karbinoksamiinmaleaat (suukaudne) ettevaatusabinõud

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps on regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate®.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või mitte tähelepanelik ja ei suuda mõelda ka.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti või hambaarsti Enne ükskõik millise eespool kui te võtate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.