kliokinool ja hüdrokortisooni aktuaalne

Kasutab kliokinool ja hüdrokortisooni

Therapeutic Klass: nakkusvastast / põletikuvastaseid Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

kliokinool ja hüdrokortisooni on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest kliokinool ja hüdrokortisooni järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kliokinool ja hüdrokortisooni või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga kliokinool ja hüdrokortisooni aktuaalne koor lastel 2-aastased ja vanemad. Siiski, kuna kliokinool ja hüdrokortisoon toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatusega. Laste võib ära suurt hulka läbi naha, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Kui teie laps kasutab kliokinool ja hüdrokortisoon, järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt. Kasuta kliokinool ja hüdrokortisooni aktuaalne koor ei soovitata imikutele või lastele kuni 2 aastat vana.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kliokinool ja hüdrokortisooni aktuaalne koor eakatel patsientidel.

Enne Kasutades kliokinool ja hüdrokortisooni

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate kliokinool ja hüdrokortisoon, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kliokinool ja hüdrokortisooni mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades kliokinool ja hüdrokortisoon ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades kliokinool ja hüdrokortisooni mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise kliokinool ja hüdrokortisoon. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On väga oluline, et te kasutate kliokinool ja hüdrokortisooni ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või nahaärritust.

kliokinool ja hüdrokortisooni on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste või põletusi. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe veega.

Et aidata koristama oma nahka probleemi täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades kliokinool ja hüdrokortisooni täieliku töötlemise aeg. Ärge jätke ühtegi annust.

kliokinool ja hüdrokortisooni tohib kasutada nahahaigusi, et teie arst on ravida. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste haiguste korral, eriti kui te arvate, et nahapõletik võib esineda. kliokinool ja hüdrokortisooni ei tohiks kasutatakse teatud liiki nahainfektsioonidega või tingimused, näiteks raskete põletushaavade.

Ärge kasutage kliokinool ja hüdrokortisooni näol, kubemesse, või kaenlaaluste või on naha õhenemine, kui seda on soovitanud arst.

Kui soovid kasutada kreemi, ihupiima või salvi

Annus kliokinool ja hüdrokortisoon on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste kliokinool ja hüdrokortisoon. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse kliokinool ja hüdrokortisoon, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine kliokinool ja hüdrokortisooni

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsetel visiitidel soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud kliokinool ja hüdrokortisoon.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane 1 kuni 2 nädalat, või kui nad halveneb, pöörduge oma arsti poole.

kliokinool ja hüdrokortisooni võib määrida riideid, naha, juuste ja küünte kollaseks. Vältige kliokinool ja hüdrokortisooni oma riided. Pleegitamine ei tohi eemaldada plekki.

Kasutades liiga palju kliokinool ja hüdrokortisooni või kasutab seda juba pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Risk on suurem lastele ja patsientidele, kes kasutavad suurtes kogustes pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate kliokinool ja hüdrokortisooni: nägemise hägustumine, pearinglus või minestamine, kiire, ebakorrapäraste või südamepekslemine, suurenenud janu või urineerimine, ärrituvus, või ebaharilik väsimus või nõrkus.

kliokinool ja hüdrokortisooni võib muuta teie naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Vältige liibuv mähkmed või plastikust püksid lapsele kui kliokinool ja hüdrokortisooni on kasutatud lapse mähe ala. Plastist püksid ja liibuv mähkmed võib suurendada riski ravimi imendumist läbi naha ja võimalikke kõrvaltoimeid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kliokinool ja hüdrokortisooni

Ärge kasutage kosmeetika või muud nahahooldustooted ravitud naha piirkondades.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

kliokinool ja hüdrokortisooni kõrvaltoimed

kliokinool / hüdrokortisooni aktuaalne

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kihelus hüdroksütsiin, Benadryl, lidokaiini aktuaalne, difenhüdramiin, hüdrokortisoon aktuaalne, Vistaril, doxepin aktuaalne

Dermatiit flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni, hüdrokortisoon aktuaalne, prednisoloon, doxepin aktuaalne, beetametasoonbutüraat aktuaalne, Kenalog

Ekseem prednisooni flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, doxepin aktuaalne, Decadron, Kenalog

 või minna liituda kliokinool / hüdrokortisooni tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.