külmad käed põhjused

Võttes külmad käed, isegi kui sa ei ole külmas keskkonnas on ühine. Sageli võttes külmad käed on osa keha loomulikku reaktsiooni reguleerida oma kehatemperatuuri ja ei tohiks muret.

Aga kui sul on püsivalt külmad käed, eriti kui sellega kaasneb värvuse muutused, võib see olla ohumärk. Näiteks võttes külmad käed võiks tähendada, et teil on probleeme närve või vereringe või probleem koekahjustuste pihus või sõrmed. Kui teil on väljas väga külm ilm ja sul on külmad käed, siis tuleb vaadata hoiatusmärgid külmumist.

Külma jala või varbad; Muudatused nahavärvi kätele, nagu sinine või valge nahk, tuimus või pakitsus, lahtised haavandid või villid; pingutatud või naha paksenemine

Muudeks nähtudeks ja sümptomiteks olge, kui teil on külmad käed hulka

Kuigi põhjus külmad käed võivad olla sama lihtne kui on külmas keskkonnas või keha loomulikku reaktsiooni säilitada normaalset temperatuuri, kui teil on pidev probleeme külmad käed, seal võib olla mitmeid põhjuseid. Võttes külmad käed võib anda märku probleem vereringehäireid või veresoonte pihus.

Leppida, et näha oma arsti, kui olete mures püsivalt külmad käed. Arst võib kontrollida, kas teie külmad käed on põhjustatud probleem vereringehäireid või närve. Ravi eesmärgiks on algpõhjus oma külmad käed. Sõltuvalt teie seisundist, võib arst soovitada elustiili muutused, mis aitavad parandada sümptomeid.

külastada oma arsti