Kunstliku viljastamise eelised, ohud, kõrvaltoimed ja More

Kunstlik seemendamine on meetod, mis aitab ravida teatud liiki viljatuse nii meestele kui naistele. Selles metoodikas spermid asetatakse otse naise emakakaela munajuhade või emaka. See muudab reisi lühemad sperma ja möödasõidu võimalikke takistusi. Ideaalis see muudab raseduse võimalik, kui see ei olnud enne. Emakasisese viljastamise (IUI), milles seemnerakke asetatud emakasse, on kõige levinumaks kunstlikuks viljastamiseks.

Iga pere on, et üks lahke tädi ja onu, kes kunagi oli laste oma. Ja seni, kuni te ise olete võidelnud viljatus, siis ilmselt kunagi mõelnud, miks nad ei olnud childre; sa lihtsalt selle heaks kiitnud. Noh, kui see tädi ja onu sinu nüüd pensionärid, oma päeval nad oleks võinud võtta alates lai valik vastsündinutel. Seda aga ei juhtunud. Täna, nad ilmselt elada mugavalt väike korter hotellid kusagil reisida palju, on nautida oma pensionipõlve ja Palli suures …

Neil põhjustel, võib arst soovitada seda esialgsel kujul ravi viljatus.

Kunstlik viljastamine võib kasutada mitmesuguseid viljatusprobleemidega. See on populaarne viljatusravi meestele, kes on väga madal spermatosoidide arvu või sperma, mis ei ole piisavalt tugev, et ujuda läbi emakakaela ja üles võetud munajuhad. Kunstlik seemendamine on mõnikord ka võimalus naistel kes on endometrioos või kõrvalekallete ühtegi nende suguelundid.

Naised, kellel “tõrjuv emakakaela lima” on ka head kandidaadid kunstlikuks viljastamiseks. Nendel naistel lima ümbruskonna emakakaela on vaenulik seemnerakkude ja takistab spermide sattumist emakasse ja munajuhadesse. Kunstlik seemendamine võimaldab sperma vahele emakakaela lima täielikult. Arstid sageli ka oletada, kunstliku viljastamise, kui nad ei saa kindlaks teha põhjus paar on viljatu.

Arst kasutada ovulatsiooni komplektid, ultraheli või vereanalüüse veendumaks, et ovulatsiooni kui kunstlikuks viljastamiseks.

Kui olete ovulatsiooni, teie partner palutakse toota proovi sperma. Arst näitavad, et su partner seksist hoiduda kahe kuni viie päeva ette, et tagada suurem spermatosoidide arv. Kui elate lähedal kliinikus, teie partner võib olla võimalik koguda sperma kodus masturbating. Muidu kliinikus annab privaatruum selleks. Spermid tuleb “pesti” laboratooriumis ühe tunni jooksul ejakulatsioon.