keemilised vastumeetmete programmi

See on programm theernment suse). Programmi koordineerib theernment, National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi, National Institute of Environmental Health Sciences, ja mitmed otherernment instituudid ja keskused.

Valitsuse fondide uute laia spektriga Teraapia okt. 13, 2011

Kõik Biodefense ja sellega seotud uudised

Uudised theernment-Toetatud institutsioonid

Viimastel aastatel on mürgised kemikaalid on äratanud tähelepanu terroristide tõttu potentsiaalselt laastav mõju, et selliseid relvi saaks olla elanikkonnale. Aastal 1995, Jaapani terrorismi kultus Aum Shinrikyo kasutasid närvigaasi sariin rünnaku Tokyo metroos, milles hukkus 12 inimest ja põhjustades rohkem kui 5000 inimest pöörduda arsti poole, pärast intsidenti. Veel hiljuti Iraagis, mille sihtmärgiks on kloori mahutid ja tootmisruumide Al Queda on näidanud pühendunud huvi leida uusi võimalusi, kuidas tekitada häireid ja hävingut kogukonnas.

Arv ja erinevaid mürgiseid kemikaale, mis tervisele ohtlikud tsiviilelanikkonnale on ulatuslik. Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri teinud kindlaks umbes 100 mürgiste tööstuslike kemikaalide. USA Keskkonnakaitse Agentuuri loetleb rohkem kui 600 kemikaali Mürgine Release Inventory. Looma-, taime- ja bakteriaalsed toksiinid, mida saab sünteesida ka võimalike keemiliste ohtude, eriti kui neid toodetakse suurtes kogustes.

Terroristid võivad kasutada kõiki traditsioonilisi keemiarelvast, ulatudes närvigaasi ja tsüaniidi kopsu- või vesicating (blister) ained, et saavutada oma eesmärke. Industrial eesmärgid või kombineeritud kasutamine kemikaale lõhkeainete ainult rõhutavad vajadust tegeleda selliste ohtude ohutu ja efektiivne meditsiinilisi vastumeetmeid.

Juba rohkem kui 75 aastat, USA Department of Defense (DoD) on ohu käsitlemiseks kemikaalide relvajõududele ja on arendanud vastumeetmed sellistele ohtudele.

USA armee meditsiiniuuringute instituudi Keemiline Defense (USAMRICD) on pikk ajalugu haigestuda ravimite vastu keemiarelvast sõjaliseks kasutamiseks. Kuni 2006. aastani, DoD jõupingutusi olnud ainus täpselt määratletud riiklikult toetatud meditsiiniliste uuringute vaeva käsitledes meditsiiniline toime keemiarelvast. Varasematel aastatel suse toetanud piiratud uuringuid mõned sümptomid, mis võivad seotud kokkupuudet kemikaalidega. Nendeks on uuringuid tekkepõhjused ja füsioloogilise muutused krampidega seotud ja teiste neuroloogiliste toimed ja kemikaalide olemasolu kesknärvisüsteemi.

Valitsus on toetanud ka uuringuid keskkonna toksikoloogilisi mõju organismile, kuid ükski programm oli keskenduda ainuüksi terrorismi ohu kemikaale. theernment toetatud Blue Ribbon Panel ja mitmed suunatud seminare spetsiifilise keemilise küsimusi ja assistedernment arendamisel meditsiiniliste uuringute strateegia ja tegevuskava. See uus teadus, sõukruvi arendada meditsiinilisi vastumeetmeid, mida saab kasutada mass õnnetus olukorras on uus ja oluline prioriteet forernment ja USA Department of Health ja Human Services ja oma kohustust kaitsta ja säilitada tervist rahvas. See uuring on toonud kaasa arengu anernment strateegilise plaani ja teadusuuringute kava Medical vastumeetmeid Keemilised ohud. See programm, mis keskendub meditsiiniliste aspektide keemilised ained, on osa laias biodefense meditsiiniliste uuringute programmi eesotsas theernment kogu massihävitusrelvade ohtu spektrit.

Toel theernment ja theernment Biodefense Research kooskõlastuskomiteega, National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi on teostatud teadusuuringute toetuse ja leping programmi nimega theernment vastumeetmeid keemiliste ohtude (neutraliseerida) Teaduse Andmesidevõrk. Võidelda Research Network tellinud ettepanekuid teaduse, otherernmental asutuste ja tööstuse. Eelarveaastal 2006 neutraliseerida Research Network väljakujunenud neli tipptasemel keskuste Medical Chemical Research ja rohkem kui kaks tosinat uurimistöö projekte, mis keskenduvad närvi ained, sinep, tsüaniidi ja kopsu ained. Mitmed Small Business Innovation Research toetused ravimite ja diagnostika arendamine Loodi ka. theernment ka kujunenud tugev teadus partnerlust ametkondadeülene kokkuleppel USAMRICD keskenduda närvi ained, villistid, tsüaniidi ja kopsu ained ja uurida tsiviil sõjalise tooteid.

Üle järgmise mitu aastat, see on kavatsuste theernment arsti keemilise teadusprogrammi toetuda vastavas teadusasutuste comprisingernment ja tugevdada riiklikke teadus- baasi kaasamine teadlased, suse teaduslaborid ja tööstuse arendamine ohutu ja tõhus ravimite käsitlemisel kõikide alarühmade USA elanikkonnast.

Strateegiline National relvavarude (SNS) haldab theernment (). SNS sisaldab nüüd CHEMPACKS mis asuvad turvaline, kontrollitud keskkonnaga piirkondades üle kogu Ameerika Ühendriigid ja on saadaval kiire jaotus hädaolukorras. Paljud olulised osad CHEMPACKS on nüüd saadaval täiskasvanutel ja lastel koostises. loonud diagnostika reageerimise võrgustiku avastamiseks närvi ained, sinep, tsüaniidi ja toksiliste metals.ernment jätkab uuringuid, arendada ja parandada meditsiini tooteid, mis sisaldavad keemilisi vastumürgid, narkootikumid vähendada haigestumist ja vähendada vigastuste, narkootikumid vähendada teisese keemiliste ekspositsiooni ja diagnostiliste testide ja hindamise vahendid, mida kasutatakse mass õnnetus olukordades.

Metaboolne mürgid, näiteks vesiniktsüaniidi ja tsüaankloriid, pärsivad rakkude hingamist, mille rakud ekstrakti hapniku verest ja muuta energia suhkru molekulid kasulik kujul energiat rakke. Kõik süsteemide keha on lõppkokkuvõttes mõjutab nende ainevahetuse mürke. Südame-veresoonkonna ja kesknärvisüsteemi on kõige tugevamini mõjutatud, kuna nende kõrgeid nõudmisi hapnikku ja energiat ning vähene suutlikkus kasutada alternatiivseid võimalusi energia tootmiseks. Kokkupuude ainevahetuse mürke võib kiiresti põhjustada krampe, hingamishäired, südameseiskumise ja surmaga. Pikaajaline mõju need ained on raskesti mõistetav ja võib sisaldada järkjärguline neurodegeneratsiooni.

Metaboolne mürgid saab sisse hingata või alla neelatakse. Kokkupuude kõrge kontsentratsioon hydrogencyanide gaas (HCN) võib põhjustada surma mõne minuti jooksul. See kitsa terapeutilise on tõsine väljakutse, ravi, kuid rõhutab vajadust kohe meditsiinilist sekkumist. Sissehingamine madalamaid kontsentratsioone tsüaniidi auru või allaneelamine tsüaniidsoola võib põhjustada aeglasemat sümptomite arengut.

Ei eeltöötlus Tsüaniidimürgistuse on olemas ja ei pruugi olla praktiline. 1933. aastast, tsüaniidi Vastumürk Kit on turustatud kasutamiseks Ameerika Ühendriikides, kuid kui kit, ta ei ole kunagi saanud ametliku regulatiivse heakskiitmise poolt suse). Tsüaniid vastumürk Kit sisaldab purunev ampullid amüülnitriili, inhalatsiooniks ning naatriumnitriti ja naatriumtiosulfaadi, mis manustatakse veenisiseselt. Nitritid seostuvad hemoglobiini veres toota methemoglobiini molekule. Methemoglobiini seondub seejärel tsüaniidiga toota palju vähem toksilise ühendi, cyanomethemoglobin, millele omakorda eemaldatakse kehast. Naatriumtiosulfaat, mida sageli nimetatakse ka väävli doonori narkootikumide, teisendab tsüaniidi viiakse mittetoksilised tiotsüanaat, mis seejärel neerude kaudu.

Kasutamine Cyanide Vastumürk Kit võib olla väga efektiivne kui pärast kokkupuudet ravi Tsüaniidimürgistuse, kuid sellega kaasneb oht toksiliste kõrvaltoimeid. Kõrget methemoglobiini võib olla surmav. Määrata õige annus on eriti raske raviks lastel inimohvreid. Isikud, kellel on varem esinenud glükoos-6-fosfaat defitsiit (G6PD defitsiidiga, kõige tavalisem pärilik ensüümi puudulikkus inimestel) on risk erütrotsüütide hemolüüs, kui antud naatriumtiosulfaadi. Isikud, neeru- puudulikkus või aneemia võiksid samuti kannatada toksilisuse ravi. Mure on tõstetud üle võime mõõta ootuspäraselt summa amüülnitritiga et neelaks sissehingamisel.

Hiljuti suse heaks Cyanokitiga (hüdroksokobalamiiniga süstimiseks) Tsüaniidimürgistuse raviks. See ei ole veel kindlaks määratud, kuidas tõhus see uus vastased oleks mass õnnetus olukorras.

Manustamine 10 protsenti (hüperbaarilises) hapnik on peamine komponent ravis Tsüaniidimürgistuse ja seda kasutatakse tavaliselt isegi enne ravi tahes tsüaniidi antidooti. Siiski väärtus HBOT ei ole kindlaks määratud, eriti tooteid, mis moodustavad methemoglobiini.

Kuna koostisosad tsüaniidi antidooti komplektid võivad olla mürgised kõrvaltoimeid, täpne diagnoos Tsüaniidimürgistuse on oluline. Praegu Diagnoos põhineb kliinilise hinnangu, kuid esinenud sümptomitest võib segi ajada kokkupuude teiste ainetega, sealhulgas närvi ained, botuliini, vesiniksulfiidi või süsinikmonooksiidi. Nr kiirdiagnostika katseid võimalik iga tsüaniidi sisaldavate ühendite.

Cobinamide, üks ühendite biosünteesiraja hüdroksokobalamiini on teise paljutõotava ravim, mis vajaks edasist uurimist. Tsüaanhüdriini moodustavate ühendite juuresolekul (nt alfa-ketoglutaraat ja püruvaadi) ja vasodilataatoritega mis toimivad sarnaselt nitritühendeid on potentsiaalne uus tsüaniidi vastumürgid, nagu on ravimid, mis toimivad rakutasandil, nagu sünteetilised S-asendatud kristalliseerus rodaniidi (ensüüm, mis soodustab muundamiseks tsüaniidi mittetoksilistele tiotsüanaat). Väävlit sisaldavad ravimid võivad olla ka võimalikku kasu ravis Tsüaniidimürgistuse, eriti need, mis jäävad kauem ringluses jooksul kui naatriumtiosulfaadi. Ravimid, mis moodustavad methemoglobiini võib olla eeliseks, kuid on oluliste terviseriskidega seotud kõrge methemoglobiini.

Mitmed kogenud tsüaniidi avastamise meetodid on välja töötatud, kuid need ei ole ei kiire ega laialdaselt kättesaadavad.

Erinevaid kemikaale, mis teadaolevalt mõjutavad närvisüsteemi. Mõned otseselt suunatud närvi signaaliradade. Nendeks klassikaline närvi ained (nt Sarin, somaan, tabun ja VX), Organofosfaat pestitsiidide ja mõned loomade toksiine (nt botulismitoksiin). Kemikaalid võivad kahjustada ka närvisüsteemi kaudselt. Näiteks ainevahetuse mürgid (näiteks tsüaniid) häirivad rakkude hingamist, mis lõppkokkuvõttes takistab aju saada piisavalt hapnikku ja energiat. Mõned vesicating ained (nt Ipriit) näi omavat neuroloogilisi ilminguid samuti, kuigi konkreetse mehhanismi, mille abil nad mõjutavad närvisüsteemi raskestimõistetavaks.

Neuroloogilised sümptomid sõltuvad keemilise, kokkupuute taseme ja kulunud aega pärast kokkupuudet. Kokkupuude närvi ained, ainevahetuse mürke või kõrge Ipriit võib tekitada krampe ja teadvuse kaotus. Teised ägedad närvi agent mürgituse hulka lihase halvatus, hingamissüsteemi depressioon, massiivne sekretsiooni limaskestadele, silma ärritus ja udune või hämaras nägemine. Teised ägedad suurte annuste väävlit sinep hulka mõju käitumisele ja kognitiivsed raskused. Närvi ained ja ainevahetuse mürke ka ilmselt pikaajalisi tõsiseid neuroloogilisi ilminguid, sealhulgas Neurodegeneratsiooni, kuid need ei ole põhjalikult uuritud.

Füüsiline Ühendriigid kemikaale, mis mõjutavad närvisüsteemi on oluline määraja nõuetele arendada tõhusaid vastumeetmeid. Kuigi mõned kemikaale, mis mõjutavad närvisüsteemi olemas peamiselt kujul aur (nt vesiniktsüaniidi), teised on õline vedelikke, mis on väga raske eemaldada keskkonna ja äärmiselt mürgine isegi miniscule tasemed (nt VX). Nende püsivad ained, oleks ideaalne oleks eeltöötlusvahendeid pikaajaline kaitsev mõju, mida võib manustada enne võimalikku kokkupuudet töötajad, kes tuleb sisestada saastatud alade.

Olemasolevad meditsiiniliste vastumeetmete sihtida vaheliste molekulaarsete interaktsioonide närvi aineid ja osalevad valgud neuraalne signalisatsiooni. Neuronid saavad üksteisega suhelda või stimuleerida lihasrakkudes vabastades keemilise nimega atsetüülkoliini. Närvi ained ja organofosfaat pestitsiidide siduda ja pärsivad valku nimega atsetüülkoliini (AChE), mis tavaliselt lagundab atsetüülkoliini pärast stimuleeritud neuron on välja see. Ägeda sümptomid närvi agent ja organofosfaat kokkupuude on tingitud liigne atsetüülkoliini, mis püsib pärast selle vabastamist ning jätkab stimuleerida närvilõpmeid aju, lihased ja sekretoorse näärmed. Kuigi sellel liinil närvi erutus peetakse keskenduti peamiselt ravimi sekkumine, teiste närviülekannet radu organismis, mis võib mõjutada mürkkemikaalide võib vajada hinnatakse eraldi potentsiaali arendamisele sekkumised.

USA sõjaväe vastu püridostigmiinbromiid (PB), anernment kinnitatud kohtlemise müasteenia (autoimmuunhaigus, mida iseloomustab äärmiselt lihasnõrkus), eeltöötluseks somaan (närvigaas) mürgistus. PB konkureerib närvi agent pöörduvalt kinnitumist AChE enne närvi agent kokkupuute, vältides toksilisi efekte ülemäärase atsetüülkoliini stimulatsiooni. PB on vähe kasu pärast kokkupuudet närvi agent ja on ette nähtud kasutamiseks sõjaväe populatsioonide vastu ainult üks mitmest närvi ained, mida võiks kasutada rünnaku.

Ravitakse tavaliselt närvi agent ja organofosfaat mürgituse sisaldab 2-PAM ja bensodiasepiini antikonvulsandid, nagu diasepaam. Atropiini plokid atsetüülkoliini retseptorite teatud kudedes, kuivatamine eritised ja vähendada silelihaste kontraktsiooni. Oksiimidega tasuta valutama keemilise närvi agent ja on oma kõige märkimisväärne mõju skeletilihaste tugevust. Ainus oksiim lubatud kasutada USA vastu närvi ained on pralidoxime kloriidi (2-PAM). See oksiim on näidustatud ka antidooti organofosfaat insektitsiid mürgistus ja kontrollida üleannustamine antikoliinesteraasset narkootikumide müasteenia ravis. Strateegiline National relvavarude CHEMPACKs, mis on jaotatud ümber USA lähetuse korral keemilise rünnaku või õnnetus, sisaldavad sõjalise “Mark I” täiskasvanud autoinjectors atropiini ja 2-PAM, diasepaam autoinjectors, lastel atropiini autoinjectors ja multi- kasutada viaali 2-PAM ja diasepaami.

Need praegune ravi närvi agent või organofosfaat kokkupuude on olulisi puudusi. Multiannuseid atropiini ja 2-PAM võib olla vajalik selleks, et olla efektiivne. Atropiini ei vabasta närvi agent mõju skeletilihaste. Oksiimidega on ebaefektiivne, kui teke närvi agent keeruline on läbinud “vananemine” keemilisi muutusi, mis püsivalt inaktiveerib atsetüülkoliinesteraasile. Aging võib juhtuda mõne minuti jooksul kokkupuute mõned närvi ained nagu somaan. Kuigi diasepaami on tõhus ravi närvi agent põhjustatud krampide ajal umbes esimese 40 minuti jooksul pärast kokkupuudet, see on vähem kasulik hiljem. Bensodiasepiini antikonvulsandid kaasa ka riske liigse sedatsiooni ja hingamise depressioon. Ei ravi on praegu saadaval, et vältida või vähendada Neurodegeneratsiooni pikaajalisel krambid, hapnikuvaegust või otsene mõju keemiliste ainetega.

Diagnoos pärast ägedat kokkupuude närvi agent tavaliselt põhineb kliinilistel vaatlustel konkreetseid sümptomeid. Keskkonnakaitse andurid võivad anda väärtuslikku teavet tõenäoline kokkupuude kemikaaliga. Üks suurimaid väljakutseid diagnoosi määramiseks, kas inimene kokku puutuda närvi agent on praegu keemiliselt indutseeritud krampide puudumisel nähtav krambid, kuna kemikaale, mis vallandavad krambid võivad põhjustada teadvusekaotust või halvatus. Püsiv krampide, mis on kontrollimatu võib tekitada püsiva ajukahjustuse ja surma. Standardkatsetingimustel krampe hõlmab asetades elektroodid peanahka registreerib elektrilise aktiivsuse aju kasutades electroencephalography (EEG). Sellised seadmed ei ole teisaldatavad ja on piiratud praktilise väärtuse hindamisel patsientide mass õnnetus olukorras.

Alternatiivne oksiimidega, nagu trimedoxime (TMB4), farmakoloogiline antidoot ja HI-6 (H-seeria oksiim), on olemas ka teistes riikides raviks närvi agent indutseeritud vigastused. Mõned neist on olnud või on käimas hinnatakse kasutamiseks USA sõjaväe, kuid ükski neist ei ole hinnatud võimalik kasutada USA tsiviilelanikke. Mitmed paljutõotav uus oksiim kandidaadid ka on kindlaks tehtud ja vajavad edasist uurimist.

Valgud nagu ensüüm butyrlcholinesterase (BChE), mis on sarnane struktuur AChE, esindavad teist potentsiaalseid terapeutilisi lähenemist. Nad võivad toimida “bioscavengers,” kelaatumist närvi agent molekulid vereringesse. Vereplasmast toodetud inimese BChE näitab mõningaid lubadus profülaktilist vastased sõjaväelased, kuid see on endiselt kindel, kas seda toodet võib manustada efektiivselt piisavalt suur maht oleks võimalikult tõhus. Mitmed uuringud on käimas ja rohkem on vaja kindlaks teha, kas see, jms bioscavenger-valgud, võib olla tõhus ravi tsiviilisikute pärast kokkupuudet närvi agent on juba toimunud. Alternatiivsed BChE on toodetud geenitehnoloogia abil. Nad näivad olevat efektiivne kui eeltöötlusvahendeid loomkatsetes, ja see võib olla võimalik, et arendada nende ensüümide nagu ravi tsiviilelanikkonda või eeltöötlusvahendeid esmareageerijate.

Mitu paljutõotavat krambivastast narkootikumide raviks närvi agent mürgistus on silmapiiril. New antikonvulsantide mis on või töötatakse välja epilepsia raviks lastel ja täiskasvanutel võib olla ka kasulikud keemiliselt indutseeritud vigastused. Alternatiivsed või kiirema kohaletoimetamise marsruudid antikonvulsantide juba heaks krampide raviks võib olla soovitav, kui suure ohvrite arvuga.

Bensodiasepiiniretseptori midasolaam, currentlyernment kinnitatud intravenoosse rahusti ja anesteetikumi, võib olla ka väga efektiivne krampe. Midasolaami uuritakse asendada diasepaami kui vahetu antikonvulsantravi närvi agent tingitud krambid. Potentsiaalset kasutamist midasolaami manustada intramuskulaarselt, raviks närvi agent tingitud krambid on vaja teha kliinilisi katseid, et kontrollida selle tõhusust ja gainernment heakskiidu. Erinevad bensodiasepiinide ja teiste ravimite klassid antagoniseerivad erinevate neuronite ergastus radu vahendatud neurotransmitterglutamaadi ja neurosteroididega, on ka kandidaatide raviks keemiliselt indutseeritud krambid. Arengut need potentsiaalsed ravimeetodid nõuab ka prekliinilised ja kliinilised uuringud.

Muud paljulubavaid uurimistulemusi strateegiad võivad kaasa tuua ravi keemiliselt indutseeritud pikaajalist kahju närvisüsteemi või Neurodegeneratsiooni. Hiljutised uuringud on näidanud, et immunosuppressantravimit tsüklosporiin vähendas järsult Organofosfaat indutseeritud krambid ja ajukahjustus ja konserveeritud mälu ja õppimisvõime närilistel. Kliinilised uuringud on planeeritud või käimas mitmeid ravimeid, mis näivad aeglustada või peatada Neurodegeneratsiooni protsess põhjustatud insuldist, traumaatiline ajukahjustus ja krooniline närvisüsteemi haigused. Mõned nendest ravimitest võib olla kandidaatide vältimiseks keemiliselt indutseeritud neurodegeneratsiooni.

Paljud mürgised kemikaalid võivad kahjustada hingamisteid hingamisteede, potentsiaalselt eluohtlik mõju. Ammoniaagi erinevate alustega (nt valgendi ja naatriumhüdroksiidi), vesinikkloriidhappe ja väävelhappe villistavad (nt Ipriit) ja muud söövitavad ained mõjutavad ülemistes hingamisteedes, osa hingamisteed mis algab suu ja nina ja lõpeb kõri (hääleaparaat). Sissehingamine need kemikaalid võivad põhjustada ägedat põletikku, valus haavandid, suurenenud eritised ja hingamisraskused ja neelamine. Teisene bakteriaalsed infektsioonid võivad veelgi halvendada esialgne vigastusi. Kahju, et ülemiste hingamisteede võib viia hingamispuudulikkuse ja surmaga. Kokkupuude võib tekitada ka pikaajalisi terviseprobleeme. Näiteks hingamishäireid, nagu löövet ja ahenemine hingetoru, on täheldatud iraanlased avatud Ipriit ajal Iraani-Iraagi sõja 1980. (Vesicating kemikaalide arutatakse üksikasjalikumalt naha, silmade ja limaskestade.)

Mõned tööstuslike kemikaalide, sh ammoniaak, kloor, fosgeen, ja perfluoroisobutylene (PFIB), võib põhjustada alumiste hingamisteede vigastused, eriti eluohtlik kopsuturse. Kopsuödeem-lekke vedeliku kopsudesse-takistab hapniku transporti veres lõppkokkuvõttes takistab hapniku jõudmist aju, neerude ja teiste organite. Sümptomid võivad olla kohene või hilisem; kloor põhjustab kohest hingamisteede ärritust ja valu, samas fosgeen kokkupuudet ei pruugi olla ilmne 24 kuni 48 tundi (vt Resources nimed ja sümbolid). Inimesed, kes ellu ühe ägeda kokkupuudet hingamisteede hingamisteede toksiinid näitavad üldjuhul vähe või üldse mitte pikaajalised terviseprobleemid, kuigi mõned võivad lõpuks arendada astma või krooniline bronhiit. Eraisikud suurim oht ​​on need olemasoleva südame- või kopsuhaigus.

Konkreetsed eeltöötlusvahendeid, narkootikumid vältimiseks keemiliselt indutseeritud kopsuvigastuste tõttu hingamisteede hingamisteede toksiinid, ei ole kättesaadavad. Valuvaigisti ravimeid, hapnik, niisutamine ja hingamist praegu moodustavad standard ravi. Lasid, tähendades olulist kahju limaskesta hingamisteid ja kopse, võib tekkida kokkupuude väga söövitusainetele ja võib nõuda täiendavat meditsiinilist sekkumist. Ravi vigastuste alumistes hingamisteedes on ka toetav ja tavaliselt sisaldab hapniku manustamiseks, kasutamise mehhaanilist ventilatsiooni lisada positiivne hingamisteede rõhul ja bronhodilaatorid raviks bronhospasmid. Ravimid, mis vähendavad põletikulist reaktsiooni, soodustada paranemist kudede ja avaldumise vältimiseks kopsuturse või sekundaarse põletikuga võib kasutada järgmisi tõsiseid vigastusi ennetada kroonilist löövet ja hingamisteede ahenemist.

Praegune diagnostika on piiratud. Kokkupuude kloor, fosgeen, või suuremate alustega määratakse kasutades kliinilisi nähte ja sümptomeid. Ei meetodid on kättesaadavad isikute tuvastamiseks eksponeeritud madal kemikaale.

Kuigi praegune ravi võib manustada kontrollitud haiglas, paljud haiglad sobi jaoks olustikus mass kaotusi tsiviilelanike hulgas. Odavamad positiivse rõhuga seadmed, mida saab kasutada lihtsalt mass õnnetus olukorras ja ravimid põletiku vältimiseks ja kopsuturse vajatakse. Mitmed ravimid, mis on heaks kiidetud byernment teiste näidustuste hoidke lubadus raviks keemiliselt indutseeritud kopsuturse. Nendeks β2-agonistide, dopamiini, insuliin, allopurinool, ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, nagu ibuprofeen. Ibuprofeen on eriti ahvatlev, sest see on loodud ohutuse rekord ja kergesti manustada esialgse sekkumist. Uuringud on näidanud, et ibuprofeen parandab ellujäämise ja vähendab kopsu vedelike tasemeid täheldati hiirtel, kellele fosgeen. Inhaleeritavate ja süsteemne vormid β2-agonistide kasutatakse astma ja teiste tavaliselt kasutatavate ravimite, nagu insuliin, dopamiini ja allopurinooliga on ka vähendamisel olnud efektiivsed kopsuturse loommudelites kuid nõuavad täiendavat uurimist.

Muud paljutõotav narkootikumide arengu varases staadiumis tegu eri etappe kompleks molekulaarne rada aluseks kopsuturse. Nendest võimalikest narkootikume sihtida põletikulise vastuse või konkreetsed (-kohtade) kahju. Ülejäänud moduleerivad ioonkanalite mis kontrollivad vedelike transporti kogu kopsu membraanid või sihtmärgi pindaktiivset ainet et read õhukotid kopsude ja takistab nende kokkulangemist. Mehhanismiuuringud andmed põhinevad toksikoloogia, biokeemia ja füsioloogia olla nende määrata uusi sihte ravi.

Toimemehhanismi uuringud võib soodustada ka uute diagnostiliste lähenemisviise. Mõned kemikaalid genereerida metaboolse kõrvalprodukte, mida võiks kasutada diagnoosimiseks kuid avastamine need kõrvalprodukte pruugi olla võimalik kuni mitu tundi pärast esmast kokkupuudet. Täiendavaid uuringuid on vaja suunatud arendada tundlik ja spetsiifiline testid isikute tuvastamiseks kiiresti pärast nad on kokku puutunud erineva kemikaali mürgine hingamisteid.

Vesicating aineid nagu Ipriit, lämmastikipriid, Ljuisiit ja sööbivate tööstuskemikaalide võivad põhjustada tõsiseid villide ja põletuste silmad, limaskestad, naha ja ülemiste hingamisteede, samuti krooniliste silmapõletik ja pimedus. Silmad on elundid kõige tundlikumad need kemikaalid. Villistavad võib mõjutada ka teisi kehaosi, sealhulgas hingamisteed, immuunsüsteemi ja luuüdi. Ipriit võib põhjustada kudede kahjustusi minuti jooksul kokkupuudet. Füüsilise vigastuse teiste vesicating ained ei pruugi olla selge, mitu tundi ja võib põhjustada hilinenud tunnustamise ekspositsiooni (vt nimetused ja tähised Klassikaline keemiarelvast). Sellistes olukordades kokku puutunud isik võib panna teisi ohtu teisese saastumise.

Ipriit on õlijas vedelik ning seda peetakse “püsiv” keemilist ainet, mis tähendab, et see ei aurustu kiiresti ja jääb aktiivseks pikemat aega. Rõivad, naha ja juuste võib jääda saastunud Ipriit tundi, esitades väljakutse tervishoiuteenuste osutajate. Sõjavägi ja esmareageerijate sõltuvad suuresti inimeste füüsilist kaitset (nt kaitsemaskid ja kostüümid), et vältida kokkupuudet villistid. Ei eeltöötlus narkootikumid on veel saadaval.

Praegune ravi ville põhjustatud vigastused on suuresti sümptomaatiline ja toetav. Eye vigastused vaja kasutada spetsiaalseid silmatilku, antibiootikume ja teisi ravimeid vältimiseks püodermiat. Steroidid kasutatakse piirata põletikureaktsioon ja kiirendada paranemisprotsessi. Naha haavad, eriti kui raske blistepakend teket, nõuavad konkreetset arsti poole, et vähendada valu, ära nakatumist ning vähendada põletikku. Debridement (eemaldamine) kiht vigastatud naha võib osutuda vajalikuks kiirendada paranemisprotsessi.

Sel ajal, diagnoos ville kahju põhineb kliinilised nähud ja sümptomid ja avastamiseks spetsiifiliste mõjurite keskkonda. On noernment heakskiidetud kliiniliste laboriuuringute jaoks Ipriit veres või kudedes. Kuid sellised ühendid nagu tiodiglükool toodetakse kehas pärast kokkupuudet Ipriit ja saab detekteerida veri, uriin ja kude. Analüüs nende ühendite kasutamine nõuab keeruliste tehnoloogiate, nagu Pürolüüsigaasikromatograafia.

BAL võivad olla kasulikud paikseks raviks suitsetamine blister vigastused teistele villistavad lisaks Ljuisiit. Kuna teatatud toksilisust seostatud BAL aga see ühend ei ole peetakse kasulikuks profülaktiline ravim. Teised terapeutilised ühendid on vajalikud, et on võimalik vältida või kiiresti vähendada punetust ja sügav kudede kahjustusi (villid). Samuti on vaja paranevad naha protectants, reaktiivne nahka kaitsvaid aineid, mis võivad neutraliseerida agent, uue naha ja silmade teraapiate ja paranenud tervendav tehnikat.

Tabel põhineb informatsiooni

Ei sisaldu selles tabelis on muude keemiliste ainete poolt tunnustatud sõjaväe, nagu BZ (halvavast agent), CN ja CS (pisargaasi tooted) ja DM (Adamsiit), mis on oksendamine gaasi.

Valitsuse strateegilise plaani ja teadusuuringute kava Medical vastumeetmeid Keemilised ohud (PDF 3 MB)

Valitsuse vastumeetmeid keemiliste ohtude Teaduse Andmesidevõrk

Hädaolukorraks valmisoleku ja hädaolukorras

Riikliku strateegilise relvavarude

Kaitse Ameerika ja tema liitlaste From massihävitusrelvade

USA armee meditsiiniuuringute instituudi Keemiline Defense

Valmis Ameerika-Chemical Threat

Mürgine Pressiteated

Keemiline reaktiivsus Ohtude

OSHA / EPA Occupational Chemical Database

Salt Lake Technical Center Chemical valimi andmeid