kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Antidepressandid suurenenud suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel lühiajalistes uuringutes depressiooniga (depressiooniga) ja teised psühhiaatriliste häirete. Lühiajaline uuringud ei näidanud suurenenud suitsiidirisk antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanutel kaugemale vanus 24, ja seal oli riski vähenemine antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanud vanuses 65 ja vanemad. See risk peab olema tasakaalus kliiniline vajadus. Tuleb patsienti hoolikalt jälgida kliinilise halvenemise, suitsidaalsust või ebatavaliste muutuste suhtes käitumises. Perekondadele ja hooldajatele tuleb teavitada vajadusest jälgida ja suhtlemine Väljakirjutamisõigust. Pole lubatud kasutada lastel.

Kasutab kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Therapeutic Klass: tritsüklilised antidepressandid / bensodiasepiini Kombineeritud

Farmakoloogilise klassi: bensodiasepiini, pikatoimelised

kloordiasepoksiid ja amitriptüliin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kloordiasepoksiid ja amitriptüliin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud mingit kasu kasutades kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsiooni laste depressioon. Uuringud on näidanud, et mõned lapsed, teismelised ja noored täiskasvanud mõtlevad enesetapule või enesetapukatseid, kui ravimi võtmine. Sellepärast toksilisuse kasutada lastel ei ole soovitatav.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin kombinatsioon.

Enne Kasutades kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kloordiasepoksiid ja amitriptüliin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades kloordiasepoksiid ja amitriptüliin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise kloordiasepoksiid ja amitriptüliin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et vähendada seedehäired, võtab kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kohe pärast sööki või koos toiduga, kui arst on teile rääkinud, et võtta selle tühja kõhuga.

Vahel kloordiasepoksiid ja amitriptüliin tuleb võtta mitu nädalat, enne kui tunnete end paremini. Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused.

Võtke kloordiasepoksiid ja amitriptüliin ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ei võta seda pikemaks ajaks, kui arst on tellitud. Kui liiga palju tegemist, see võib suurendada kõrvaltoimeid või muutunud harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust).

Kui te arvate, kloordiasepoksiid ja amitriptüliin ei tööta korralikult, kui olete võtnud seda paar nädalat, ei suurenda annust. Selle asemel, pidage nõu oma arstiga.

Annus kloordiasepoksiidi ja amitriptüliin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste kloordiasepoksiid ja amitriptüliin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse kloordiasepoksiid ja amitriptüliin, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad annuse kohandamiseks ning aitab vähendada kõrvaltoimeid.

Ärge võtke kloordiasepoksiid ja amitriptüliin koos või 14 päeva jooksul võttes ravimi (MAO) inhibiitorite toime (nt isocarboxazid [Marplan®], fenelsiin [Nardil®], prokarbasiinil [Matulane®], selegiline [Eldepryl®] või tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge võtke MAO inhibiitor 14 päeva jooksul, võttes kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon. Kui te seda teete, võib tekkida väga kõrge vererõhk või krambid (hood).

Ärge lõpetage kloordiasepoksiid ja amitriptüliin ilma arstiga. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus kasutate enne ravi täielikku lõpetamist. See võib aidata ära hoida võimaliku halvenemise oma seisundit ja vähendada võimalust võõrutusnähud nagu peavalu, iiveldus ja / või üldine ebamugavustunne.

kloordiasepoksiid ja amitriptüliin lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. See toime võib kesta paar päeva pärast te lõpetate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin. Tulemused metürapoon test võib mõjutada kloordiasepoksiid ja amitriptüliin.

Kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Enne võttes iga operatsioon, mis tahes hambaravi või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate kloordiasepoksiid ja amitriptüliin. Võttes kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon koos ravimitega, mida kasutatakse operatsiooni ajal või hamba- või erakorralise ravi võib suurendada kesknärvisüsteemi pärssivat toimet.

kloordiasepoksiid ja amitriptüliin võivad mõned inimesed tunda peapööritust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Isegi kui võtta enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et teate kuidas reageerite kloordiasepoksiid ja amitriptüliin enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui see probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kombinatsioon võib põhjustada naha tundlikumad päikesevalguse kui see tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui hakata kloordiasepoksiid ja amitriptüliin

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

kloordiasepoksiid ja amitriptüliin kõrvaltoimed

amitriptüliin / kloordiasepoksiid

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Pärast kasutamise lõpetamist kloordiasepoksiid ja amitriptüliin, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaami hüdroksütsiin, estsitalopraami, Ativani, venlafaksiin, duloksetiini, diasepaam

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutriin, Celexa, alprasolaami, amitriptüliin