kloorheksidiini paikset

Kasutab kloorheksidiini

Ravimite klassi: antibakteriaalsed puhastusaine

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest kloorheksidiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kloorheksidiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuna kloorheksidiini potentsiaali, mis põhjustab liigset nahaärritust ja risk suurenenud imendumine läbi naha, kasutada alla 2 kuu vanustel ei ole soovitatav.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kloorheksidiini eakatel patsientidel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Enne Kasutades kloorheksidiini

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada kloorheksidiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Mõned kloorheksidiini tooteid kasutatakse haiglas või kliinikus seade. Ravim rakendatakse õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja.

Sul võib olla ülesandeks kasutada kloorheksidiini kodus. On väga oluline, et te kasutate kloorheksidiini ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada naha ärritust.

Erinevad ravimit kasutatakse erinevalt. Ole kindel, et sa aru suunad toode, mida tuleb enne kasutamist. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Järgige oma arsti juhiseid, kuidas puhastada ja hoolitseda oma nahka enne ja pärast kasutamist kloorheksidiini. Veenduge, et mõista kõiki juhiseid ja küsida küsimusi, kui leiate midagi ei ole selge.

Kloorheksidiini tuleks kasutada ainult nahal. Ärge neelake see või saada seda silmad, kõrvad, suu või nina. Ärge kasutage seda suguelundite piirkonnas (suguelundid) või päraku piirkonnas. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Annus kloorheksidiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid kloorheksidiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Chloraprep® ja Hibistat® tooted sisaldavad suurtes kogustes alkoholi (70%) ja süttivad. Ärge hoidke lähedal leek, küttekeha, või elektriline seade.

Pöörduge arsti poole, kui nahale probleem muutub halvemaks. Helistage oma arstile, kui teil on nahaärritus, mis ei lähe ära, nagu punetus, sügelus või põletustunne ala, kus sa kasutada kloorheksidiini.

kloorheksidiini ei tohiks kasutada pikema aja suurtel kehaosadele. Järgige oma arsti juhiseid, kui kaua kasutada kloorheksidiini.

kloorheksidiini võib põhjustada tõsiseid ja pöördumatuid kahjustusi kui panna silmad, kõrvad, või suus. Järgige hoolikalt kõiki juhiseid enne kasutamist kloorheksidiini, et vältida tõsiseid kõrvaltoimeid.

kloorheksidiini võib põhjustada pruun plekk riided kui kloori on ka olemas. Need plekid ei tohi eemaldada regulaarselt pesemist. Mitte kasutada kloori tooteid pesta või valgendada kangast avatud kloorheksidiini. Kui ravim on juhised pakendi kohta pesemiseks kangad, järgige neid hoolikalt.

Chloraprep® ja Hibistat® tooted sisaldavad suurtes kogustes alkoholi (70%) ja süttivad. Ärge kasutage neid või ladustamiseks lähedal leek, küttekeha, või elektriline seade. Ärge kasutage seda ravimit, kui olete suitsetamisest. Kandke ravimit hästi ventileeritud kohas.

Õige kasutamine kloorheksidiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kloorheksidiini

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Naha desinfitseerimiseks, operatsiooniks: kloorheksidiini aktuaalne, Hibiclens, ChloraPrep One-Step, Betasept

Periodontiit doksütsükliin, minotsükliin, kloorheksidiini aktuaalne, Peridex

Mukosiidist kloorheksidiini aktuaalne, Peridex, Naatriumhüaluronaat aktuaalne, Caphosol

Gingiviit hüdrokortisoon aktuaalne, Proctozone HC, kloorheksidiini aktuaalne, Peridex, Proctosol-HC, Westcort

kloorheksidiini kõrvaltoimed

kloorheksidiini aktuaalne