kartsinoidsündroomist sümptomid

Naha punetus. Naha oma nägu ja rindkere kuumeneb ja muudab värvi – roosast lilla. Flushing episoodid võivad kesta mõnest minutist kuni mõne tunni või kauem.; Flushing võib juhtuda mingit selget põhjust, kuigi mõnikord see võib vallandada stress, kasutamise või alkoholi.; Näonaha kahjustusi. Lillakas valdkondades spiderlike veenid võivad ilmuda nina ja ülahuule., Kõhulahtisus. Sagedased, vesine väljaheide mõnikord kaasneb kõhukrambid võib tekkida inimestel, kellel on kartsinoidsündroomist.; Hingamisraskused. Astmataolisi nähud ja sümptomid, nagu hingeldus ja õhupuudus, võib esineda samal ajal tunnete naha punetus.; Südamepekslemine. Perioodid südame löögisagedus võib olla märk kartsinoidsündroomist.

Millal näha arsti

Märgid ja sümptomid kartsinoidsündroomist sõltub, milliseid kemikaale kartsinoidiga eritab vereringesse. Kõige sagedasemad nähud ja sümptomid kartsinoidsündroomist hulka

Naha punetus. Naha oma nägu ja rindkere kuumeneb ja muudab värvi – roosast lilla. Flushing episoode võib kesta mõnest minutist kuni mõne tunnini või kauem.

Flushing võib juhtuda mingit selget põhjust, kuigi mõnikord see võib vallandada stress, kasutamise või alkoholi.

Tee kohtumine oma arstiga, kui teil esinevad nähud ja sümptomid, mis puudutavad teid.