kaspofungiinravi intravenoosse

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab kaspofungiinravi

Farmakoloogilise Klass: Glükaanist sünteesi inhibiitori

Keemiline Klass: ehhinokandiin

kaspofungiinravi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest kaspofungiinravi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kaspofungiinravi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga kaspofungiinile lapsi. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 3 kuu vanused.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kaspofungiinile eakatele.

Enne Kasutades kaspofungiinravi

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate kaspofungiinravi, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kaspofungiinravi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades kaspofungiinravi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks kaspofungiinravi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle kaspofungiinravi. kaspofungiinravi antakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et nõel jääb alles umbes 1 tund.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele kui te võtate kaspofungiinravi veenduda ravimi töötanud korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on Maksaprobleemid sealhulgas tume uriin või hele väljaheide, iiveldus, oksendamine, isutus, valu ülakõhus, või kollaseks naha või silmavalgete oma silmad.

kaspofungiinravi võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või pärast kaspofungiinravi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine kaspofungiinravi

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Aspergillioos invasiivsed itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasool, Amphocin, Sporanox, kaspofungiinravi

Söögitoru kandidoosi flukonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasool, Amphocin

Kandideemia flukonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasool, Amphocin

Neutropeenia tsiprofloksatsiin, Augmentin, vankomütsiin, gentamütsiin, amoksitsilliini / klavulaanhappe

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kaspofungiinravi

 või minna liituda kaspofungiinravi tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

kaspofungiinravi kõrvaltoimed

kaspofungiinravi