kartsinoidsündroomist toimetuleku ja tugi

Sul võib olla kergendust, et lõpuks leida vastus küsimusele, mis on olnud põhjustades oma märke ja sümptomeid, kuid diagnoosi haruldane haigus, nagu kartsinoidsündroomist, võib stressi. Kui teil tekib võimalus tulla toime vähi diagnoosi, rääkida oma tervishoiu meeskond, kuidas te tunnete ja kaaluda üritab

Uuri piisavalt kartsinoidsündroomist teha otsuseid oma ravi. Küsige oma arstilt küsimusi oma seisundist. Küsi liikmed oma tervishoiu meeskond soovitada ressursse, kus saad rohkem informatsiooni.

Teades oma seisundit võib aidata teil paremini osaleda otsuseid oma ravi.

Rääkige teistele inimestele kartsinoidsündroomist. Tugigrupid inimeste kartsinoidsündroomist panna teid kursis nendega, kes on silmitsi samade väljakutsetega teil on ees.

Küsige oma arstilt rühmad teie piirkonnas. Kartsinoidsündroomist on haruldane, kuigi, nii et võib tekkida vajadus suhelda inimestega väljaspool oma lähiümbruses.

Hoolitse enda eest. Kas seda, mida saab säilitada tervislikud eluviisid. Söö toitumine täis puu-ja köögivilju. Kui tunned, kuni see töö kerge treeningu oma igapäevaellu.

Lõika ekstra stressi välja oma elu, kui võimalik. Get piisavalt magada, nii et sa levänneeksi ärgates. Hoolitse oma keha ja vaimu nii, et sa paremini kinni oma vähiravi plaani.