Kunstlik sulgurlihase uriinipidamatus Mehed

Uriinipidamatuse / OAB Trends

Kunstlik sulgurlihase on seade valmistatud silikoonkummist, mida kasutatakse kusepidamatuse raviks.

Mansett pumbatakse hoida uriini lekkimise. Kui urineerimine soovitakse, mansett, kui on tühi, võimaldades uriiniga välja voolata.

Kuna need menetlused hõlmavad abdominaalkirurgia, vajalik on haiglaravi.

Te kõige tõenäolisemalt oleks võimalik lahkuda haigla päeval pärast operatsiooni.

Paigaldamine kunstliku sulgurlihase võib teha

Uriinipidamatus põhjustatud eesnäärme eemaldamist; Raske pidev uriini lekkimine kusitist; Tõsine kusepidamatus mille puhul teiste ravimeetodeid on läbi kukkunud.

Kunstlik sulgurlihase paigutus on eduka ravi kuni 90 100-mehed, kellel on pidamatus pärast eesnäärme eemaldamist. Ja enamik mehi on rahul kunstlike sulgurlihase. 1

Nakkus kunstliku sulgurlihase; Kandes kaugusel (erosioon) naha kusiti; Häired kunstlik sulgurlihase tööle.

Komplikatsioonid selline operatsioon hulka

Mehed, kellel neid probleeme tavaliselt vaja on teine ​​operatsioon (ülevaatuse). See juhtub umbes 23 100-mehed, kes on operatsioon. 1

Kuna tüsistused võivad tekkida, on see ravimeetod, mis üldiselt on reserveeritud inimesi, kelle kõik muud ravivõimalused on läbi kukkunud. Mõned inimesed võivad eelistada hallata oma sümptomid continence tooteid (näiteks absorbentpatjadelt, pidamatus klambrite või surve kätised) ja muutused harjumused pigem on see operatsioon.

Täida operatsiooni vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Mis aitavad teil valmistuda see operatsioon.

Wessells H, Peterson AC (2012). Kirurgiline ravi meeste sulguri uriinipidamatus: Mees lahkliharebendi pilduma ja kunstlik kuseteede sulgurlihase. In AJ Wein et al., Eds., Campbell-Walsh uroloogia, 10. ed., Vol. 3, lk. 2290-2305. Philadelphia: Saunders.

E. Gregory Thompson, MD – Internal Medicin; Avery L. Seifert, MD – Uroloogia

9. september 2014