kandesartaaniks (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Candesartan kasutatakse üksi või koos teiste ravimitega kõrgenenud vererõhu (hüpertensiooni) raviks täiskasvanutel ja lastel 1 kuni 16-aastaseks saamiseni. Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerud tulemusena insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Vererõhku saab vähendada insuldi ja infarkti.

Candesartan kasutatakse ka südamepuudulikkuse raviks täiskasvanutel ja vähendama arvu haiglaskäigud südameprobleemide.

Candesartan on angiotensiin II retseptori blokaator (ARB). See blokeerib tegevuse aine organismis, mis põhjustab veresoonte ahenemist. Selle tulemusena kandesartaaniks lõõgastab veresooni. See alandab vererõhku ja suurendab verevarustus ja hapniku südamesse.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

tablett

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga kandesartaaniks hüpertensiooni raviks lastel 1 kuni 16-aastaseks saamiseni.

pediaatriline

Kasuta kandesartaaniks hüpertensiooni raviks vastsündinutel ja imikutel kuni 1-aastast last ei ole soovitatav.

vanurite

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kandesartaaniks südamepuudulikkuse raviks lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kandesartaaniks eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad mõju kandesartaan kui noorematel täiskasvanutel.

Muud koostoimed

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Teisi terviseprobleeme

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Loe info hoolikalt ja veenduge, et saate aru, et enne ravimi. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi (soola). Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Sa pead jätkake vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Ravim ka töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust samal ajal iga päev.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

vahelejäänud annus

Kui teie laps ei saa tabletti neelata, suulise vedelik võib anda. Küsige oma arsti või apteekriga sellest.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Kasutage segatud suukaudsete vedelate 30 päeva jooksul pärast pudeli esmakordset avamist. Mitte külmutada.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib esineda ka, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist või kui teil on diureetikumi (vesi pill). Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku. Kui te tunnete pearinglust, pikali, et sa ei ole nõrga. Siis istub mõni hetk enne seisma, et vältida pearinglust taasteket.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel haigestunud Selle ravimi võtmise ajal, eriti raske ja jätkuv iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus. Need tingimused võivad põhjustada te kaotate liiga palju vett või soola ja võib põhjustada madalat vererõhku. Võite kaotada vee higistamine, nii juua palju vett treeningu ajal või kuuma ilmaga.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi, rääkige arstile või hambaarstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

Küsige oma arstilt, enne kui kasutada ravimeid, toidulisandeid või soolaasendajates mis sisaldavad kaaliumi.

Black patsientidel võib olla väiksema vastuseks vererõhku alandava toimega kandesartaani.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige retsepti või nonprescription (üle leti) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.