karboprosttrometamiini lihasesisese

Karboprosttrometamiini trometamiin tuleks kasutada ainult täites rangelt soovitatav doos nagu teiste tugevate oksütotsiinile ained. Karboprosttrometamiini trometamiin tuleks kasutada koolitatud meditsiinitöötaja haiglas, mis võib anda kohest intensiivravi ja ägeda kirurgilise rajatised.

Kasutab karboprosttrometamiini

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: prostaglandiini

Karboprosttrometamiini võib kasutada ka muuks otstarbeks kui määrab arst.

Karboprosttrometamiini manustatakse ainult poolt või kohest ravi oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest karboprosttrometamiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon karboprosttrometamiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades karboprosttrometamiini

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise karboprosttrometamiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Annus karboprosttrometamiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste karboprosttrometamiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Seda protseduuri võib tekitada mõju, mis toimuvad pärast protseduuri lõpetamist, mis vajavad arstiabi. Pöörduge arsti poole, kui te märkate mõnda järgmistest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Sünnitusjärgne Verejooks misoprostooliga oksütotsiin, Cytotec, Pitocin, Methergine, Hemabate, karboprosttrometamiini, Syntocinon, metüülergonoviiniga

Õige kasutamine karboprosttrometamiini

Abort misoprostooliga oksütotsiin, Cytotec, Pitocin, mifepristone, Cervidil, Hemabate, karboprosttrometamiini, Syntocinon, Prostin E2, Mifeprex, Prepidil

 või minna liituda karboprosttrometamiini tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

karboprosttrometamiini kõrvaltoimed

karboprosttrometamiini