Klonidiini ja kloortalidoonil

Ravimite klassi: alfa-adrenomimeetikum / Tiasiididel Kombineeritud

Kasutab Klonidiini ja kloortalidoonil

Farmakoloogilise Klass: Klonidiin

Keemiline Klass: Tiasiidid Seotud

Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerudes tulemuseks insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Hüpertensioon võib suurendada infarkti. Need probleemid võivad olla vähem tõenäoline, kui vererõhk on kontrolli all.

Klonidiin töötab, kontrollides närviimpulsse mööda teatud keha närvide kaudu. Selle tulemusena see lõõgastab veresooni nii, et veri läbib neid kergemini. Kloortalidoonil selles kombinatsioonis on diureetikum (vesi pill), mis aitab vähendada vee kogus organismis, suurendades uriini.

Clonidine ja kloortalidoonil kombinatsioon on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe klonidiin ja kloortalidoonil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon Klonidiini ja kloortalidoonil või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Klonidiini ja kloortalidoonil

Uuringud Klonidiini ja kloortalidoonil on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamiseks Klonidiini ja kloortalidoonil kombinatsioon lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades. Kuid lapsed võivad olla tundlikumad kui täiskasvanud Klonidiin. Klonidiin üledoos on teatatud, kui lapsed kogemata võttis Klonidiini ja kloortalidoonil.

Peapööritus või peapööritus ja märke liiga palju kaaliumi kadu võib olla tõenäolisem eakatel, kes on tundlikumad mõju Klonidiini ja kloortalidoonil.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate Klonidiini ja kloortalidoonil, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades Klonidiini ja kloortalidoonil mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades klonidiin ja kloortalidoonil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades Klonidiini ja kloortalidoonil mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks Klonidiini ja kloortalidoonil. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Klonidiini ja kloortalidoonil võib põhjustada teil ebatavaline väsimus, kui sa hakkad seda võtma. Samuti võib tekkida suurenenud uriini või oma urineerimine. Pärast ravimi manustamist, samas need mõjud peaksid vähenema. See on parim, et planeerida oma annustes vastavalt ajakavale, mis vähemalt mõjutada teie isiklikke tegevusi ja magada. Küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida parimat aega Klonidiini ja kloortalidoonil.

Lisaks ravimi kasutamist arsti poole määratud asjakohane ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja hoolitsust pakkuda tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi. Arst ütleb teile, millised tegurid on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et Klonidiini ja kloortalidoonil ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Et aidata teil meeles pidada teie ravimit, üritavad harjumus võttes seda samal ajal iga päev.

Annus Klonidiini ja kloortalidoonil on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Klonidiini ja kloortalidoonil. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Klonidiini ja kloortalidoonil, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te ei pane kaks või enam annust järjest, pidage nõu oma arsti kohe. Kui keha ütlematagi Klonidiini ja kloortalidoonil liiga kaua, võib teie vererõhk tõusta ohtlikult kõrgele tasemele ja ebameeldivad kõrvaltoimed esinevad.

Õige kasutamine Klonidiini ja kloortalidoonil

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et Klonidiini ja kloortalidoonil töötab korralikult.

Kontrollige koos oma arstiga, enne kui lõpetate Klonidiini ja kloortalidoonil. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravimi võtmise lõpetamisel täielikult.

Veenduge, et teil on piisavalt ravimit käepärast, et kestab läbi nädalavahetustel, pühade või puhkuse ajal. Sa ei tohiks mööda mingeid annustes. Soovi korral saab nõu oma arsti veel kirjutatud retsepti läbi oma rahakoti või rahakott. Seejärel saab olla see täis, kui sa otsa meditsiinis, kui olete kodust eemal.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi, veendumaks, et arsti või hambaarsti vastutav teab, et võtate Klonidiini ja kloortalidoonil.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige üle leti (nonprescription) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Klonidiini ja kloortalidoonil

Klonidiini ja kloortalidoonil lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate Klonidiini ja kloortalidoonil.

Klonidiini ja kloortalidoonil võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust kui nad tavaliselt. See on tõenäolisem, kui te hakkate võtma või kui suurendada ravimitega, mida võtate. Veenduge, et teate kuidas reageerite Klonidiini ja kloortalidoonil enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata, aga kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Pearinglus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Joomine alkohoolsete jookide võib teha ka uimasust hullem. Kuigi te kasutate Klonidiini ja kloortalidoonil olla ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui tuleb seista pikka aega.

Klonidiini ja kloortalidoonil võib põhjustada kahju kaaliumi kehast.

Pöörduge arsti poole, kui jääte haigeks ja on raske või jätkata oksendamine või kõhulahtisus. Need probleemid võivad põhjustada teil kaotada lisaks vett ja kaaliumi.

Diabeediga patsientidel

Klonidiini ja kloortalidoonil kõrvaltoimed

kloortalidoonil / Klonidiini

Klonidiini ja kloortalidoonil võib põhjustada naha tundlikumad päikesevalguse kui see tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui hakata Klonidiini ja kloortalidoonil

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

klonidiin ja kloortalidoonil võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Pärast kasutamise lõpetamist Klonidiini ja kloortalidoonil, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil, Toprol-XL, Benicar, Cozaariga Lopressor, Bystolic, irbesartaani Vasotec, Avapro, hüdroklorotiasiidi / lisinopriil, Dyazide , Zestril

 või minna liituda kloortalidoonil / Klonidiini tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.