Kas ma ovulatsiooni? Tea Märgid on aeg rasestuda

Esimene samm rasestumise on veenduda, muna ja seemneraku suudavad täita. See võib olla keerukam kui see kõlab. Keha tavaliselt vabastab ühe muna iga kuu protsessi nimetatakse ovulatsiooni. Tuleb viljastatud varsti pärast seda. Et suurendada oma võimalusi, see aitab teada, kui sa ovulatsiooni. Siis saate teada, kui teie ja teie partner tuleb saada hõivatud.

Arstid ütlevad, et see on parim seksida vähemalt ülepäeviti, eriti ajal 5 päeva enne ovulatsiooni. Nad kutsuvad seda oma “viljakat aknas.” Sperma võib jääda paar päeva sees oma keha, nii et see on ideaalne oleks neid juba seal ootab oma muna.

Kui teie menstruaaltsükkel püsib 28 päeva ja menstruatsiooni saabub nagu õlitatult, on tõenäoline, et teil ovulatsioon 14. päeval Ongi keskel oma tsükli. Teie viljakas akna algab päeval 10. Sa oled suurem tõenäosus rasestuda, kui sa seksida vähemalt ülepäeviti vahel päeva 10 ja 14 28-päevase tsükli.

Teie hormoonide taset muuta kogu oma menstruaaltsükli. Esimesel poolaastal teie munasarjad eritavad hormoone östrogeeni. Kui teie östrogeeni tasemed saada piisavalt kõrge, teie munasarja vabastab muna. Siis keha hakkab tegema progesterooni, teise hormooni. See põhjustab keha temperatuur tõuseb pisut.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Jälgi oma temperatuuri iga päev enne voodist. See lugemine on tuntud kui kehatemperatuur. Kui teil hoida silma üle paari kuu, siis võib märgata, muster, mis näitab, kui ovulatsiooni. See aitab teil joonistada teie viljakas aknas.

Teie hormoonid muuta ka tekstuur oma emakakaela lima, kleepuv vedelik, mis pärineb emakakael, põhjas emaka. Kuna teie keha saab valmis ovulatsiooni, teil on rohkem see, ja ta tunneb rohkem veniv ja libe, nagu toores munavalge. Tekstuur aitab sperma ujuda sees oma keha. Kui teie lima tunne seda, sa peaksid olema oma viljakas aknas.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?