karboanhüdraasi inhibiitor (suu kaudu, parenteraalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada riski kõrvaltoimete tõstmata efektiivsust seda ravimit.

See ravim võib võtta koos toiduga, et vähendada võimalust, seedehäired. Siiski, kui kõht häirida (iiveldus ja oksendamine) jätkub, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada suurenenud uriini hulk või oma urineerimine. Kui jätkad ravimit võtma iga päev, need mõjud peaksid vähendama või peatuma. Et hoida suurenemine uriinis mõjutab teie öist und

Siiski on kõige parem plaan annust või annuseid vastavalt ajakavale, mis vähemalt mõjutada teie isiklikke tegevusi ja magada. Küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida parimat aega seda ravimit võtta.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.