Lapsepõlv astrotsütoom ravi

Astrotsütoomid on kasvaja, mis algab tähekujuline ajurakkude nimega astrotsüüdid. Astrotsüüdi on teatud tüüpi gliiarakkude. Gliiarakud hoidke närvirakkude koht, toidu kohaletoomise ja hapniku neile, ja aidata neid kaitsta haiguse nagu infektsioon. Glioomid on kasvajad, mis moodustuvad gliiarakud. Astrotsütoom on teatud tüüpi glioomi.

Astrotsütoom on kõige levinum glioomi lastel diagnoositud. Võib moodustada kõikjal kesknärvisüsteemis (pea- ja seljaaju).

Kokkuvõtte on umbes kasvajate ravis, mis algavad astrotsüütides ajus (primaarne ajukasvajate). Metastaatilised ajukasvajate moodustuvad vähirakke, mis algavad teistes kehaosades ja levis aju .; Metastaatilise ajukasvaja siinkohal ei puudutata.

Brain kasvajad võivad esineda nii lastel kui täiskasvanutel. Kuid ravi lastele võib erineda ravi täiskasvanutel. Vaata järgmist kokkuvõtteid lisateavet muud tüüpi ajukasvaja lastel ja täiskasvanutel

Healoomuline ajukasvaja kasvada ja vajutage lähedal, kus aju. Nad harva levib teistesse kudedesse. Pahaloomuline ajukasvaja on tõenäoliselt kasvab kiiresti ja levivad teistesse ajukude. Kui kasvaja kasvab või surub ala ajus, võib see lõpetada, et osa aju töötab nii peabki. Mõlemad healoomuliste ja pahaloomuliste ajukasvajate võib põhjustada märke ja sümptomeid ning peaaegu kõik vajadus ravi.

Astrotsütoomid on kõige levinum nendes osades kesknärvisüsteemi (KNS)

Midagi, mis suurendab riski saada haiguse nimetatakse riskifaktor. Võttes riskifaktoriks ei tähenda, et sa saad vähi; ei riskifaktorid ei tähenda, et sa ei saa vähk. Räägi oma lapse arstile, kui te arvate, et teie laps võib olla ohus. Võimalikud riskifaktorid astrotsütomoom hulka

Võttes NF1 võib suurendada lapse riski teatud tüüpi kasvaja nimetatakse visuaalne rada glioomi. Need kasvajad tavaliselt ei põhjusta sümptomeid. Laste NF1 kellel tekib visuaalne glioome ei vaja ravi kasvaja kui liiklusmärgid või sümptomid, nagu nägemishäired, ilmuvad või kasvaja kasvab.

Märgid ja sümptomid sõltuvad järgmine

Mõned kasvajad ei põhjusta nähud või sümptomid. Märgid ja sümptomid võivad olla põhjustatud lapsepõlve astrotsütoomid või muudest tingimustest. Kontrollige oma lapse arstile, kui lapsel on mis tahes järgmine

Järgmised katsed ja menetlusi võib kasutada

Kui arstid arvavad, et võib olla astrotsütomoom biopsia võib teha eemaldada proovi kudede .; Suhe kasvajad ajus, osa kolju on eemaldatud ja nõela eemaldamiseks kasutatakse koe. Mõnikord nõel juhindub arvuti. Patoloog vaatleb koe mikroskoobi all otsima vähirakke. Kui vähirakud on leitud, võib arst eemaldada nii palju kasvaja ohutult võimalik samal operatsiooni. Kuna see võib olla raske vahet tüüpi ajukasvaja, võid lasta oma lapse koeproovi kontrollida patoloog, kes on kogenud diagnoosimiseks ajukasvaja.

Järgnev test võib teha kude eemaldatud

Vahel kasvajad moodustavad kohas, mis teeb neist raske eemaldada. Kui eemaldada kasvaja võib põhjustada tõsiseid füüsilisi, emotsionaalseid või õpiraskused, biopsia on tehtud ja rohkem ravi antakse pärast biopsia.

Lapsed, kes on NF1 ei pea biopsia või operatsiooni kasvaja eemaldamiseks.

Prognoos (võimalus taastamine) ja ravivõimaluste sõltub järgmise

Korduva astrotsütomoom, prognoosi ja ravi sõltub sellest, kui palju aega möödunud ajast ravi lõppes ajale astrotsütomoom kordunud.

Hoiu on protsess, mida kasutatakse, et teada saada, kui palju vähk on ja kui vähk on levinud. Oluline on teada etapis, et planeerida ravi.

Ei ole standard lavastus süsteem lapsepõlve astrotsütomoom. Ravi põhineb järgmise

Klass kasvaja kirjeldab, kuidas ebanormaalne vähirakud otsida mikroskoobi all ja kui kiiresti kasvaja tõenäoliselt kasvab ja levikut.

Järgmised klassid kasutatakse

Low-astrotsütoomide kasvavad aeglaselt ja harva levib teistesse osadesse aju ja seljaaju või muud kehaosad. Low-astrotsütoomide võib olla kas

Seal on palju liike väheväärtusliku astrotsütoomides. Mitut liiki väheväärtusliku astrotsütoomides arutatakse seda kokkuvõte

Lapsed, kellel on neurofibromatoosiga 1. tüüpi võib olla rohkem kui üks madala astme kasvaja ajus.

Kvaliteetsed astrotsütoomides on kiiresti kasvav ja sageli levimise aju ja seljaaju. Kõrge astrotsütoomide võib olla kas

Lapsepõlv astrotsütoomides tavaliselt ei levinud teistesse kehaosadesse.

MRI (magnetresonantstomograafia) tehakse esimestel päevadel pärast operatsiooni. See on välja selgitada, kui palju kasvaja, kui üldse, jääb pärast operatsiooni ning planeerida edasist ravi.

Korduva lapsepõlve astrotsütomoom on astrotsütomoom, mis on kordunud (tulevad tagasi) pärast seda on töödeldud. Vähk võib tagasi tulla samas kohas kui esimene kasvaja või teistes kehaosades. Kvaliteetsed astrotsütoomides sageli korduvad 3 aasta jooksul.

Eri tüüpi ravi on olemas laste astrotsütoomides. Mõned ravi on standard (praegu kasutatav ravim) ja mõned testitakse kliinilistes katsetes. Ravi kliinilise uuringu uurimus tähendas, et aidata parandada praegust ravi või saada teavet uute ravimeetodite vähihaigetel. Kui kliinilised uuringud näitavad, et uus ravi on parem kui tavapärase ravi uus ravimeetod võib muutuda standard ravi.

Kuna vähk lastel on haruldane, osaledes kliinilises uuringus tuleks kaaluda. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.

Ravi üle teostab järelevalvet pediaatrilise onkoloog, arst, kes on spetsialiseerunud laste raviks vähki. Pediaatrilise onkoloog töötab koos teiste tervishoiuteenuste osutajate, kes on eksperdid laste raviks ajukasvajaga ja kes on spetsialiseerunud teatud valdkondades meditsiin. Need võivad olla järgmised spetsialistid

Märgid või põhjustatud sümptomeid kasvaja võib alata enne diagnoosi. Need nähud või sümptomid võivad kesta kuid või aastaid. Oluline on rääkida oma lapse arstidele umbes märke või sümptomeid põhjustanud kasvaja, mis võib jätkuda ka pärast ravi.

Kõrvaltoimete vähiravi, et alustada ravi ajal või pärast ja jätkab kuude või aastate nimetatakse hilja mõju. Hiline mõju vähiravi võivad sisaldada järgmisi

Mõned hilinenud mõju võib ravida või kontrolli all. Oluline on rääkida oma lapse arstidele mõju kohta vähiravi võib olla oma laps. (Vt kokkuvõtet Late ravi tulemuste kohta Childhood Cancer)

Operatsioon on võimalik diagnoosida ja ravida lapsepõlves astrotsütomoom kui arutatakse General Information osa sellest kokkuvõtte. Kui vähirakud jäävad pärast operatsiooni, edasine ravi sõltub

Isegi kui arst eemaldab kõik vähk, mida saab vaadelda ajal operatsiooni, mõnedel patsientidel võib anda keemiaravi või kiiritusravi pärast operatsiooni tappa vähirakke, mis jäävad. Töötlus pärast operatsiooni, et vähendada riski, et vähk naaseb, nimetatakse adjuvantravi.

Vaatlus jälgib patsiendi seisundit ilma igasuguse ravita, kuni nähud või sümptomid ilmuvad või muuta. Tähelepanek kasutatakse sageli patsientidel, kellel on neurofibromatoosiga type1 või kasvaja, mis ei kasva ja levikut.

Kiiritusravi on vähiravi mis kasutab suure energiaga röntgenkiired või muud tüüpi kiirguse vähirakkude hävitamiseks või hoida neid kasvab. On olemas kahte tüüpi kiiritusravile

Väline kiiritusravi kasutatakse raviks astrotsütomoom lastel. Edasised kiiritusraviperioodi manustatakse sõltub kasvaja tüübist ja kus kasvaja moodustunud pea- või seljaaju.

Kiiritusravi aju võib mõjutada kasvu ja arengut väikelastel. Teatud võimalusi anda kiiritusravi võib vähendada kahju terves ajukoes

Lastele noorem kui 3 aastat, keemiaravi võib selle asemel anda, edasi lükata või vähendada vajadust kiiritusravi.

Keemiaravi on vähiravi mis kasutab narkootikume peatada vähirakkude kasvu, kas tappes rakke või peatades neid pooldumist. Keemiaravi võtta suu kaudu või süstitakse veeni või lihasesse, narkootikumid siseneda vereringesse ja jõuavad vähirakke kogu keha (süsteemset keemiaravi). Keemiaravi paigutatud otse tserebrospinaalvedelik, elundi või kehaõõnde nagu kõhu-, narkootikumid mõjutavad peamiselt vähirakkude nendes piirkondades (piirkondlikud keemiaravi). Kombineeritud keemiaravi on kasutada rohkem kui ühte vähivastase ravimi.

Süsteemsete keemiaravi kasutatakse laste ravi astrotsütomoom. Viis, kuidas keemiaravi manustatakse sõltub kasvaja tüübist ja kus kasvaja moodustunud pea- või seljaaju.

Suureannuselised kemoteraapia tüvirakkude siirdamist on võimalus anda suurtes annustes keemiaravi ja asendades vere -forming rakud hävinud vähiravi. Tüvirakud (ebaküps verelibled) eemaldatakse verest või luuüdi patsiendi või doonori ja külmutatakse ja säilitatakse. Pärast keemiaravi on lõpetatud, salvestatakse tüvirakkude sulatatakse ja antud patsiendile tagasi läbi infusioonina. Need infuseeritud tüvirakke kasvatada (ja taastada) keha vererakke.

Kõrge astrotsütoomiga et on pärast ravi, suurtes annustes keemiaravi tüvirakkude siirdamist kasutatakse, kui on ainult väike kogus kasvaja.

Suunatud teraapia on ravi liik, mis kasutab narkootikume või muude ainete tuvastamiseks ja rünnak konkreetsete vähirakke ilma normaalseid rakke kahjustamata.

On olemas erinevat tüüpi suunatud ravi

ajukasvaja

Kokkuvõtte lõik kirjeldab ravi, mida kliinilistes uuringutes uuritud. See ei pruugi rääkimata iga uue ravi uuritakse. Teave kliiniliste uuringute on saadaval selles foorumis.

Lenalidomiidil on teatud tüüpi angiogeneesi inhibiitor. See takistab kasvu uute veresoonte, mida vajab kasvaja kasvamist.

Tserebrospinaalvedelik diversiooni on meetod, mida kasutatakse äravoolu vedelikku, mis on üles ehitatud kogu aju ja seljaaju. Rööptakistiga (pikk, peenike toru) paigutatakse vatsake (vedelikuga täidetud ruum) aju ja keermestatud naha alla teise kehaosa, tavaliselt kõht. Šunt viib üleliigse vedeliku eemale aju nii et see võib imenduda mujal organismis. Suurenda ajuvedeliku (CSF) diversiooni. Extra CSF eemaldatakse ajuvatsakest ajus läbi šundi (toru) ja tühjendatakse kõhunaha. Klapp kontrollib voolu CSF.

Mõnedel patsientidel osalevad kliinilises uuringus võib olla parim ravi valikul. Kliinilised uuringud on osa vähiuuringute käigus. Kliinilised uuringud on teinud, et teada saada, kui uus vähiravi on ohutud ja tõhusad või parem kui standard ravi.

Paljud tänapäeva standard vähiravi põhinevad varasemate kliiniliste uuringute. Patsiendid, kes võtavad osa kliinilises uuringus võib saada standard ravi või olla esimeste seas, et saada uus ravi.

Patsiendid, kes võtavad osa kliiniliste uuringute aitab parandada viisi vähi käsitletakse ka tulevikus. Isegi siis, kui kliinilised uuringud ei too kaasa uusi tõhusaid ravimeid, sageli on nad vastata olulistele küsimustele ja aitab liikuda teadus- edasi.

Mõned kliinilised uuringud sisaldavad ainult patsientidel, kes ei ole veel saanud ravi. Teised uuringud test ravi patsientidel, kelle vähk ei ole paranenud. On ka kliinilisi uuringuid, et katsetada uusi võimalusi, et peatada vähi kordumist (tulevad tagasi) või vähendada kõrvaltoimeid vähiravi.

Kliinilised uuringud toimuvad paljudes riigi osades. Vaata ravivõimalused lõik, mis tuleneb linke praeguse ravi kliinilised uuringud. Need on välja otsitud loetelu kliinilistes uuringutes.

Mõned katsed viidi läbi diagnoosida vähk või teada staadiumis vähi võib korrata. (Vt General Information sektsioon nimekirja katseid.) Mõned katsed korrata, et näha, kui hästi ravi mõjub. Otsused, kas jätkata, muuta või lõpetada ravi võib põhineda nende testide tulemused.

Regulaarne MRI-d jätkab teha pärast ravi lõppu. Tulemused MRI saab näidata, kui oma lapse seisund on muutunud või kui astrotsütomoom on kordunud (tulevad tagasi). Kui tulemused MRI näitavad mass ajus, biopsia võib teha, et teada saada, kui see koosneb surnud kasvajarakke või kui uus vähirakkude kasvavad.

Kui kasvaja on esmakordselt diagnoositud, ravi lapsepõlve väikese astrotsütoomiga sõltub, kui kasvaja on, ja on tavaliselt operatsiooni. MRI on tehtud pärast operatsiooni, et näha, kas on kasvaja jäänud.

Kui kasvaja täielikult kirurgiliselt eemaldada, rohkem ravi ei pruugi olla vajalik ja laps on tihedalt vaatasin, et näha, kas märkide või sümptomite ilmnemisel või muuta. Seda nimetatakse tähelepanek.

Kui esineb kasvaja allesjäänud pärast operatsiooni ravi võib hõlmata järgmisi

Mõningatel juhtudel, vaatlus kasutatakse lastele, kellel on visuaalne raja glioomi. Muudel juhtudel ravi võib hõlmata eemaldamise operatsiooni kasvaja, kiiritusravist või keemiaravi. Eesmärk ravi on päästa nii palju nägemus kui võimalik. Efekt kasvaja kasvu kohta; lapse nägemine jälgitakse hoolikalt ravi ajal.

Laste Neurofibromatoosi 1. tüüpi (NF1) ei vaja ravi, kui kasvaja kasvab või märke või sümptomeid, nagu nägemishäired, ilmub. Kui kasvaja kasvab või märkidest või sümptomite ilmnemisel ravi võib hõlmata eemaldamise operatsiooni kasvaja, kiiritusravist ja / või keemiaravi.

Laste köberskleroos võib tekkida healoomuline (mitte vähk) kasvajad ajus subependümaalsed raku astrotsütoomides (SEGAs). Suunatud ravi everoliimus siroliimust asemel võib kasutada operatsiooni, kahaneb kasvajad.

lapsepõlve väheväärtusliku ravimata astrotsütomoom või muu kasvaja gliiarakkude päritolu.

Enne vähiravi on antud, pildistamine testid, biopsia või operatsioon on tehtud, et teada saada, kas on vähk ja kui palju on.

Ravi korduva lapsepõlve väikese astrotsütoomiga võivad sisaldada järgmisi

Korduva lapsepõlve astrotsütomoom või muu kasvaja gliiarakkude päritolu.

Ravi lapsepõlve kõrge astrotsütoomiga võivad sisaldada järgmisi

lapsepõlvest kõrge hinne ravimata astrotsütomoom või muu kasvaja gliiarakkude päritolu.

Enne vähiravi on antud, pildistamine testid, biopsia või operatsioon tehakse teada saada, kas seal on vähk ja kui palju on.

Ravi korduva lapsepõlvest kõrge astrotsütoomiga võivad sisaldada järgmisi

Korduva lapsepõlve astrotsütomoom või muu kasvaja gliiarakkude päritolu.

Lisateavet lapsepõlve astrotsütomoom

See vähi andmete kokkuvõttes on praeguse informatsiooni raviks lapseea astrotsütoomides. See eesmärk on teavitada ja aidata patsientidel, peredele ja hooldajatele.

Pediaatrilised ravi toimetus.

Kliiniline uuring on uuring vastata teaduslik küsimus, nagu kas üks ravi on parem kui teine. Uuringud põhinevad varasematel uuringud ja õpitust laboris. Iga kohtuprotsessi vastab teatud teaduslikke küsimusi, et leida uusi ja paremaid viise, kuidas aidata vähihaigetel. Ravi ajal kliiniliste uuringute andmed on kogutud mõjude kohta uut ravi ja kui hästi see töötab. Kui kliinilise uuringu tulemusel selgus, et ravi on parem kui üks praegu kasutusel uus ravi võib muutuda “standard”. Patsiendid võivad mõelda osalevad kliinilises uuringus. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.

Pediatric ravi toimetus. Lapsepõlv Astrotsütoomid ravi. Bethesda, MD: / tüübid / aju / patsiendi / laste astrotsütomoom-treament-. . [PMTD: 26389391]