kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Prometasiin hüdrokloriid ja kodeiinfosfaadi kombinatsioonis on vastunäidustatud lastel nooremad kui 6 aastat, nagu kasutamise on seostatud respiratoorne depressioon ja mõnikord surma lastel. Respiratoorne depressioon ja surm on esinenud lastel, kes olid ultra-kiire ainevahetusega kodeiini ja manustada kodeiin pärast tonsillektoomia ja / või adenoidektoomia.

Kasutab kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Therapeutic Klass: köhapärssiv, Opioidide / Antihistamiinikumi / Veresooni ahendavate Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: Fenüülefriin

Keemiline Klass: Kodeiin

Kodeiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse narkootilised analgeetikumid (valu ravimid). See toimib kesknärvisüsteemi (CNS) valu leevendamiseks. Fenüülefriin on veresooni ahendav. See toimib, kitsendades veresooni ja viib puhastamisel ning ninakinnisus.

Prometasiin on antihistamiinikumiga. See pärsib aine mõju histamiini, mis toodetakse organismis. Histamiin võib põhjustada sügelust, aevastamist, nohu ja vesised silmad. Mõnikord võib sulgeda bronhide (Õhuliikumisavasid kopsud) ja teeb hingamise raskeks.

Kui kodeiini kasutatakse pikka aega või suurtes annustes, võib see muutuda harjumust, põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi.

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta kodeiini, Fenülefriini ja prometasiin kombinatsiooni noorematele lastele 6-aastastele lastele ei ole soovitatav. See ei tohiks kasutada valu leevendamiseks pärast kirurgilist eemaldamist mandlid ja / või adenoidid igal lastele. Raske hingamisprobleemid ja surmade on esinenud mõned lapsed, kes said kodeiin pärast kurgumandlite või adenoidne operatsiooni.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin kombinatsioon.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit. Kui liiga palju kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin võetakse pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust).

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Annus kodeiini, Fenülefriini ja prometasiin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid kodeiini, Fenülefriini ja prometasiin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse kodeiini, Fenülefriini ja prometasiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, samas teie või teie laps kasutate kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas teie või teie laps peaks jätkama seda.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või halveneda, pidage nõu oma arsti kohe.

Ärge kasutage kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin, kui teie või teie laps kasutab ka MAO inhibiitor (nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate®).

Kodeiini muutunud morfiinist organismis. Mõned inimesed muuta kodeiini morfiinist kiiremini kui teised. Need inimesed on nn “ultra-kiire ainevahetusega kodeiini”. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib suur unisus, segasus või pinnapealne hingamine. Need sümptomid võivad viidata, et olete “ultra-kiire metaboliseerival kodeiini”. Selle tulemusena on liiga palju morfiin organismis ja rohkem kõrvaltoimeid morfiini kui tavaliselt. Lapsed võivad olla eriti tundlikud selle mõju.

Kui imetav ema on ultra-kiire metaboliseerival kodeiini, võiks see kaasa tuua morfiini üledoosi imetavad last ja põhjustada väga tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Emade võttes kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin, saada hädaabi korraga. Märgid üledoosi hulka tume uriin, raske või rahutu hingamine ebaregulaarne, kiire või aeglane või pindmine hingamine, iiveldus või oksendamine, valu ülakõhus, kahvatu või sinised huuled, küüned, või naha silmaterasid silmade või kollased silmad või nahk.

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtate neid ravimeid samaaegselt teie või teie laps kasutate kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin.

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid või väljaheites softners, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin võib sind pearinglust või uimasust. Veenduge, et teate kuidas reageerite kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on krampides, hingamis-, kiire pulss, kõrge palavik, kõrge või madal vererõhk, suurenenud higistamine, kusepidamatus, tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin kõrvaltoimed

kodeiin / fenüülefriinile / prometasiin

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin. Teie või teie laps võib vajada kasutamine lõpetada kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin mitu päeva, enne kui operatsioon või meditsiinilise katseid.

kodeiin, Fenülefriini ja prometasiin võib muuta teie naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 5 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Köha ja ninakinnisus prometasiin VC kodeiini, Bromfed DM, Mucinex D, brompheniramine / dekstrometorfaani / pseudoefedriini, Coricidin HBP köha ja külm, Mucinex Fast-Max Raske Ummikud ja köha, Vicks NyQuil Raske külma ja gripp, Tusnel, Vicks Nyquil Köha, Vicks Dayquil külma ja gripp Relief, Resperal-DM, ROBITUSSIN Öö Köha DM, guaifenesiin / fenülefriini dekstrometorfaani / guaifenesiin / fenülefriini Dimetapp Laste külma ja köha, Deconex DMX, ROBITUSSIN külma Köha ja gripp, Rynex DM, Tuzistra XR dekstrometorfaan / guaifenesiin / pseudoefedriin, Vanacof, Coldcough Siirup