kandesartaaniks (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib esineda ka, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist või kui teil on diureetikumi (vesi pill). Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku. Kui te tunnete pearinglust, pikali, et sa ei ole nõrga. Siis istub mõni hetk enne seisma, et vältida pearinglust taasteket.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel haigestunud Selle ravimi võtmise ajal, eriti raske ja jätkuv iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus. Need tingimused võivad põhjustada te kaotate liiga palju vett või soola ja võib põhjustada madalat vererõhku. Võite kaotada vee higistamine, nii juua palju vett treeningu ajal või kuuma ilmaga.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi, rääkige arstile või hambaarstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

Küsige oma arstilt, enne kui kasutada ravimeid, toidulisandeid või soolaasendajates mis sisaldavad kaaliumi.

Black patsientidel võib olla väiksema vastuseks vererõhku alandava toimega kandesartaani.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige retsepti või nonprescription (üle leti) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.