kaltsiumatsetaat

Therapeutic Klass: kaltsiumi

Kasutab kaltsiumatsetaat

Kaltsiumatsetaati toimib seondumise teel fosfaati toitu süüa, nii et see eritub organismist ilma omastamist.

kaltsiumatsetaat on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe kaltsiumatsetaat järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kaltsiumatsetaadi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju kaltsiumatsetaat lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kaltsiumatsetaat eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on maksa-, neeru- või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide kaltsiumatsetaat.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades kaltsiumatsetaat

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate kaltsiumatsetaat, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kaltsiumatsetaat ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades kaltsiumatsetaat mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise kaltsiumatsetaat. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke kaltsiumatsetaat ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See on kõige parem kasutada kaltsiumi atsetaat koos toiduga.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Järgige hoolikalt iga dieedi programm võib arst soovitada.

Kui te võtate teisi ravimeid, võtma neid vähemalt 1 tund enne või 3 tundi pärast kaltsiumi atsetaat suukaudsete vedelate. Kui vajate abi otsustamisel parim aeg võtta oma muid ravimeid, pidage nõu oma arsti või apteekriga.

Annus kaltsiumatsetaadi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid kaltsiumatsetaadi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse kaltsiumatsetaadi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Viska ära kõik kasutamata suukaudsete vedelate pärast 24 kuud.

Õige kasutamine kaltsiumatsetaadi

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimese paari kuu jooksul ravi kaltsiumatsetaat, kuna teie annust kohandada. See on veenduda, et kaltsiumatsetaat töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Mõnikord võib olla hüperkaltseemia (liiga palju kaltsiumi sisaldus veres) ja ei ole mingit hoiatusmärgid. Teil võib tekkida vajadus teha vereproove regulaarselt määrata, kui teid ravitakse kaltsiumatsetaadiga kontrollida summa kaltsiumi ja fosfori sisaldust veres. Hoidke kõik kohtumised mis teie arst teile.

Kui teil on kerge hüperkaltseemia, võite kaotada oma isu ja on iiveldus, oksendamine või kõhukinnisus. Kui probleem on tõsine, siis võib tunduda segane või väga põnevil. Loobuge kaltsiumatsetaat ja helistage oma arstile kohe, kui teie arvates võib olla raske hüperkaltseemia.

Ärge kasutage teisi kaltsiumi sisaldavaid tooteid, sealhulgas toidulisanditest ja antatsiidid. Arst võib muuta kaltsiumi kogus sisaldavaid toiduaineid süüa. Võttes liiga palju kaltsiumi kui te võtate kaltsiumatsetaat võib põhjustada hüperkaltseemia.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kaltsiumatsetaat

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Hüperfosfateemia PhosLo, alumiiniumhüdroksiid, Alternagel, Phoslyra, Calphron, Eliphos, PhosLo gelcap

kaltsiumatsetaat kõrvaltoimed

kaltsiumatsetaat