klorotiasiid

Therapeutic Klass: Südame-Agent

Kasutab klorotiasiid

Farmakoloogilise Klass: diureetiline

Keemiline Klass: Tiasiidid

Klorotiasiid kasutatakse ka üksi või koos teiste ravimitega kõrgenenud vererõhu (hüpertensiooni). Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerud tulemusena insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Kõrge vererõhk võib suurendada infarkti. Need probleemid võivad olla väiksema tõenäosusega kui vererõhk on kontrolli all.

Klorotiasiid on tiasiiddiureetikumiga (vesi pill). See vähendab vee kehas suurendades uriini, mis aitab alandada vererõhku ja eemaldada liigse vedeliku (turse).

klorotiasiid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe klorotiasiid järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon klorotiasiid või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades klorotiasiid

Vastavad uuringud seost vanuse mõju klorotiasiid ei ole läbi viidud lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga klorotiasiid lastel ei ole oodata, ja mingeid probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga klorotiasiid eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide klorotiasiid.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate klorotiasiid, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades klorotiasiid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades klorotiasiid mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise klorotiasiid. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Lisaks kasutamist klorotiasiid, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutusi tüüpi toiduaineid süüa, eriti toiduainete kõrge naatrium või kaalium. Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud patsiendid tunnevad normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

klorotiasiid ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Te peate jätkama seda saada vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Annus klorotiasiid on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid klorotiasiid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse klorotiasiid, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine klorotiasiid

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda klorotiasiid töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest, võttes samal ajal klorotiasiid: või krambihood; vähenenud uriini, uimasus, suukuivus; janu; lihasvalud või krambid; iiveldus või oksendamine; südame löögisageduse tõus või impulsi või ebatavalise väsimus või nõrkus. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse hüpokaleemia või madal kaaliumi.

klorotiasiid võivad mõned inimesed tunda peapööritust. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane.

Joomine alkohoolsete jookide võib teha ka pearinglus hullemaks. Kuigi te kasutate klorotiasiid, ole ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate klorotiasiid. Tulemused mõned katsed (nt kõrvalkilpnäärme funktsiooni uuringuid) võib mõjutada klorotiasiid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal klorotiasiid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

klorotiasiid kõrvaltoimed

klorotiasiid

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Turse hüdroklorotiasiidi, furosemiid, Lasix, spironolaktoon, kloortalidoonil, Aldactone, bumetaniid, torsemiidi, metolasooni, Dyazide, Bumex

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil