kloorambutsiilist

Kloorambutsiil võib tõsiselt pärssida luuüdi. See on kantserogeenne ja on ilmselt mutageenne ja teratogeenne. Kloorambutsiil toodab inimese viljatus.

Kasutab kloorambutsiilist

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: alküüliv aine

Keemiline Klass: lämmastiksinepi

Kloorambutsiil häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasvu normaalsetes rakkudes võib mõjutada ka kloorambutsiil, teiste mõju võib esineda ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned kõrvaltoimed võivad tekkida ravimi kloorambutsiilist on peatatud.

Enne ravi alustamist kloorambutsiilist, teie ja teie arst peaks rääkima kasu kloorambutsiilist teevad samuti riske kasutamist.

kloorambutsiilist on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, kloorambutsiilist kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Enne Kasutades kloorambutsiilist

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest kloorambutsiilist järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kloorambutsiilist või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Kloorambutsiili lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Kloorambutsiili eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on neerud, maks, või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide see kloorambutsiilist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate kloorambutsiilist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kloorambutsiilist mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades kloorambutsiil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks Kloorambutsiili. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke kloorambutsiilist ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem, ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. Täpne kogus ravimit, mida vaja on hoolikalt välja töötatud. Võttes liiga palju võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid, võttes samal ajal liiga vähe ei pruugi parandada teie seisundit.

Kloorambutsiil on mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, veenduge, et te võtate igaüks õigel ajal ja ei sega neid. Paluge, et arst aitab teil planeerida nii, et meeles pidada oma ravimeid õigel ajal.

Kuigi sa kasutad kloorambutsiilist, võib arst teile juua ekstra vedelikku nii, et teil läheb rohkem uriini. See aitab vältida probleeme neerudega ja hoida oma neerusid toimib hästi.

kloorambutsiil põhjustab mõnikord iiveldus ja oksendamine. Kuid see on väga oluline, et te jätkate ravimi kasutamise kohta, isegi kui te tunnete end halvasti. Ärge lõpetage kloorambutsiilist ilma arstiga. Küsige oma arstilt, kuidas vähendada nende mõju.

Kui te oksendate varsti pärast annuse võtmata kloorambutsiilist, pidage nõu oma arstiga. Teile öeldakse, kas võtta annus uuesti või oodake, kuni järgmine annus.

Annus Kloorambutsiili on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Kloorambutsiili. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Kloorambutsiili, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine Kloorambutsiili

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda kloorambutsiilist töötab korralikult. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Kasutades kloorambutsiilist raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades kloorambutsiilist, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne kloorambutsiilist. Mõned mehed ja naised kasutavad kloorambutsiilist muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida kloorambutsiilist. Loobuge kloorambutsiilist ja kontrollida oma arstile, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused; raske akne või nahalööve; haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate kloorambutsiilist.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kloorambutsiilist

Kuigi sa ravitakse kloorambutsiilist ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Kloorambutsiil võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks võtta suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida isikutele, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini viimase mitme kuu jooksul. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Kloorambutsiil võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised ravi ajal kloorambutsiilist: nahalööve, palavik, köha, mis ei lähe ära, ebaregulaarne menstruatsiooni, iiveldus või oksendamine, krambid, ebatavalised tükid, või kollased silmad või nahk.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on olnud muid vähiravi või kiiritusravi jooksul viimase 4 nädala jooksul.

Vähk ravimid võivad põhjustada kõhulahtisust, iiveldust või oksendamist enamik inimesi, mõnikord isegi pärast ravimid ära hoida. Küsige oma arsti või õde umbes muul viisil kontrollida neid kõrvaltoimeid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

kloorambutsiilist kõrvaltoimed

kloorambutsiilist

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Krooniline lümfoidne leukeemia Rituxan rituksimab, tsüklofosfamiid, Cytoxan, Imbruvica, ibrutinib

Hodgkini lümfoom tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, Opdivo, nivolumab, vinkristiin

Cancer karboplatiini, fluorouratsiili, tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, vinkristiin

Lümfoom prednisooni, metotreksaat, deksametasooni, Decadron, Revlimidiga