kotid silmade all

Kotid silmade all – kerge turse või tursed silmade all – on tavalised kui vana sa oled. Vananedes kudede ümber oma silmad, kaasa arvatud mõned lihased toetavad oma silmalaud, nõrgestada. Tavaline rasva, mis aitab toetada silmad saab siis liikuda alumiste silmalaugude, põhjustades kaaned ilmuma pundunud. Vedeliku ka võib koguneda ruumi allpool oma silmad, lisades turse.

Kotid silmade all on tavaliselt kosmeetiline probleem ja harva märk tõsise haigusseisund. Kodus õiguskaitsevahendid, nagu jahe kompress, aitab parandada välimust kotid silmade all. Püsiva või tüütu all silmade tursed, kosmeetika ravi on olemas.

Millal näha arsti

Kotid silmade all võivad sisaldada

Mida ootate oma arsti

Sa ei meeldi, kuidas nad näevad, kuid kotid silmade all on tavaliselt ohutud ja ei vaja arstiabi. Pöörduge arsti poole kui paistetus

Ravimid

Teie arst soovib, et välistada teised võimalikud põhjused, mis võivad kaasa aidata turse, näiteks kilpnäärme haigus, infektsioon või allergia.

ravimeetodite

Kui vana sa oled, kudede struktuuri ja lihased toetavad oma silmalaud nõrgestada. Nahk võib hakata vajuma ja rasva, mis on tavaliselt piiratud ala silmade ümber (orbiit) võib liikuda piirkonnas allpool oma silmad. Ka ruumi allpool silmi võib koguneda vedelikku, mistõttu all-silmaümbrust ilmuvad pundunud või paistes. Mitmed tegurid võivad põhjustada seda, sealhulgas

Ettevalmistused küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos oma arstiga. Kotid silmade all, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Ärge kartke küsida teistele küsimustele, mis tekivad teil.

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi, sealhulgas

Kotid silmade all on tavaliselt kosmeetiline probleem ja ei nõua spetsiifilist ravi. Kodu ja elustiil ravi võib aidata vähendada või kaotada pundunud silmad.

Meditsiini ja kirurgia ravi on olemas, kui sa oled mures välimuse all silmade paistetus. Ravi ei tohi katta ravikindlustuse, kui see on tehtud üksnes parandada oma välimust.

Kui te arvate, turse silmade all on allergiast põhjustatud, küsige arstilt retsepti allergia ravimid.

Erinevad kirtsutama ravi kasutatakse, et parandada välimust tursed silmade all. Nendeks laserlihvimise, keemilised peels ja täiteaineid, mis võivad parandada naha tooni, pingutatakse nahka ja noorendada välimust kotid silmade all.

Silmalaugude operatsioon (blepharoplasty) on võimalus eemaldada kotid silmade all. Ajal blepharoplasty (BLEF-uh-marja-plas-tee), kirurg kärped veidi alla ripsmeid silma loomulik kortsu või sees alalau. Kirurg eemaldab või jaotab liigne rasv, lihaste ja longus nahka. Ta siis rejoins naha pisikesi lahustamiseks õmblused koos kaanega loomulik kortsu või sees alumise silmalau. Protseduuri tehakse tavaliselt ambulatoorse korras.

Lisaks parandatakse kotid silmade alt, blepharoplasty saab ka remont

Räägi oma arstiga riskidest silmalau operatsiooni, mille hulka kuuluvad infektsioon, silmade kuivus ja nägemisprobleemid, pisar kanalid ja silmalau positsiooni.

Järgmised nõuanded aitavad teil vähendada või kõrvaldada kotid silmade all

silmalaugude operatsioon

külastada oma arsti