kompulsiivne seksuaalkäitumine

Kompulsiivne seksuaalkäitumine on mõnikord hüperseksuaalsus, hüperseksuaalsetest häire, nümfomaania või seksuaalne sõltuvus. See on kinnisidee seksuaalsete mõtete, soovitab või käitumist, mis võib põhjustada stressi või mis mõjutab negatiivselt oma tervise, töö, suhted või muid osi oma elu.

Kompulsiivne seksuaalkäitumine võib hõlmata ühiselt nauditav seksuaalne kogemus (näiteks enese stimuleerimine), mis muutub kinnisidee ja muutub häiriv või kahjulik teie või teised.

Millal näha arsti

Muud kompulsiivne seksuaalkäitumisega on väljaspool piire üldtunnustatud käitumise (näiteks maksavad seksi või abieluväliste suhete poolest) ja põhjustada stressi. Ja nende käitumist võivad olla negatiivsed tagajärjed.

Pöörduge kohest ravi

Ükskõik, milline see nn või täpset olemust käitumist, ravimata kompulsiivne seksuaalne käitumine võib kahjustada teie enesehinnang, suhted, karjäär ja teisi inimesi. Aga ravi ja eneseabi saate hallata kompulsiivne seksuaalkäitumine ja õppida juhtida oma tunge.

Mida sa saad teha

Kompulsiivne seksuaalkäitumise sümptomid varieeruvad tüübist ja raskusastmest. Mõned märke, et võite olla hädas kompulsiivne seksuaalkäitumise hulka

Mida ootate oma arsti

Otsi abi, kui teil on tunne, nagu sa oled kaotanud kontrolli oma seksuaalkäitumise, eriti kui teie käitumine põhjustab probleeme teile või teistele inimestele. Kompulsiivne seksuaalkäitumine võib laieneda aja jooksul, nii et abi saada, kui esimest korda tunda võib olla probleem.

Nagu te otsustada, kas otsida professionaalset abi, küsi endalt

Abi otsimisel seksuaalset käitumist võib olla raske, sest see on selline sügavalt isiklik asi. Proovi

Pöörduge koheselt ravi kui

Kuigi põhjused kompulsiivne seksuaalkäitumine on ebaselge, nad võivad sisaldada

Kompulsiivne seksuaalkäitumine võib esineda nii meestel kui naistel, kuigi see on sagedamini meestel. Samuti võib mõjutada igaüht, olenemata seksuaalsest orientatsioonist – kas heteroseksuaalsed, homoseksuaalsed või biseksuaalsed.

Kompulsiivne seksuaalkäitumine võib tekkida inimestel, kellel on

Kompulsiivne seksuaalne käitumine võib olla mitmeid negatiivseid tagajärgi, mis mõjutavad nii teie ja teised. Sa võid

Võite otsida abi seksuaalse sundkäitumisena mitmel viisil. Et alustada, siis võib

Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse.

Enne oma ametisse

Võiksid küsida oma arsti küsimused nagu

Määrata diagnoosi

psühhoteraapia

Ravimid

Eneseabigrupid

Ole valmis vastama küsimustele oma arstiga, nagu

Arst, psühhiaatri või teiste vaimse tervise pakkuja võib teha psühholoogiline hindamine, mis võib hõlmata vastates küsimustele oma

Teie loal, oma vaimse tervise osutaja võib taotleda ka sisend pere ja sõpradega.

Seal on pidev arutelu psühhiaatriliste kogukond, kuidas täpselt määratleda kompulsiivne seksuaalkäitumine, sest see ei ole alati lihtne kindlaks teha, kui seksuaalkäitumise muutub problemaatiliseks.

Paljud vaimse tervise pakkujad kasutavad diagnostiline ja statistiline käsiraamat vaimsete häirete (DSM-5), mille avaldas Ameerika Psühhiaatrite Assotsiatsioon, nagu juhend diagnoosimiseks vaimse tervise probleemid. Kuna kompulsiivne seksuaalkäitumine ei ole oma diagnostilise kategooria DSM-5, võib seda diagnoositud alaliik teise vaimse tervise seisundi, nagu impulsikontrollihäireks.

Mõned vaimse tervise spetsialistid leiavad kompulsiivne seksuaalkäitumisega seksuaalse tegevuse võetud äärmuslikud olulise ja negatiivseid tagajärgi. Kuigi on vaja rohkem uuringuid, et kindlaks kriteeriumid, oma vaimse tervise osutaja võib kaaluda järgmisi tegureid esinevad määramisel diagnoosi

Ükskõik laadi oma kompulsiivne seksuaalkäitumine, push varem oma hirmu, häbi ja professionaalset abi. Õige diagnoosi saab leevendust ja juhendab ravi, et saavad oma elu tagasi õigele teele ja säästa ja inimesed hoolid palju ängi.

Ravi kompulsiivne seksuaalkäitumise tähendab tavaliselt psühhoteraapia, ravimid ja eneseabi grupid. Esmane eesmärk ravi on aidata teil õnnestub tungid ja vähendada liigset käitumist säilitades tervislik seksuaalsuhet.

Kui teil on kompulsiivne seksuaalkäitumine, siis võib olla vaja ravi teise vaimse tervise seisund. Inimesed, kellel on kompulsiivne seksuaalkäitumine sageli alkoholi või narkootikumide kuritarvitamine või probleeme vaimse tervisega probleeme, mis vajavad ravi – nagu obsessiiv-kompulsiivne käitumine, rahutus või meeleoluhäire, nagu depressioon.

Inimesed teiste sõltuvuste või raske vaimse tervisega probleeme või kes ohustavad teised võivad kasu statsionaarse ravi algul. Kas statsionaarne või ambulatoorse ravi võib olla intensiivne alguses. Ja võite leida perioodiline, pidev ravi läbi aastate aidata ennetada ägenemist.

Teatud vormid psühhoteraapia, mida nimetatakse ka rääkida ravi võib aidata sul õppida, kuidas juhtida oma kompulsiivne seksuaalkäitumine. Need sisaldavad

Need ravimeetodid võib esitada isiku, rühmituse, pere või paarid formaadis.

Teatud ravimid võivad olla abiks, sest nad tegutsevad aju kemikaalide seotud obsessiiv mõtteid ja käitumist ning vähendab keemilise “kasu” nende käitumist pakkuda, kui sa neid järgima.

Mis ravimeid või ravimeid on teie jaoks parim, sõltub teie olukorda ja teiste vaimse tervise häireid või sõltuvuste võite olla. Te võib-olla proovida mitmeid ravimeid või nende kombinatsiooni, et leida, mis toimib teie jaoks parim on kõige vähem kõrvaltoimeid.

Ravimiseks kasutatavad ravimid kompulsiivne seksuaalkäitumine sageli ette eelkõige muudel tingimustel. Nende hulka

Eneseabi ja tugirühmade võib olla kasulik inimestele kompulsiivne seksuaalkäitumist ja tegeleb kõigi küsimustega võib see põhjustada. Paljud rühmad on modelleeritud pärast 12-step programmi Anonüümsete Alkohoolikute (AA).

Lisaks aitab teil teha muudatusi vahetult, nende rühmade aitab teil

Need rühmad võivad olla Interneti-põhine või on kohaliku isiklikke kohtumisi, või mõlemad. Kui olete huvitatud eneseabi rühm, otsima ühe, mis on hea maine ja et te tunnete mugav. Sellised rühmad ei sobiks kõigile maitse, siis palu oma vaimse tervise pakkuja alternatiivide kohta.

Te võite võtta meetmeid, et hoolitseda ise samas saada professionaalset ravi

Kuna põhjus kompulsiivne seksuaalkäitumine ei ole teada, et see ei ole selge, kuidas neid oleks võimalik ära hoida, kuid mõned asjad võivad aidata hoida seda tüüpi käitumist kontrollida

külastada oma arsti