briti Nutrition Foundation

Mehed ja naised ei ole soovitatav regulaarselt juua rohkem kui 14 ühikut nädalas, mis on samaväärne kuus pinti keskmine tugevus õlut või 10 väikest klaasi madala tugevusega veini.; Alternate alkohoolse joogi klaasi veega – see aitab takistada teid saada kunstlikult.; Ära joo tühja kõhuga. Kui te ei jõua suupisted juues, valida tervislikum valik – valida võileiva asemel krõpse või laastud, või valida kana burger ilma majoneesi asemel kebab küüslaugukastmes.; Joomine padrunit võib tähendada sa lõpuks joomist rohkem kui soovite. Loobuge ja juua oma tempos.; Proovige maharaiumist koos sõbraga, kui teil on suurem tõenäosus jääda seda moraalset tuge.; Süüa tervislikumat õhtusöök Enne joomist. Telli või kokk Enne joomist nii et sa ei kiusatus minna vähem tervislikud valikud.; Pace ise, võttes väikeste lonksudena.; Vältida “joomingud” – see ei ole soovitav “salvestada kuni” oma üksused laiutamine juures nädalavahetusel.; Kui sa jood valget veini, miks mitte lisada tilgakese soodavesi aidata sama ühikute arvu kauem?

Kui vajate täiendavat abi vähendada oma alkoholitarbimist, loe Tips kärpimisele.

Mis pint õlut sama paketi krõpse ja standard pudel alkoholisisaldusega sama kolm teacakes ‘id, kaloreid alkoholi kiiresti tõusta.

* Arvutatud ‘s Joogid kontrollija.

16/12 /

16/12 /

Teenused lähedal

teenused

asukoht

Praktilised nõuanded aitavad teil vähendada, pluss teavet madala riskiga joomine, kuidas alkohol mõju teie tervisele ja mõistmist üksused

Võtke meie viktoriini, et näha, kuidas sa skoor

Joomine ja alkohol

Tahad teada, kuidas terve te olete?