Kodade virvendus: põhjused, riskitegurid, vallandab

Kodade virvendus (AFib) on kõige levinum probleem südamelööke määr või rütmi. Disorganized signaale teha süda ‘s kaks ülemist kambrit (Arteri) pigistada väga kiire ja välja sünkroonis. Nad lepingu nii kiiresti, et südame seinad värisema, või fibrillate.

Ootamatu surma NBC Meet the Press vastuvõtva Tim Russert juunis šokeeritud palju palju inimesi maailmas, kes äkki nägin ise on risk südamepuudulikkuse hädas. Süda-tervisliku toitumise omandanud veojõukontroll 2008. aastal koos näpunäited tunnistades sümptomid südamehaigused; Need teemad on ühed kõige vaadatud südame seotud lugusid 2008. aastaks Täisteratooteid Fight kõht Fa; Tim Russert Surm: Küsimused, Vastus; Tunnistades naiste Heart Attack Sümptomite; Liiga M …

Isegi siis, kui olete diagnoositud seisund, siis võib olla võimalik, et kontrollida oma AFib ja vältida episood, kui sa tead, mida vallandab neid teile.

Teie risk suureneb, eriti pärast 60-aastaselt inimeste vananedes, nad suurema tõenäosusega haigestuda südamehaigustesse ja muud tingimused, mis võivad põhjustada AFib.

Kui keegi teie lähisugulased või on olnud see, seal on suurem risk teile ka.

Kuna AFib on probleeme südamega, see ei ole üllatav, et teised südame küsimusi suurendada riski AFib, sealhulgas

Siinussõlme nõrkuse sündroom võib ka suurema tõenäosusega. Mis see tingimus, südame elektriliste signaalide valesti töötada ja südame löögisagedus vaheldub kiire ja aeglane.

AFib võivad tekkida südameinfarkt.

See on kõige levinum tüsistus pärast südameoperatsiooni. See juhtub 2 või 3 välja iga 10 inimest taastumas.

Meditsiinilised probleemid ei ole seotud teie süda võib suurendada tõenäosust, et sul on AFib

Uuemad uuringud näitavad, et inimesed, kes võtavad suurtes annustes steroidid, ehk astma või muud tingimused, mis põhjustavad põletikku, võib olla suurem risk AFib. Kui teie võimalused on suuremad niikuinii, see ravi võib põhjustada episoodi.

Suur hulk alkoholi, eriti joomingud võivad vallandada AFib. Aga joomine vaid tagasihoidlik kogus on piisav mõned inimesed.

Kofeiin, sigarette ja muid stimulante saab maha AFib. Kofeiin mõjutab tõenäoliselt rohkem, kui sa tavaliselt ei joo.

Kui olete alla palju stressi või tunne kulunud, mis võiks käivitada episoodi või muuta oma sümptoome.

Allikad

Merck Manual: “kodade virvendus ja kodade laperdus.”

Cleveland Clinic: “Mis on kodade virvendus?”

National Heart, Lung and Blood Institute: “Kes on ohus kodade virvendus?” “Mis põhjustab kodade virvendus?” ja “Mis on kodade virvendus?

Heart Association / Stroke Association: “Kui Beat Väljas: kodade virvendus.”

THEHEART: “Diabetes seotud riski kodade virvendus.”

The Lancet: “Ravi kodade virvendus – Autorite vastus.”