koolikute sümptomid

Ennustatav nutuhood. Laps, kes on koolikud sageli nutab umbes samal ajal iga päev, tavaliselt hilja pärastlõunal või õhtul. Koolikute episoodid võivad kesta mõnest minutist kuni kolm tundi või rohkem iga päev. Teie laps võib roojamise või pass gaasi lähedal lõpuks koolikute episood.; Intense või nutt. Koolikute nutt on intensiivne, kõlab õnnetud ja tihti kõrge lõi. Teie lapse nägu võib valada ja ta on väga raske – kui mitte võimatu – mugavus.; Nutt, mis toimub ilma nähtava põhjuseta. On tavapärane, et beebid nutma mõnikord. Aga nutt tähendab tavaliselt beebi vajab midagi, nagu toit või puhas mähe. Nutt seotud koolikute toimub ilma selge põhjuseta.; Kehaasend muutub. Keerduv jalad ristis rusikad ning Pingeline kõhulihastest on ühised ajal koolikute episoode.

Millal näha arsti

Sekeldada ja nutt on tavaline, et imikud ja valiv laps ei pea tingimata koolikud. Muidu terved, hästi toidetud laps, märke koolikute hulka

Koolikud on ühine. See algab tavaliselt mõne nädala jooksul pärast sündi ja parandab tihti vanuse 3 kuud. By vanuses 4-5 kuud, enamus imikute koolikute on paranenud.

Pöörduge koheselt arsti poole, kui beebi nutt võib olla tingitud kukkumise, vigastuse või haiguse tõttu.

Võtke oma lapse arstiga

Saate aidata oma lapse arsti jälgimise päevik, kui teie laps nutab ja kui kaua. Ka salvestada beebi magab ja toitumisharjumusi.

Märkate sinakas-valatud beebi huulte või naha jooksul nutt episood.; Sa oled mures oma lapse nutt, eriti kui te märkate muutusi oma lapse söömine, magamine või käitumist.