kanepit ms: see aitab ravida sümptomeid?

Hiljutised uuringud leidsid, et väljavõte kanepi võetud kapslites võib aidata leevendada hulgiskleroos (MS) sümptomeid nagu lihasjäikus (spastilisus) ja spasmid, samuti võib vähendada valu. Segu Kanepiekstraktid võetud spray kujul võimalik vähendab sümptomeid spastilisus, valu ja põie kiiresti.

Aga kanepi raviks MS sümptomid on keeruline.

Kõik kanepit põhinevad ravimid kõrvaltoimeid ja mõned võivad olla tõsised, sealhulgas

Kanep on riiklikult kontrollitava aine. Sel ajal, meditsiinilise marihuaana võib määrata seaduslikult umbes 20 riiki ja Washingtoni

Praeguseks Food and Drug Administration on kinnitatud kaks sünteetiliste vormide marihuaana kasutamisel meditsiinis, dronabinooli (Marinol) ja nabilooni (Cesamet), mõlemad olemas kapsli kujul.

Mõlemad ravimid on heaks kiidetud iivelduse või oksendamise ravimiseks kemoteraapiaga seotud et ei reageeri tavalisele ravile. Dronabinooli on heaks kiidetud ka isutust seostatakse kaalulangus inimestel AIDS. Sel ajal, narkootikumid ei ole heaks kiidetud muudeks otstarveteks.

Suuline kanepi ekstrakt spray, nabiximols (Sativex), ei ole praegu saadaval ainult USA-s ka, suitsutatud marihuaana ei ole piisavalt uuritud ohutuse ja kasu.

Roll kanepit MS sümptomid ei ole veel täielikult välja selgitatud. Edasised uuringud aitavad määrata kasulikkuse ja riskide kanepi ja võrrelge oma mõju teiste ravimitega võimalik ravida spastilisus, valu ja muud MS sümptomeid.

koos

külastada oma arsti