Laste paratsetamooli viinamarja maitse

Kasutab Laste Acetaminophen Grape Maitse

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga paratsetamooli lastel. Samas ei anna üle leti tooteid lastele alla 2-aastastel lastel, kui seda teha palutakse arst.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga paratsetamooli eakatel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Laste Acetaminophen Grape Maitse

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad paratsetamooli. See ei pruugi olla omased Laste Acetaminophen viinamarja maitse. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Maksakahjustused võib ilmneda juhul suurtes kogustes atsetaminofeeni võetakse pikka aega.

Kui te võtate seda ravimit ilma arstiga nõu pidamata, hoolikalt lugeda pakendi etiketti ja järgida annustamise juhiseid. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Hoolikalt kontrollida etiketid muid ravimeid te kasutate, sest need võivad sisaldada ka paratsetamooli. See ei ole ohutu kasutada rohkem kui 4 grammi (4000 mg) paratsetamooli ühe päeva (24 tundi), kuna see võib suurendada riski tõsine maksahaigus. Sest Tylenol® Extra Strength, maksimaalne annus on 3000 mg iga 24 tunni kohta.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Patsientidel, kasutades suulise vedelik süstlaga (nt Little Fevers®)

Patsientidel, kasutades vedelat ravimit tilgutiga

Patsientidel, kasutades paratsetamooli suulise graanulid (nt Snaplets-FR)

Patsientidel, kasutades paratsetamooli suulise pulbrid (nt Feverall® Puista Caps [Laste või Junior Tugevus])

Patsientidel, kasutades paratsetamooli suposiidid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine atsetaminofeeni

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida pudel sulgeda, kui te ei kasuta seda. Hoida seda toatemperatuuril, valguse ja soojuse. Mitte külmutada.

Võite salvestada suposiidid külmkapis, kuid mitte külmutada neid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades Laste Acetaminophen Grape Maitse

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Kui sümptomid või palavik ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Paljud kombinatsioon ravimid sisaldavad paratsetamooli, sealhulgas toodete kaubamärkide nagu Alka-Seltzer Plus®, Comtrex®, Drixoral®, Excedrin Migraine®, Midol®, Sinutab®, Sudafed®, Theraflu® ja Vanquish®. Lisades need ravimid ravimit te juba kasutate võib põhjustada teil saada rohkem kui ohutu kogus paratsetamooli. Rääkige oma arstiga enne rohkem kui üks ravim, mis sisaldab paratsetamooli.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus; hele väljaheide; tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Kui Te võtate rohkem kui juhuslik 1 või 2 annust paratsetamooli, ei joo alkohoolseid jooke. Selleks võib suurendada riski maksakahjustuse, eriti kui juua suures koguses alkoholi regulaarselt, kui te võtate rohkem paratsetamooli kui on soovitatav sildil või kui te võtate seda regulaarselt juba pikka aega.

Acetaminophen võivad segada tulemused teatud meditsiinilisi teste. Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige eest vastutav isik, kui olete võtnud paratsetamooli jooksul viimase 3 või 4 päeva. Võite ka helistada laboris enne tähtaega, et teada saada, kas atsetaminofeeni on probleeme tekitada.

Acetaminophen võib põhjustada valesid tulemusi mõned veresuhkru testid. Kui teil on diabeet ja märkate muutusi oma testi tulemusi, või kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti poole.

Laste Acetaminophen Grape Flavor kõrvaltoimed

atsetaminofeeni

Kui te arvate, et olete võtnud liiga palju paratsetamooli, saada hädaabi korraga, isegi kui ei ole mürgistusnähud. Ravi vältimiseks maksakahjustusi tuleb alustada nii kiiresti kui võimalik.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin

Lihasvalu paratsetamooli, Tylenol, naprokseen, ibuprofeen, diklofenak, Voltaren

Ishias paratsetamooli, Tylenol, cyclobenzaprine, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen

Palavik atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, paratsetamool