Kasu armastuse, seksi ja suhete

Lisaks süda täis armastust ja naeratusega, romantikat tuua mõningaid positiivseid tervisele kasulik.

Video: säilitada terve seksuaalne suhe

Mõned teaduslikud uuringud näitavad, et armastav suhe, füüsilist ühendust ja seks võib tuua kasu tervisele, näiteks alandada vererõhku. Loomulikult ei ole suhet ei saa garanteerida tervist ja õnne, kuid Cupid nool saata sulle mõned tervise suurendab.

Tahad saada terve ja lõbutseda samal ajal? Midagi, mis teostab oma südames on hea teie jaoks, sealhulgas sugu. Seksuaalset erutust saadab südame löögisageduse suurem ja mitu lööki minutis jõuab haripunkti ajal orgasmi.

Seks on kasulik südamele

Kuid nagu enamik kasutada, see sõltub, kuidas jõuliselt seda teha. Mõned uuringud näitavad, et keskmine kõrgeim südame löögisagedus on orgasm on sama kerge treeningu käigus, nagu kõndimine trepist üles. See ei ole piisav, et hoida enamik inimesi terve ja heas vormis.

Täiskasvanud peaks tegema vähemalt 150 minutit (kaks ja pool tundi) mõõduka intensiivsusega aeroobse tegevusega, nagu jalgrattasõit või kiire kõndimine, iga nädal.

Kui sa oled õnn on 150 minutit orgasmi nädalas, proovida jalgrattaga, kärmas kõndimist või tantsu.

Võttes südamehaiguste ei pea hoidke teile tagasi magamistuppa. Eksperdid soovitavad, et tavaliselt saab seksida nii kaua kui saate teha igapäevast tegevust, mis on sama mõju südamele, põhjustamata valu rinnus, nagu kõndimine kuni kaks treppe.

Allikas: Rerkpattanapipat P, Stanek MS, MN Kotler. Seks ja süda: Mis roll on kardioloog? European Heart Journal 2001, 22: 201-208.

Ülevaade keegi eriline võib alandada vererõhku, vastavalt teadlased. Ühes eksperimendis, paarid, kes leidis teineteise käte 10 minutit, millele järgneb 20-sekundiline kallistus oli tervem reaktsioonid järgnenud stressist, nagu näiteks avaliku esinemise.

Õhtusöök hoiab pinge ära

Võrreldes paarid, kes puhanud vaikselt ilma puudutamata on huggers oli

Nii et anna oma partnerile kallistada – see võib aidata hoida oma vererõhk tervislik.

Sarnaseid toimeid on leitud mitte-seksuaalse paitab, kuigi see tundub ainult alandada vererõhku naistel silitas, mitte mehed.

Allikas: Grewen KM, Anderson BJ, Girdler SS, Light KC. Soe partner kontakt seotud alandada südame-veresoonkonna reaktsioonivõime. Käitumise Medicine, 2003; 29: 123-30.

Töökoormus on liiga kõrge? Hermona pärast hommikust teekonda tööle? Sugu võiks aidata teil võita pinged 21. sajandi elu, vastavalt väike uuring 46 mehed ja naised.

Sugu saab stressi Buster

Osalejad hoida päevikut suguakti, salvestamine Torkab seksi, penetratsioonita sugu ja masturbatsioon.

In stressitestid, sealhulgas avaliku esinemise ja teeme vaimse aritmeetiline valjusti, inimesed, kes ei olnud seksi üldse oli kõrgeim stressi.

Inimesed, kes olid ainult Torkab seksi oli väikseim vererõhu tõusu. See näitab, et nad hakkama paremini stressi.

Palju inimesi leiavad, et intiimsus või orgasm ilma levik aitab neil tunda lõdvestunud, kui seda teostada või meditatsiooni. See ei pea olema Torkab seksi, see on ükskõik toimib teie jaoks.

Proovige neid 10 stressi Busters.

Allikas: Brody S. Vererõhk reaktsioonivõime stress on parem, kui inimesed, kes hiljuti oli peenise-tupe vahekord kui inimesed, kes olid teised või ei suguakti. Bioloogiline psühholoogia, 2006; 71: 214-22.

Seal on seos, kui tihti te seksida ja kui tugev immuunsüsteem on, teadlased öelda.

Iganädalane sex võib aidata tõrjuda haigust

Uuring Pennsylvania leidis, et õpilased, kes seksinud üks või kaks korda nädalas oli kõrgem oluline haiguse ennetamine aine oma keha.

Immunoglobuliin A (IgA) oli 30% kõrgem olnutest üks või kaks korda nädalas kui nendel, kellel puudus sugu üldse. Siiski soodsat tasemed olid patsiendid, kes seksinud rohkem kui kaks korda nädalas.

Aga ärge töötada sex kalender veel. Rohkem on vaja uurida, enne kui suudetakse tõestada, et iganädalane sex aitab immuunsüsteemi. Teine uuring näitas, et paitab koer põhjustas tõstatatud IgA taset üliõpilased (puhkavad vaikselt või paitab täidisega koer ei).

Allikad: Charnetski CJ Brennan FX. Seksuaalne sagedus ja sülje immunoglobuliin A (IgA). Psühholoogia Report, 2004; 94: 839-44.

Charnetski CJ, Troppijad S Brennan FX. Mõju hellitus koera immuunsüsteemi funktsioneerimist. Psühholoogia Report, 2004; 95: 1087-1091.

See võiks olla, et inimesed, kes tunnevad, tervislikum on rohkem seksi, kuid tundub olevat seost seksuaalse aktiivsuse ja oma enesetunnet.

Uuring 3000 ameeriklast vanuses 57-85 selgus, et need, kes olid seksimise hindasid oma üldist tervist kõrgem kui neil, kes ei olnud.

Ja see ei ole ainult seksi, see on armastus liiga. Inimesed, kes olid tihedad suhted või abielus olid suurema tõenäosusega öelda, nad tunda “väga hea” või “väga hea” tervise kui lihtsalt “hea” või “halb”. Tundub, et emotsionaalne ja sotsiaalne toetus võib suurendada meie enesetunnet.

Inimesed, kes seksivad tunda tervemad

Uuri viis sammu vaimse heaolu.

Allikas: Lindau ST, Schumm LP, Laumann EO, et al. Uuring seksuaalsuse ja tervise vanemate täiskasvanute hulgas USAs. New England Journal of Medicine. 2007 357: 762-74.

Armastav toetus vähendab riski stenokardia ja haavand

Õnnelik abielu aitab tõrjuda stenokardia ja maohaavandid – vähemalt, siis saab, kui sa oled mees.

Üks uuring 10000 mehed leidsid, et need, kes tundsid “armastatud ja toetatud” oma abikaasa oli väiksem risk angiini. Nii oli see ka siis, kui nad olid teised riskifaktorid, nagu on vanemad või kelle kõrgenenud vererõhku.

Samamoodi uuring 8000 mehed leidsid seal oli rohkem võimalusi neid saada kaksteistsõrmiksoole haavand, kui nad

Teadlased viitavad, et stress, sotsiaalse toetuse puudumine ja toimetulek stiili kõik võivad mõjutada mehe tõenäosus haigestuda haavand.

Allikad: Medalie JH, Goldbourt U. Stenokardia hulgast 10.000 meest. II. Psühhosotsiaalsed ja muud riskifaktorid, nagu tõendab mitme muutujaga analüüs viieaastase esinemissagedus uuringus. American Journal of Medicine, 1976; 60: 910-21.

Ja kui sa oled ühe …

Või tsölibaadis …

Medalie JH, Stange KC, Zyzanski SJ, Goldbourt U. tähtsus biopsühhosotsiaalset tegurid arengus kaksteistsõrmiksoole haavand kohordi keskealised mehed. American Journal of Epidemiology, 1992; 136: 1280-7.

Kulutused õhtul koos sõpradega on hea sinu tervisele liiga.

Teenused lähedal

Üks 10-aastane uuring 1500 inimest rohkem kui 70 aastat vana leiti, et need, kellel on tugevam sõprus võrgud elasid kauem kui need, kellel on vähem sõpru.

hea sex

Teadlased arvasid, et see võiks olla, sest sõbrad võivad olla positiivne mõju elustiili valikud nagu suitsetamine või kasutada, ja pakuvad emotsionaalset tuge.

Tervishoiuteenuste geide, lesbide ja bi-

Allikas: Giles LC, Glonek GF, Luszcz MA, Andrews GR. Efekt sotsiaalsete võrgustike 10 aasta elulemus väga vana austraallased: Austraalia longituuduurimus vananemist. Journal of Epidemiology ja ühenduse tervishoiu-, 2005; 59: 574-9.

seksuaaltervis

Elu ilma seksi ei ole takistuseks suurepärase tervise. Pikaajalise uuringu tervise ja vananemise rühma ligi 700 vanemad nunnad leiti, et paljud on hoida aktiivne ja elavad hästi oma 90s ja viimase 100.

Alates 1986 osalejad nunn Uuring on olnud iga-aastast kontrolli oma füüsilisi ja vaimseid võimeid. Teadlased on kasutatud kloostri arvestust saada oma sotsiaal-, pere- ja hariduslik taust.

Kuigi nad märganud mõningaid seoseid elustiili ja dementsus (näiteks kõrghariduse või positiivseid emotsioone noorusaeg võib lõigata dementsuse riski), see ei ole seotud seksuaalse aktiivsuse.

Kui sul seksida, kasutades kondoomi kaitseb teid ja teie partner seksuaalsel teel levivate infektsioonide (STLI-sid) ja planeerimata rasedus.

06/03 /

06/02 /

teenused

asukoht

Kuidas täisväärtuslik seksuaalelu, sealhulgas sugu nõuandeid ja rääkida oma partner

Healthcare gay, lesbi ja biseksuaalsete inimeste, sealhulgas vaimse ja seksuaalse tervise ja sõelumine

Artiklid ja videod kontratseptsiooni, sugulisel teel levivate haiguste ja räägi seksist. Sisaldab osa teismeliste